Šta je novo?

Kupovina igara na drugim marketima - VPN

Ovo deluje zanimljivo . Uh sto se ne vrate stari dobri dani sege i njihovih platformi poput earth worm jima 1 i 2 i slicno ...
Ako znate neke takve naslove slobodno pisite ovde . Juce sam uzeo Madison deluje zanimljiv horor i mortuary assistant. Ko nije igro Hades topla preporuka (indie diablo rogue ).
 
Jel se prikazuje kod nekog USD na turskom Steamu? Kod mene jos ne. Sad zavisi kojim ce tempom da prebacuju i kako ce to da ide, ako pise "starting November 20"
 
Evo krenulo je. Ne deluje dobro lol... Neke cene jesu nize, ali je drasticno poraslo sve ostalo. Neke su izjednacene sa USA cenama. Videcemo sad kad krene rasprodaja na sta ce da lice snizene cene... Doduse, wallet je i dalje u lirama, ali kontam da ce i to uskoro da predje u USD.
 
Evo krenulo je. Ne deluje dobro lol... Neke cene jesu nize, ali je drasticno poraslo sve ostalo. Neke su izjednacene sa USA cenama. Videcemo sad kad krene rasprodaja na sta ce da lice snizene cene... Doduse, wallet je i dalje u lirama, ali kontam da ce i to uskoro da predje u USD.
Isto.
Ovih par igara što sam ja gledao cene su kao USA.
Ja sam novčanik bukvalno spucao (ostale 3,5 lire), to ni ne mogu da konvertuju... 😁
 
Mislim da su ovo većinom default cene. Devovi će tek da ih menjaju kad se turci pobune jer su ih baš povećali
 
Pa isto kao i za PS+ pretplate. Digli su cene 6 puta, pa se vi cesite.
 
Pa dobro, sta je tu je. Nije ni ovo toliko lose, moci ce nesto da se probere nekad. Ionkao nas Steam store je skup pa je skup.
Ali, ako izuzmemo nas "preletace", ovo je jako lose resenje za ljude koji stvarno zive u tim regijama.
Imali su jeftine, pristupacne igre, a sad odjednom vise nemaju. Za neke su se cene izjednacile sa USA regionom sto je jako lose, ako se uzme u obzir standar zemalja i gradjana.
Vise je nego ocigledno da je uopsteno stanje na gejming trzistu sada jako, jako lose. Cene igara skacu, mikrotransackije samo nicu, hardver skup i negde nepristupacan. Jos sad i tamo gde je bila neka OK cena, sad se ide u besvest s cenama... Jako, jako lose. Steta...
 
E sad,da li postoji neki region gde su jeftinije igre za Sony u odnosu na druge (znam da je teško da se nađu walleti za neke zemlje,ali bar da pitam)? I da li je neko probao druge regione na GOG ili Uplay ili Battle.net? Da li postoji i tamo neki način da se kupe igre jeftinije? Bitno mi je više ovo za Sony.
 
Je li neko našao nešto povoljno na Epicu sad za Black Friday? Ono što sam ja video je Cyberpunk uz kupon za oko 8 eura
 
Je li neko našao nešto povoljno na Epicu sad za Black Friday? Ono što sam ja video je Cyberpunk uz kupon za oko 8 eura
Ja sam našao na Turskom steamu Crew Motorfest gold edition za nekih 22e,ali sam ga uzeo za sličnu cenu na Indijskom jer mi nije radio onaj vaučer za popust (nzm što,sve dok nisam kupio neku igru od 200 lira),a i Cyberpunk bundle sa Phantom Liberty ekspanzijom za nekih 15e jer su obe igre već na popustu i još ovih 33%
Je li neko našao nešto povoljno na Epicu sad za Black Friday? Ono što sam ja video je Cyberpunk uz kupon za oko 8 eura
Pa tipa ako ne želiš puno da potrošiš i ako ti ne smeta više akaunta,onda ti preporučujem da ne uzimaš običan Cyberpunk već ovaj bundle jer ti se samo za ekspanziju zasebno ne računa popust. Ja sam hteo da uzmem,ali sam odustao jer imam već Cyberpunk na GOG-u i želim da Pre-order GTA 6 kad izađe ili da sačuvam nešto novca ako dođe još neka igra na popust,a da nije u sklopu ovih drugih popusta. Svakako tebi preporučujem da uzmeš Bundle preko Turskog,nego samo igru jer bi posle morao da platiš ekspanziju 30e
 
