Šta je novo?

Kupujem prodajem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na kraju sam se obratio Mikiju iz Bg-a. Najprofesionalnije mi je izgledao, brzo odgovorio na moja pitanja, pa ce licno doneti tv u sredu da ga namontira i da ga testiram.
Skuplji je 10-20e od ostatka, i ne daje nosac na poklon :D, ali makar zna da komunicira, "miki televizor" mi je odgovorio na nekom meni stranom jeziku koji lici na srpski.
Jos 2 prodavca koja sam kontaktirao iz Subotice ne vrse licnu dostavu za Bg, vec salju tipa Bex-om, reko bolje da dam pare odmah u dobrotvorne svrhe.
Javljam utiske u sredu sto se tice televizora i doticnog prodavca
 
Na kraju sam se obratio Mikiju iz Bg-a. Najprofesionalnije mi je izgledao, brzo odgovorio na moja pitanja, pa ce licno doneti tv u sredu da ga namontira i da ga testiram.
Skuplji je 10-20e od ostatka, i ne daje nosac na poklon :D, ali makar zna da komunicira, "miki televizor" mi je odgovorio na nekom meni stranom jeziku koji lici na srpski.
Jos 2 prodavca koja sam kontaktirao iz Subotice ne vrse licnu dostavu za Bg, vec salju tipa Bex-om, reko bolje da dam pare odmah u dobrotvorne svrhe.
Javljam utiske u sredu sto se tice televizora i doticnog prodavca

nemas razloga za brigu, samo ne daj Boze da ti garancija zatreba, tu su svi isti skoro...ali nece, nov TV , mala sansa da otkaze koliko traje garancija
 
Ja sam pre vise od dve godine kupio od coveka iz SU, Dragan li bese, imao je brdo pozitivnih. Dva puta je riknulo pozadinsko (Samsung fabricki na 100% podesen i krastavac, tek sam posle drugog puta smanjio...). Prodavac ima deal sa lokalnim servisom u SU i oni mu rade popravke, s tim da u prva tri meseca ako dodje do defekta dobijes drugi tv. Vrlo korektan lik, morao bih pogledati tacno kako se zove, imam negde kontakt.

Edit: i zaboravih upitati, kakav je Fanta sa reklamacijama?
Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Odličan, rešava većinu stvari za 3-4 nedelje.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Sta se vi mislili, da prodaje posebno dvd rezac i kuciste ? :D To bre ide zajedno u kompletu, nece covek da se cima 2x da prodaje :D
 
Evo mog iskustva sa KP. Sa firminog naloga smo kupili grafičku R9 270 od prodavca BIS, id 732523. Došla je sa jednim neispravnim ventilatorom i ne daje sliku. Posle dve nedelje zavlačenja, i priče kako je poslao drugu u više navrata(vraća se pošiljka jer je pogrešno adresirao, pa onda samo jednom nedeljno dolaze kuriri kod njega u selo i slični izgovori) stiže nam GTX 560 koja radi na 100 stepeni čim se uđe u bilo koji test jer je gopodin nabudžio prvi ventilator koji je našao samo da uvali robu. Da ne pričamo da nije poslao razliku u novcu kako je dogovoreno jer je razlika u ceni grafičkih očigledna. Kontaktiran KP zbog prevare, data mu negativna ocena, oni ga blokirali i poslali nam mail... Naravno, tad kreće da zove i da moli da ga odblokiramo i kaže da mu pošaljemo obe grafičke sa otkupom i kad nam stignu pare da to i uradimo. Međutim, kurir iz dva pokušaja ne uspeva da mu uruči pošiljku jer ga nema na adresi i ne javlja na telefon. Jutros uđem na poruke na KP a on odblokiran :) Udruženi kriminalci, ništa drugo.
 
