Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Izgleda da ce ETH 28 Maja biti izlistan...

WisdomTree has received approval from the UK's Financial Conduct Authority to list the WisdomTree Physical Bitcoin and WisdomTree Physical Ethereum exchange-traded products on the London Stock Exchange.

The asset manager is among the first issuers to have its prospectus for cryptocurrency ETPs approved by the FCA, and the listing date is expected to be Tuesday, May 28.
 
Da li neko ima problem da konektuje trust wallet sa jupiterom? Do pre 2 dana je radilo sve bez problema međutim sada samo izbaci grešku i toliko... Ostali su mi neki orderi na solana meme glupostima koje ne mogu ni da zatvorim niti da vratim sada u novčanik. Iz nekog razloga nisam koristio solflare, on radi bez problema.
Mozda da importujes private key na Phantom ili Solflare pa probas.
 
Jedan od razloga za blagi "bearis" BTC je sto je MT. GOX u petak prebacio 140.000 BTC na novu adresu...

  • Over 140,000 BTC, worth around $9 billion, were transferred from Mt. Gox wallets a new address “1JbezDVd9VsK9o1Ga9UqLydeuEvhKLAPs6,” in thirteen transactions, possibly as part of a plan to repay creditors by October 31, 2024.
  • The market reacted bearishly to these movements, with Bitcoin dropping by 1.4% to as low as $67,680 after reaching a high of over $70,000 on Monday.
 

Prilozi

  • New BTC adress for 140.000 BTC.JPG
    New BTC adress for 140.000 BTC.JPG
    129.8 KB · Pregleda: 11
Ko ima FEG, ima na Fegex neki upgrader. Valjda se sad FEG moze trejdovati na ETH, BSC i BASE.
Ne mogu objasnjavat o cemu se radi, jer ne znam. Nemam FEG odavno. Treba da moze i claim vesting FEG od ROX tokena ko je imao. Mesecni claim, a moze se i sacekati sa claim, pa sve od jednom. vesting je valjda 25 meseci.
 
Binance je prestao da mi radi, kaze za Vizu koja je radila (Rajfajzen) da je iz nepodrzane drzave.
Takodjee Huobi tj. HTX ne radi vec neko vreme sa nalozima iz Srbije.
Da li neko ima ideju, koji sajt radi za kupovinu i transfer kripta?
 
Jel vam stigao Stax
 
Ne znam koliko je pouzdan izvor, ali govori se da bi USDT mogao da bude zabranjen na EU menjacnicama jer ne ispunjava neke kriterijume EU regulative za kripto (MICA)
 
I ja sam iznenadjen ali verujem da ce se resiti to. U svakom slucaju imamo alternative u vidu drugih tokena.

ASI merger odlozen za prekosutra. Dok oni odlazu cena lagano klizi dole.
 
Pitanje je gde mi upadamo, u EU ili ne
 
Okx je vec npr delistovao usdt parove, ali za nas radi i dalje. Kad ukljucim VPN za Nemacku, nema vise npr btc/usdt vec btc/eur tako da vrlo verovatno da ce tako biti, delist samo za naloge iz 27 zemalja EU, dok ne udjemo i mi u Eu, ako udjemo.
 
Nazad
Vrh Dno