Poslednja izmena:
E sad,da li postoji neki region gde su jeftinije igre za Sony u odnosu na druge (znam da je teško da se nađu walleti za neke zemlje,ali bar da pitam)? I da li je neko probao druge regione na GOG ili Uplay ili Battle.net? Da li postoji i tamo neki način da se kupe igre jeftinije? Bitno mi je više ovo za Sony.
Imaju i vidu da moras da odredis na kom si regionu kad pravis PSN account.I da ne postoji nacin da 'fejkujes' , kod nas ljudi uglavnom koriste US jer svakako ti je jeftinije da platis u USD nego u EUR . Kad si na US regionu, wallet ne mozes da punis sa CCard jer ti treba US region kartica.Pa wallet punis sa CDKEYS/Eneba-e/Gamivo https://www.cdkeys.com/black-friday/playstation-network-psn-card-100-usd-usa - ovakvim nekim ponudama.Nekad bude i jeftinije.
Nema tu mnogo matematike.Placa se godisnja subskripcija paket PS+ Extra (Srednji), gde imas gomilu igara i najisplativiji je za ulozeno."Nove igre" koje imas i za PC ne kupujes ih za PS nego ih igras na PC-u jer kljuceve mozes da nadjes za 30-40eur.PS Exclusive igre tipa God of War Horizon serijal itd..kad izadju Ili ih kupis putem wallet-a ili ih ne kupis u opste.
Jbga gomila ljudi uzme PS pa kad skapira kako ide, uvati i proda ga posle par meseci jer im je skupa zaebancija. Vidim da si u gamingu, ako sam dao odgovor na neke stvari koje vec znas izvinjavam se.. :)
 
Je li neko našao nešto povoljno na Epicu sad za Black Friday? Ono što sam ja video je Cyberpunk uz kupon za oko 8 eura
Sve u svemu imaš dosta bundlova i dosta boljih verzija igara jeftinije nego standard
Imaju i vidu da moras da odredis na kom si regionu kad pravis PSN account.I da ne postoji nacin da 'fejkujes' , kod nas ljudi uglavnom koriste US jer svakako ti je jeftinije da platis u USD nego u EUR . Kad si na US regionu, wallet ne mozes da punis sa CCard jer ti treba US region kartica.Pa wallet punis sa CDKEYS/Eneba-e/Gamivo https://www.cdkeys.com/black-friday/playstation-network-psn-card-100-usd-usa - ovakvim nekim ponudama.Nekad bude i jeftinije.
Nema tu mnogo matematike.Placa se godisnja subskripcija paket PS+ Extra (Srednji), gde imas gomilu igara i najisplativiji je za ulozeno."Nove igre" koje imas i za PC ne kupujes ih za PS nego ih igras na PC-u jer kljuceve mozes da nadjes za 30-40eur.PS Exclusive igre tipa God of War Horizon serijal itd..kad izadju Ili ih kupis putem wallet-a ili ih ne kupis u opste.
Jbga gomila ljudi uzme PS pa kad skapira kako ide, uvati i proda ga posle par meseci jer im je skupa zaebancija. Vidim da si u gamingu, ako sam dao odgovor na neke stvari koje vec znas izvinjavam se.. :)
Ma ja imam UK nalog i svakako moram preko walleta,jeste da cene walleta mogu biti i skuplje od walleta za uk,ali pitam da li ima neka tipa neka razlika između cena na samom storu ili su cene iste? Znam da je na Turskom do sada bilo jeftinije,pa zato pitam.
 