Evo mog iskustva sa KP. Sa firminog naloga smo kupili grafičku R9 270 od prodavca BIS, id 732523. Došla je sa jednim neispravnim ventilatorom i ne daje sliku. Posle dve nedelje zavlačenja, i priče kako je poslao drugu u više navrata(vraća se pošiljka jer je pogrešno adresirao, pa onda samo jednom nedeljno dolaze kuriri kod njega u selo i slični izgovori) stiže nam GTX 560 koja radi na 100 stepeni čim se uđe u bilo koji test jer je gopodin nabudžio prvi ventilator koji je našao samo da uvali robu. Da ne pričamo da nije poslao razliku u novcu kako je dogovoreno jer je razlika u ceni grafičkih očigledna. Kontaktiran KP zbog prevare, data mu negativna ocena, oni ga blokirali i poslali nam mail... Naravno, tad kreće da zove i da moli da ga odblokiramo i kaže da mu pošaljemo obe grafičke sa otkupom i kad nam stignu pare da to i uradimo. Međutim, kurir iz dva pokušaja ne uspeva da mu uruči pošiljku jer ga nema na adresi i ne javlja na telefon. Jutros uđem na poruke na KP a on odblokiran :) Udruženi kriminalci, ništa drugo.

mio madre..haos
 
I da, zaboravih... obrisana mu naša negativna ocena. A imaju i prepisku kompletnu između nas, gde nam daje između ostalog lažan broj postexpres pošiljke i sve gore navedeno :)

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Ponovo ga prijavi. Verovatno nisu dobro procenili, ubedio ih da nije kriv.

Sigurno nisu udruženi...
 
Da li je neko bio u prilici da sarađuje sa prodavcem Dado iz Subotice, i kakva su iskustva? Dečko prodaje mobilne telefone, ima blizu 200 pozitivnih ocena i nijednu negativnu.
 
Strašno, nemože kod nas da bude ništa kako treba!
Sad se baš dvoumim.
Da nema neko iskustva sa korisnikom Extra Shop (272, 0), uzeo bih procesor?
 
I da, zaboravih... obrisana mu naša negativna ocena. A imaju i prepisku kompletnu između nas, gde nam daje između ostalog lažan broj postexpres pošiljke i sve gore navedeno :)

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
E ovde bih ja lepo naguzio KupujemProdajem... iz principa.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
E ovde bih ja lepo naguzio KupujemProdajem... iz principa.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
Šta da im radim? Mogu samo da prestanem da kupujem i prodajem preko njih... al će se potresti :) Čoveku su odobrili da ponovo vara ljude. Obrisali su moju ocenu i lik sad ima 57 pozitivnih i 1 negativnu. Ta negativna je identicna situacija našoj... zavlacio čoveka 20 dana. I sad ti gledaj pozitivne... ko zna koliko su njemu i slicnima obrisali negativnih. Saučesnici u svakoj budućoj prevari dotičnog, kako drukčije nazvati? A nas upućuju da tužimo... za 9700 dinara znaju i oni i on da se niko neće cimati sa našim sudovima...

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Iz sprdnje bi im poslao opomenu pred tužbu kao pravno lice. Čisto malo da se zakomplikuju stvari i da vidim njihov odgovor na to.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Šta da im radim? Mogu samo da prestanem da kupujem i prodajem preko njih... al će se potresti :) Čoveku su odobrili da ponovo vara ljude. Obrisali su moju ocenu i lik sad ima 57 pozitivnih i 1 negativnu. Ta negativna je identicna situacija našoj... zavlacio čoveka 20 dana. I sad ti gledaj pozitivne... ko zna koliko su njemu i slicnima obrisali negativnih. Saučesnici u svakoj budućoj prevari dotičnog, kako drukčije nazvati? A nas upućuju da tužimo... za 9700 dinara znaju i oni i on da se niko neće cimati sa našim sudovima...

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Pa valjda znas da na KP ocene ne brisu samo onima koji ne placaju,)

Svima koji imaju kp izloge,prioritetne oglase itd .. brisu ocene brzinom svetlosti
 
Iz sprdnje bi im poslao opomenu pred tužbu kao pravno lice. Čisto malo da se zakomplikuju stvari i da vidim njihov odgovor na to.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
A za sta bi ih tacno tuzio?

Oni na svom sajtu sutra mogu da odluce da ukinu sve ocene, ili da donesu interno pravilo gde svaki korisnik koji placa ima pravo na 1000 brisanja negativnih...i ti mozes samo da ih mrzis ;)
 
A za sta bi ih tacno tuzio?

