Šta je novo?

Kupovina igara na drugim marketima - VPN

Probao sam i na Indijskom i Ukrajinskom regionu i koristio sam 3-4 različita VPN-a koja su radila i neće,mada sam onu FREE igru uspeo dobiti uz VPN dok na domaćem nisam mogao uopšte uzeti ni prošlu,a ni ovu sad. Vrlo verovatno da su blokirali VPN,ali opet sam morao da pitam zato što nisam mogao uzeti FREE igru na pravom regionu. Nadam se da će proraditi do 1. ili do 15. pošto tad dolaze popusti
I kod mene i kod drugara, preko UrbanVPN, izbacuje ovu poruku. Dosad radilo... Mada, poslednja kupovina, na isti ovaj nacin, je bila 13.12.23...

Pogledajte prilog 425836
Preko Urbana nije htelo ni ranije,kasnije meni nije radilo ni na Windscrible,ali je radilo na drugim VPN-ovima
I kod mene i kod drugara, preko UrbanVPN, izbacuje ovu poruku. Dosad radilo... Mada, poslednja kupovina, na isti ovaj nacin, je bila 13.12.23...

Pogledajte prilog 425836
Preko Urbana nije htelo ni ranije,kasnije meni nije radilo ni na Windscrible,ali je radilo na drugim VPN-ovima
 
Ok,očito više ne može da se kupuje preko VPN-a bez kartice iz tog regiona na Epicu,iskoristio sam sad onaj rewards što imam na ove popuste i to će verovatno biti to od kupovine van našeg regiona. Nadam se da će do narednih popusta da vrate,ali nisam optimista.
 
Ima li novina oko kupovine iz Turske? Ne radi i dalje?
 
Ko želi da kupuje povoljno igre na Steamu,može napraviti Pakistanski akaunt i tamo ima dosta jeftinije da se nađu igre,a i Indijski nije loš
 
A kako da dopunim pakistanski akaunt, ne verujem da prolaze domace kartice ?
 
Na steamdb.com ne vidim cene igrica za Pakistan, da li imas neki link gde mogu da pogledam ili jok. A sto se dopuna tice, mozda je najbolje sa TF kljucevima.
 
Nazad
Vrh Dno