Poslednja izmena:
Sve u svemu imaš dosta bundlova i dosta boljih verzija igara jeftinije nego standard

Ma ja imam UK nalog i svakako moram preko walleta,jeste da cene walleta mogu biti i skuplje od walleta za uk,ali pitam da li ima neka tipa neka razlika između cena na samom storu ili su cene iste? Znam da je na Turskom do sada bilo jeftinije,pa zato pitam.
Samo Turska i na zalost sad je to proslost ako sam dobro skontao po forumima.Jel je Soni blokirao upotrebu Oldubil kartica (Master)(Nesto kao payoneer) koju su ljudi masovno koristili i povecali cenu dopuna pa ti se sad bukvalno vise ne isplati da bilo sta probas je nece ispasti nista jeftinije.Osim ako nisi stvarno Turski drzavljanin.
 
Jel' neko nabasao na nešto vredno pomena a da je na popustu za BF?

Turski steam mrtav. Sa onim cenama su doviđons.

Turski Epic jedino što sam video da je zanimljivo CP2077 + DLC za cca 15€, ali mi se ne daje ni toliko jer sam osnovnu igru kupio na GOG, pa ću tamo čekati popust na DLC only, ili pak kupiti neku GOTY verziju kad izađe i drugi DLC...

Na GOG-u iste cene kao pre par dana, Deus Ex i HoMM3 na lepom popustu, ali ništa drugo mi nije privuklo pažnju...
 
^ ne moras da kupuješ dlc, skini samo fajlove i ubaci ih u folder igre
 
Jel' neko nabasao na nešto vredno pomena a da je na popustu za BF?

Turski steam mrtav. Sa onim cenama su doviđons.

Turski Epic jedino što sam video da je zanimljivo CP2077 + DLC za cca 15€, ali mi se ne daje ni toliko jer sam osnovnu igru kupio na GOG, pa ću tamo čekati popust na DLC only, ili pak kupiti neku GOTY verziju kad izađe i drugi DLC...

Na GOG-u iste cene kao pre par dana, Deus Ex i HoMM3 na lepom popustu, ali ništa drugo mi nije privuklo pažnju...
Epic Games
-The Crew Motorfest Gold Edition za 683 TL
-Sonic Frontiers Digital Delux Edition 683 TL Standard je 603 TL
-Total War: Warhammer III 654 TL
-Total War: Warhammer II 218 TL
-Total War: Warhammer 148 TL
-Anno 8000 Definitive Annoversary Edition 611 TL
-Riders Republic Complete Edition 570 TL
-Assassin's Creed Mirage Deluxe Edition 536 TL
-Gangs of Sherwood-Lioneheart edition 534 TL Standar je 410 TL (tek 27. i 28. može ovaj dodatan popust)
-Assassin's Creed Valhalla + Immortals Fenyx Rising 523 TL
-Assassin's Creed Valhalla Complete edition 277 TL
-Assassin's Creed Origins Gold edition 141 TL
-Assassin's Creed Syndicate Gold edition 138 TL
-Ghost Runner 2 Brutal edition 507
-Cyberpunk 2077 + Phantom Liberty DLC 493 TL
-Cyberpunk 2077 Standard 268 TL
-Dying Light 2 Stay Human Black Friday edition 282 TL
-Final Fantasy VII Remake Intergrade 235 TL
-Tom Clancy's Rainbow Six Siege Operator edition 220 TL
-The Division Warlords of New York Ultimate edition 189 TL
-Watch Dogs: Legion Ultimate Edition 188 TL
-Far Cry 6 Deluxe edition 158 TL
-SlavicPunk: Oldtimer 151 TL
-Souht Park the Fractured but whole Gold edition 141 TL
-Tomb Raided I-III Remastered 139 TL
-Shuyan Saga 136 TL
Ovo su sve na popustu uz koje možeš da dobiješ još 33% popusta
 
Jel' neko nabasao na nešto vredno pomena a da je na popustu za BF?