Oni na svom sajtu sutra mogu da odluce da ukinu sve ocene, ili da donesu interno pravilo gde svaki korisnik koji placa ima pravo na 1000 brisanja negativnih...i ti mozes samo da ih mrzis ;)

Oni mogu sutra ali to se desilo dok ta pravila nisu vazila
 
Bakara ako ćemo tako gledati, onda svako moze svesno da napravi sajt preko kog će potpomagati prevarante. Ako nista drugo barem policija za privredni kriminal malo da ih poseti, kad u Svrbiji nema vajde od tuzilastva za VTK.

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Ima, samo ne za ove "sitne" cifre
 
Treba nam sudija Judy !!!
 
Hahahhahah nova u Win win-u 12000 kako da ne :D inace cena i nije tako losa kad se pogleda kakve starudije ljudi prodaju za te pare....
 
Tamo na Kp, se ne zna ko je ludji, dal oni sto kupuju, ili oni sto prodaju. (cast izuzetaka naravno) vecina ima neki problem u glavi.

Pre mesec dana, gledao sam neki telefon, jeftin da kupim caletu : Javio sam se ovom liku za ovaj telefon : http://www.kupujemprodajem.com/Wiko...re-NOV--36625603-oglas.htm?filter_id=78576811

Dogovorimo se da mi posalje telefon, kaze saljem ti kasnije. Posle pola sata, vidim napisao rezervisano u oglasu, i da nije vise u prodaji. U toku dana ga kontaktiram, da li je poslao telefon, odgovara da je prodao, drugom kupcu. :laugh: - Posle toga sam pratio njegove oglase, i video sam da lik postavi oglas za neki telefon, i posle 5min napise da je REZERVISANO, i tako mu stoji oglas na KP, mesec dana. - Jos ocenjuje samog sebe, sa laznim KP nalozima. Skuplja ocene.

Strasno kakvih likova ima! - Isto prodavao neki Huawei za 50e nov, inace kod drugih isti model kosta (40e) pitao sam ga i za taj model, rekao mi da je prodat.
A bukvalno sam ga pitao 1min, nakon sto je postavio oglas.

Kad smo se culi preko telefona, za taj Huawei koji je prodavao, rekao mi da je rezervisan za drugog kupca i da nije u ponudi. Kazem ja njemu, ajde posalji ga meni, kakve veze ima dal uzeo novac od mene, ili od njega Kaze NEeeeee ja imam rec, i obraza, to kod mene nema cenu! Mislim se kad nema, zasto me ispali za onaj Wiko Lenny 2, dogovorili smo se da mi posaljes, a prodao si ga drugome. Ahahahahahah strasno.
 
Poslednja izmena:
Definitivno cim nije stavio slike svoje grafike i napisao onu zadnju recenicu....
A najgore je to sto ce se neko upecati takodje lik nema nijednu ocenu ocigledno napravio profil samo da bi varao ljude.
 
Iz sprdnje bi im poslao opomenu pred tužbu kao pravno lice. Čisto malo da se zakomplikuju stvari i da vidim njihov odgovor na to.

Ovo uopšte nije loš predlog, samo treba da poznaješ nekog "talentovanog" advokata da ti to napiše. Čitao sam jednom opomenu pred tužbu koju je firmin advokat sastavio (kratak uvod, uzeli laptop, riknula matična posle 5-6 meseci, prodavac/firma obećala rešenje za nedelju dana, posle 2 meseca zavlačenja (te nema ploče na stanju, te poslali pogrešnu, te carina ovo, ono) dali lepo advokatu da im napiše pisamce), ono da si pročitao ukenjao bi se na licu mesta, veruj mi, email poslat oko 7h uveče a sutradan u 8:15h zovu iz dotične firme da se dođe po novi laptop pošto ne mogu da poprave stari na vreme, inače novi je bio 15.000 din skuplji od "starog" ali nisu ništa tražili jer firma je trpela štetu bez kompa bla-bla...

A inače ove fore tipa 50€ za samsung note 7 jer eto ne vredi više su tako niske da takvim jedino mogu da poželim da stvarno dobiju ciglu u paketu, ili cepanicu, više od toga i nisu zaslužili.

A imam i za cene priču: tražio prošle nedelje aku makaze za grane (Bosch Ciso), na KP 10.500 din, u WW 7.050 din, pitam lika sa KP jel to finalna cena (kulturno sve, bez trolovanja), on kaže jeste... WTF
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno