Šta je novo?

Kuciste za dve ploce

Dusan K

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
03.07.2002
Poruke
3,180
Poena
720
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600, Noctua C14S, 2x Noctua NF-A14
Matična ploča
B550I AORUS PRO AX
RAM
2x16GB Kingston 3600MHz
GPU
Asus TUF 3080 10GB
Storage
Adata SX8200 Pro M.2 512GB, Lexar NM710 2TB, Western Digital Green 2.5 2TB
PSU
Corsair SF750
Kućište
Cooler Master NR200P
Monitor
Philips 65PUS7354
Pristup internetu
  1. Optički internet
Potrebno mi je kuciste u koje mogu da spakujem dva nezavisna racunara, idealno da obe ploce mogu da budu mATX. Da li se neko "igrao" sa slicnim kombinacijama, da li je ovako nesto uopste moguce pronaci kod nas?
 
 
Sa kojim od ovih imas licno iskustvo ili koje od njih moze da se nadje kod nas (sto su bila pitanja koja sam postavio ;) ).
 
Pa, broj ljudi koji imaju dva sistema u jednom kućištu u Srbiji mislim da može da se izbroji na prste jedne ruke, ako ih uopšte i ima, tako da ćeš teško naći nekoga sa iskustvom u vezi toga. A kao što vidiš na ovom spisku ovakva kućišta je nemoguće naći kod nas. JEDINO što može da se uzme je Corsair Obsidian 1000D ali za te pare možeš da uzmeš dva vrhunska ITX kućišta i da ti ostane prostora pride.
 
Ja imam Phanteks P600S ali nije mi palo na pamet da stavim 2 ploce unutra (jos uvek 😂 )
 
Sa kojim od ovih imas licno iskustvo ili koje od njih moze da se nadje kod nas (sto su bila pitanja koja sam postavio ;) ).
Sa tog spiska broj 6 t-wings crvene boje je trenutno dostupno u Srbiji. Bilo je predstavljeno na Gamesconu pre 2 godine na Asusovom delu. Mislim da je Nesa radio vodena za njega tada.
 
Nazad
Vrh Dno