Turski steam mrtav. Sa onim cenama su doviđons.

Turski Epic jedino što sam video da je zanimljivo CP2077 + DLC za cca 15€, ali mi se ne daje ni toliko jer sam osnovnu igru kupio na GOG, pa ću tamo čekati popust na DLC only, ili pak kupiti neku GOTY verziju kad izađe i drugi DLC...

Na GOG-u iste cene kao pre par dana, Deus Ex i HoMM3 na lepom popustu, ali ništa drugo mi nije privuklo pažnju...
-Trackmania turbo 187,60
-Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Deluxe edition 176,70 TL
-Tom Clancy's The Divison Gold edition 176,70
-Assassin's Creed Odyssey Deluxe edition 175,80
-Far Cry 5 + Far Cry New dawn (bundle) 175,35 TL
-Might and Magic: Heroes VII Ultimate edition 174,75 TL
-Far Cry 4 Gold edition 174 ,75 TL
-Staship Troopers: Extermination 171,75 TL
-Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint Deluxe edition 163,80 TL
-Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Gold edition 163,80 TL
-Worldless 171 TL
-Far Cry 5 Gold edition 157,35 TL
-Far Cry Primal Standard edition 147,25 TL
-Far Cry New Dawn Deluxe edition 127,80 TL
-Frontier Hunter: Erza's whell of Fortune Deluxe edition 156,75 TL
-The Front 154,50 TL
-WrestleQuest 147,08 TL
-Monopoly Plus + Monopoly Madnes 140,70 TL
-Watch Dogs 2 Deluxe edition 122,85 TL
-Anno 2205 Ultimate edition 117,80 TL
-For Honor Marching Fire edition 117,80 TL
-UNO Ultimate edition 114,50 TL
-Aron's Adventure: Magic Reborn 111,75 TL
-Sailling Era 111,65 TL
-Anno Mutationem 107,40
-Asssassin's Creed Rogue Deluxe edition 104,70 TL
-The Witcher 3: Wildhunt Complete edition 99,99 TL
-Homestead Arcana 95 TL
-Animal vs Evil: Apocalypse 94,50 TL
-Life Changer 89,69 TL
-Train Sim World 4: Special edition 89,50 TL
-Enchanted Portals 89,40 TL
-Watch Dogs Complete edition 88,35 TL
-Assassin's Creed Chronicles-Trilogy 86,70 TL
-The Lost Village 89,40 TL
-XR22-SEAGUARD 75,90 TL
-Trials Fusion: Standard edition 57,25 TL
-Trials Evolution Gold edition 57,25 TL
-Train Sim World 4: Standard edition 51,35 TL
-Trials Rising Standard edition 45,80 TL
-Galactic Civilizations III Ultimate edition 48,96 TL
-Rayman Legends 45,80 TL
-Palladium: Adventure in Greece 38 TL
-SkyDrift Infiniti 37 TL
-Tom Clancy's EndWar 35,70 TL
-Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent 29,75 TL
-The Walking Dead: The Definitive Series 30,80 TL
ima ih još,ali njih retko ko i igra, (ima još Splinter Cell i Walking Dead igara na popustu)
 
@Dzoys ovo su cene sa dodatnim kuponom.
I pored toga dosta igara je već bilo free na Epic tipa TW:Warhammer, a neke druge tipa TWD i FC su bile jeftinije pre par dana nego sad.
I dalje mi je jedino ovaj CP bundle zanimljiv, ali neću da kupujem dva puta istu igru na različitoj platformi iz principa.
 
Jel' neko nabasao na nešto vredno pomena a da je na popustu za BF?

Turski steam mrtav. Sa onim cenama su doviđons.

