Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato što piše "zabrani". :)

Gde se nalazi ta opcija ?

Izgleda da mi trebaju naočare. :( :D



Medju porukama koje si razmenio sa tim oglasom (prodavcem):

XsKBMXE.png
 
Poslednja izmena:
Jooj tek sad vidim. :D

Hvalaa društvo. :)

Nego još nešto da pitam.

Planiram kupovinu kod Fantasterrific-a u vrednosti od nekih 1500+ evra pa me interesuje koliko je to pametno i pouzdano.Čitao sam da su mnogi imali pozitivna iskustva i da nikad nije bilo problema.

A opet sa druge strane nisu to male pare da se tek tako potroše.

Pa ako može neki savet. :)
 
Nas mentalitet; svi hoce da budemo kao Svajcarska a niko nece da "prlja ruke" i prijavljuje, ceka se neko drugi. Niko ga nije prijavio, pa je opstao toliko. Ja sam jednog prijavio, banovali ga isti dan.
Zapravo si pogrešno shvatio situaciju.
Spamere, prevarante i slične ne volim i pobrinem se za njih.
Nisam ga ja prijavio iz razloga što me je interesovalo koliko će vremena biti u opticaju taj nalog.
 
Jooj tek sad vidim. :D

Hvalaa društvo. :)

Nego još nešto da pitam.

Planiram kupovinu kod Fantasterrific-a u vrednosti od nekih 1500+ evra pa me interesuje koliko je to pametno i pouzdano.Čitao sam da su mnogi imali pozitivna iskustva i da nikad nije bilo problema.

A opet sa druge strane nisu to male pare da se tek tako potroše.

Pa ako može neki savet. :)
Vidio si koliko je naroda zadovoljno saradnjom sa dotičnim, prelomi pa odluči.
Ako hoćeš 100% sigurnost znaj da je nemaš ni u legalnoj prodavnici.
 
Zapravo si pogrešno shvatio situaciju.
Spamere, prevarante i slične ne volim i pobrinem se za njih.
Nisam ga ja prijavio iz razloga što me je interesovalo koliko će vremena biti u opticaju taj nalog.

Nije bilo na tvoj racun. Mozda nisi znao,ili naknadno saznao za to. Prvi put kad mi se desilo nisam ni ja prijavio, nisam bio siguran da je u pitanju sema, cak sam bio skloniji da pomislim da je stvarno istina to sto je covek napisao. Zamalo da mu posaljem. Drugog sam vec odhebao, treceg prijavio.
 
Nije bilo na tvoj racun.
Ja sam razumeo da ako ispod moga komentara spominješ to spominješ (a nigde ne isključuješ mene), da se napisano odnosi i na mene.
Onda u redu, bitno je da se sada razumemo.

Aha, ovog "moga" su blokirali jedno nedelju dana nakon što mi je poslao ovu poruku (nisam ga ja prijavljivao).
Nas mentalitet; svi hoce da budemo kao Svajcarska a niko nece da "prlja ruke" i prijavljuje, ceka se neko drugi. Niko ga nije prijavio, pa je opstao toliko. Ja sam jednog prijavio, banovali ga isti dan.
 
Znam sto si to pomislio, tako je ispalo, ali kao sto rekoh, nisam ni ja prijavio prvog a ni drugog dok nisam video da poprima oblike epidemije. To se odnosilo na moju dugogodisnju frustraciju nasim mentalitetom kad nam nesto smeta; mnogo kuknjave ali niko nista da preduzme. Te takvi likovi ne bivaju banovani celih 7 dana, a mozda i vise.
 
kupio dve konfiguracije kod Fante - pouzdano je koliko i kupovina kod nas. A felerican model moze svakome da se zadesi.

Uostalom, nema covek toliko pozitivnih bez razloga. Stvarno ne vidim potrebu za sumnjom.
 
kupio dve konfiguracije kod Fante - pouzdano je koliko i kupovina kod nas. A felerican model moze svakome da se zadesi.

Uostalom, nema covek toliko pozitivnih bez razloga. Stvarno ne vidim potrebu za sumnjom.

+1
Nadovezao bih se i za doticnog rekao sve najbolje sto se tice komunikacije i isporuke (Beograd i okolina). Licno sam pazario par puta.
 
Na izlogu su mu stvari uglavnom skupe, verovatno zaostao lager. Verovatno je OK s cenama kad se poruci nesto.
 
