Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Detinjstvo mu je bilo zanimljivo. :D
 
Atomic wallet je hakovan pa ako ga neko koristi neka provjeri da li su mu novcici jos na mjestu.
 
Wall street se sve više i više ubacuje u kripto industriju, mislim na ovu novu menjačnicu koja je danas krenula sa radom, koju su lansirale Fidelity i Čarls Švab ...
Jutros sam pročitao nešto i za Deutsche Bank, pre par dana naravno BlackRock sa btc ETF.
Zanimljivo, verovatno sve odavno isplanirano, prvo sa čišćenjem i sad sa ulazom, mada ko će ga znati.

HODL :LOL:
 
Pre ce biti ozbiljan bull trap pre finalnog otresanja nego sto je pocetak novog bull-a. Bar se meni tako cini i kladim se na to.
 
Uvek ima to neko "finalno otresanje" :ROFLMAO:
Altovi će da se ugase ako se btc sjuri dole za recimo 5k, ionako su već na izdisaju.
Jedino za eth ima još neke nade, da se šlepa i drži za taticu koliko toliko.

Po meni je realniji neki scenario 35k max. 40k, da se i altovi oporave malo za to vreme, pa onda pullback.
 
Pa da, sad ne znam do koliko ce ici gore, ali vrlo je naivno misliti da su sve ove pozitivne vesti dosle slucajno, a da se ovi koji su ih objavili nisu vec debelo napakovali kriptom. Sad samo treba sacekati da retail nabije malo cenu i istresti se na njima.
 
Pa da, sad ne znam do koliko ce ici gore, ali vrlo je naivno misliti da su sve ove pozitivne vesti dosle slucajno, a da se ovi koji su ih objavili nisu vec debelo napakovali kriptom. Sad samo treba sacekati da retail nabije malo cenu i istresti se na njima.
Eh kad bi to moglo da se zna (do koliko će ići gore) :LOL:
Meni iskreno došlo da prodam sinoć, iako sam još pre par nedelja doneo odluku da ne diram btc do barem 40k, jebg u teoriji je uvek lako palamuditi.
U praksi, ako si investiran nije baš tako lako :p
05.06 sam uzeo btc za 80k, na 25.8 kad je bio, 10k profita kad bih sad prodao recimo, nije loše za 16 dana "posla" , teško je odoleti takvim iskušenjima.
Ali ipak, mislim da ima prostora da ide još gore (35k), 30k će biti malo teže probiti, verovatno će se cimati sada tu nedeljama u reonu 28.5k - 30k, ko zna.
Tako da za sada HODL što se mene tiče.
 

Prilozi

  • ll.png
    ll.png
    9.7 KB · Pregleda: 118
Drugog avgusta je poljovnjenje. Do tada mogu i da ga napumpaju i dampuju bez problema.
 
Drugog avgusta je poljovnjenje. Do tada mogu i da ga napumpaju i dampuju bez problema.
Ja mislim da će LTC ovaj put najvišu cenu postići oko 20.jula i to bar 130 ili 150. Meni dosta.
To mislim na osnovu ponašanja cene u ranijim polovljenjima. Šta vi mislite ? Da li grešim ?
 
Mislim da si prilično u pravu. Retko lokalna maksimalna cena izdrži do polovljenja.
 
ne znam optimista u meni navija za taj scenario , ali realista mi govori da ako ne mrdne za u roku od dve nedelje maks, nema nista od "x2". Pesimista mi pak govori da smo sa ltc imali pik kada se naspram btc kretao oko 0,0048. I pred proslo polovjnenje je ltc imao saplitanje i sada isto a pik mu je bio nkeih mesec dana pred polovnjenje. Vise sam ono da smo propustili voz , ali ajd neka pogresim i neka me obraduje sto sam pogresio.

edit:
najveca nocna mora ce mi biti kada posle polovnjenja dodje do polovjnenje ove sadasjne cene :(. krastavac morao.
 
Ja mislim da će LTC ovaj put najvišu cenu postići oko 20.jula i to bar 130 ili 150. Meni dosta.
To mislim na osnovu ponašanja cene u ranijim polovljenjima. Šta vi mislite ? Da li grešim ?
Polovljenje je 28-og jula, top bi trebao da bude pre toga (ako bude nekog hajpa). Ja bih sa 150$ bio jako zadovoljan za jedan brzi obrt novcica ako bi bila ova cena BTC-a. Obicno na polovljenju bude korekcija cene. E sad, postoji i drugi scenario... Moze jako da se desi da cena dodje do 120$ sto je poprilicno tanko i tek mesec dva posle polovljenja da cena krene da skace. Imali smo i takvu situaciju.
 
Izašao iz BTC-a u USDT, šta znam, neki FUD počeo da me hvata hahah, moglo je bolje moglo je i gore.
Za ravno 20 dana trejda sasvim solidno, meni barem.

Ući ću ponovo na 27k, jedino ako NATO ne objavi otvoren rat Rusiji :LOL:

NFA
 

Prilozi

  • Ulaz.png
    Ulaz.png
    17.6 KB · Pregleda: 82
  • Izlaz.png
    Izlaz.png
    17.7 KB · Pregleda: 87
Jednu po jednu kripto meniacnicu gase ili stiskaju. Evo ne moze vise nasim karticama da se kupuje na Coinbase, a do pre pola god je moglo.

Ne svidja mi se ovo drugari…
 
Ima li neko ideju zasto je fee na USDT transakcije 5 usdt na CEX.IO?
A koliko vidim isto je i na Binance-u....
U oba slucaja je TRC20 mreza
 
Ima li neko ideju zasto je fee na USDT transakcije 5 usdt na CEX.IO?
A koliko vidim isto je i na Binance-u....
U oba slucaja je TRC20 mreza

Mozda je doslo do privremenog zagusenja mreze.
Jesi li siguran da je i na Binance-u fee 5 ? Zato sto i kod najveceg zagusenja TRX mreze pre je bilo 2 USDT. A sad upravo gledam i dalje je 1 usdt.
 
Sad na Binance pokazuje 1 usdt, ali je na CEX-u i dalje 5 usdt. Pomislio sam i sam da je zagusenje mreze u pitanju ali svakako mi 5 usdt bilo nesto previse cak i za taj slucaj
Sacekacu malo oa cu ponovo proveriti na CEX-u
 
I meni je pre par dana bilo 5 usdt na CEX-u i samo samo odustao misleci da je to standardno bahacenje od strane cex-a :D
 
Realno, ponekad treba i imati čisto sreće, imam 20k mog od pre više od godinu dana omiljenog ASTR i kažem juče ajd prodaću 2300 kad je bila cena 0.0439, pa ako padne kupiću za tih 100 USDT ili će ostati istih 100 USDT za neki futures ili sl (došlo stakingom na astar).
E sad, pošto mi to sve bilo na margin wallet na binance-u, lepo sam ukucao 2300, ali ne u polje za astr več u polje za USDT, i eto me za čas sa prodatim svim $astr koje sam imao i još zadužen za više istih nego što sam ih uopšte imao.
E baš sam popiz.eo kad sam video šta sam uradio. Ali posle nastavka skoka do 0,0468 sam uhvatio prodaju na 0,0429 i to kad je lokalno dno došlo do 0,0428.... eto imam ih više nego što sam imao pukom srećom.
 

Prilozi

  • astr.jpg
    astr.jpg
    78 KB · Pregleda: 24
Nazad
Vrh Dno