Turski Epic jedino što sam video da je zanimljivo CP2077 + DLC za cca 15€, ali mi se ne daje ni toliko jer sam osnovnu igru kupio na GOG, pa ću tamo čekati popust na DLC only, ili pak kupiti neku GOTY verziju kad izađe i drugi DLC...

Na GOG-u iste cene kao pre par dana, Deus Ex i HoMM3 na lepom popustu, ali ništa drugo mi nije privuklo pažnju...
Ja sam samo na Turskom Steamu našao Starfield za 35 dolara,a oko 40e su 35 wallet Dolara na G2A
 
Sve je to skupo koliko je bilo.
Pogotovo što Starfield možeš da igraš za dva dolara day one preko Game Pass-a.
 
@Dzoys ovo su cene sa dodatnim kuponom.
I pored toga dosta igara je već bilo free na Epic tipa TW:Warhammer, a neke druge tipa TWD i FC su bile jeftinije pre par dana nego sad.
I dalje mi je jedino ovaj CP bundle zanimljiv, ali neću da kupujem dva puta istu igru na različitoj platformi iz principa.

@Dzoys ovo su cene sa dodatnim kuponom.
I pored toga dosta igara je već bilo free na Epic tipa TW:Warhammer, a neke druge tipa TWD i FC su bile jeftinije pre par dana nego sad.
I dalje mi je jedino ovaj CP bundle zanimljiv, ali neću da kupujem dva puta istu igru na različitoj platformi iz principa.
Znam brate,ja sam ti samo napisao koje su igre na popustu (među njima ima dosta igara koje se isplate jer daju malo bolje izdanje koje košta daleko više). Ja sam uzeo The Crew Gold Edition za samo 20e,a njegova cena ovako trenutno vredi skoro 80e+,slično sam tako uzeo i Stalker 2 najskulju verziju za dosta para,pa sad ne želim da refundam jer je skočila cena svega,a i promenjena je valuta. Uzeo sam i Cyberpunk i ako ga imam na GOG-u,samo zato što ću teško da nađem ovaj DLC na popustu,a pošto nema tamo ko zna koje igre,verovatno ću prodati taj acc. Na PS sam uzeo EAFC i Mirage na popustu i ako će to kasnije opet izaći i možda manje koštati,ali EAFC izlazi godišnje i posle može nestati iz prodaje kao raniji delovi (Sažalio sam što nisam uzeo 17 i 18,jer ih nema sad u prodaji,a hoću da prelazim ono sa Hanterom). Na steamu ima popusti,ali kao što rekoh bilo je Super dok cene valuta i samih igara nisu skočile. Trenutno tu negde je najpovoljnije Starfield da se uzme za nekih 40e jer nigde nemaš da ga nađeš ispod 50e,mada on može i preko GAMEPASS da se igra. Nekako steam je sad dosta teže i upoređivati cene,jer se i ne razlikuju toliko. I uzeo sam Horizon Forbiden West Complete kolekciju za 35e na Američkom storu. Neke igre već imam i gledam većinom one starije koje nemam a želim ih ili ove novije ako nešto ispadne,ali mislim da će to to od mene da bude za ovaj popust,jer će najaviti GTA 6 i preorderovaću ga odmah,jer ko zna kakve nas igre čekaju u naredne 2 godine
 
Evo imate onu skuplju verziju Spider-man 2 za 60e na Instant Gamingu (nije veliki popust,al se trenutno isplati jer još nije bio na popustu).
 
Jedno pitanje, koje nije mozda za ovu temu. Vidjao sam na poplarnom domacem sajtu za trgovinu igre koje kostaju prilicno malo i pise da su za Steam i da rade Oflline only.
Prodaje ih firma koja je regularno registrovanau APR-u i njihov odgovor je da je sve legalno. Kako je ovo moguce, da li su to igre kupljenje na stranim sajtovima i straninm Steam store-ovima?
I kako uopste postoji Steam igra koja radi samo offline, a ne moze online?
 
Nazad
Vrh Dno