Ti kupi jeftino/jeftinije od prodavca sa 5 ocena pa pravac u temu prevaranti sa domaceg trzista da nam preneses svoje iskustvo. :)
Mislim stvarno, roba kod svercera skupa. Pa gde ti nije skupa?
 
Čitam ove postove i odem na kp da pogledam tog fantasterrifica i skontam da sam i ja kupovao kod njega[emoji2]
Taj lik je kralj, doneo mi ssd na drugi kraj grada da se ja ne cimam.
 
Vidiam danas na kp ovaj oglas :D
https://www.kupujemprodajem.com/INTEL-Core-i5-4460-3-20GHz-1150-BOX-23858320-oglas.htm
Vidim iz nisa je odlicno pa taman da vidim cpu i ako je sve uredu da ga kupim posto covek trazi 7000 pa sam pomislio da zaradim malo;) a takav cpu polovan je oko 110 - 120 e.
Saljem ja njemu poruke nista ne odg. i jasno mi je da ceka nekog ko je malo udaljeniji i da mu posalje sve drugo samo ne cpu.
Hocu da kazem da se sklanjate od takvih jeftinih ponuda posto su to prevare.
 
Poslednja izmena:
Pošalji mu sa drugog broja poruku ili ga zovi i kazi da si u Beogradu. Kad se sve dogovorite, posle par minuta ga opet zovi i pitaj ga gde se nalazi jer je tvoj drug u Nišu i da će on sada svratiti do njega :)
 
nije stavio broj uradeo bi ja to odavno znam ja za te fore ne kupujem prvi put na kp.
Cista prevara.
 
Poslah mu i ja juce poruku kada sam video da pisete, bas da vidim da li ce da odgovori posto sam malo dalje od Nisa, pregledana odmah ali nema odgovora.
 
Ili nekom obara cenu, hoce da kupi,a uopste nema to sto nudi.
Vrlo cesta "finta" kod nasih muljatora.
 
-Jel moze za 60 evra?
-Ne, cena je fiksna.
-Ali Pera prodaje za 50 evra.
-Pa idi onda i kupi kod Pere!

:d
 
Mislis da je tako jednostavno? Prvo, kad neko ko kaci oglas vidi nizu cenu, koriguje svoju nadole (jer 90% njih ne zna da proceni cenu vec izvuce prosek iz trenutnih oglasa). Zatim, "skida" ta niska cena kupce onom realnom, jer ni 90% kupaca ne zna realnu cenu, te ceka nizu, koju su "videli". Trece, tako se ukopava konkurencija, cesto se to radi na oglasima HiFi opreme recimo.
Neiskusno DeRadicci, neiskusno :p
 
Može li neko da mi kaže ako je imao iskustva da li su ovi provereni:

1. Master pc shop
2. Povoljna Tehnika

I ako može na PP pošto vidim da su iz Subotice, čiju garanciju daju (domaću ili Mađarsku), da li šalju o svom trošku u Beograd ili dolaze i donose i slično.

Do sada sam samo kupovao od Fante tako da ne znam za ostale...
 
Vidiam danas na kp ovaj oglas :D
https://www.kupujemprodajem.com/INTEL-Core-i5-4460-3-20GHz-1150-BOX-23858320-oglas.htm
Vidim iz nisa je odlicno pa taman da vidim cpu i ako je sve uredu da ga kupim posto covek trazi 7000 pa sam pomislio da zaradim malo;) a takav cpu polovan je oko 110 - 120 e.
Saljem ja njemu poruke nista ne odg. i jasno mi je da ceka nekog ko je malo udaljeniji i da mu posalje sve drugo samo ne cpu.
Hocu da kazem da se sklanjate od takvih jeftinih ponuda posto su to prevare.

Oglas je obrisan, sledeci put stavi print screen da znamo ubuduce o kom prevarantu je rec.
 
Može li neko da mi kaže ako je imao iskustva da li su ovi provereni:

1. Master pc shop
2. Povoljna Tehnika

I ako može na PP pošto vidim da su iz Subotice, čiju garanciju daju (domaću ili Mađarsku), da li šalju o svom trošku u Beograd ili dolaze i donose i slično.

Do sada sam samo kupovao od Fante tako da ne znam za ostale...


Za "povoljnu tehniku" ne mogu da kazem da je prevarant jer me nije prevario za kesh ali iz mog iskustva se radi o jako, jako neozbiljnom trgovcu koji mi je protracio vreme dok sam se par dana dogovarao u vezi aparata za espreso kafu. Ispostavilo se da aparat nema, valjda je bio samo par dana na akciji u Madjarskoj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno