Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

OK,ja sam hteo da ti budem od pomoći i da ti prenesem svoje iskustvo i kako sam ja problem rešio...Ti kako hoćeš.
 
Da li su HD kanali otključani korisnicima koji plaćaju veliki paket ili su zaključani za sve?
Pošto u Boru nema mogučnost kupovine velikog pakata, pa da pitam!
 
Da li su HD kanali otključani korisnicima koji plaćaju veliki paket ili su zaključani za sve?
Pošto u Boru nema mogučnost kupovine velikog pakata, pa da pitam!

Meni su zakljucani,ali sam upravo zvao Beograd i reseno je sto se toga tice,otkljucano je sve. Ali ima puno ljudi koji se zale na slicne probleme kao sto ih imas ti.
 
Meni su zakljucani,ali sam upravo zvao Beograd i reseno je sto se toga tice,otkljucano je sve. Ali ima puno ljudi koji se zale na slicne probleme kao sto ih imas ti.
nemam problem, u Boru iz tehničkih razloga nemamo velike pakete (dok se optika ne poveže na Niš). Do pre neki dan sam imao te kanale i više nemam, jer ne plaćam za njih! O.K.
 
Koji je zadnji softver na powerboxu 1822, da li moze neko da mi kaze..................
 
evo
 

Prilozi

  • 24651017_10212991243129891_1689419200_o.jpg
    24651017_10212991243129891_1689419200_o.jpg
    172 KB · Pregleda: 306
Pozdrav, pročitao sam priličan broj strana na ovom forumu povodom kvaliteta interneta i nemam baš valjani zaključak. Ističe mi ugovor sa mts, bili su ok, prešao bih na kopernikus, malo me plaše pojedini komentari da nisu zadovoljni internetom. Meni je potreban konstantni internet zbog gledanja satelitske. Lokacija Lebane.
 
To jedino da vidis kod nekog u komsiluku kako radi, ako mozes.. Zavisi od mesta do mesta.
 
Pozdrav, pročitao sam priličan broj strana na ovom forumu povodom kvaliteta interneta i nemam baš valjani zaključak. Ističe mi ugovor sa mts, bili su ok, prešao bih na kopernikus, malo me plaše pojedini komentari da nisu zadovoljni internetom. Meni je potreban konstantni internet zbog gledanja satelitske. Lokacija Lebane.

Jedino što znam je da postoji problem sa otvaranjem portova na CBN ruteru, koji daju, pa ako ti za satelitsku to treba onda bolje ne prelazi kod njih. Ali ovako im je internet odličan, ja imam paket 30/3 Mb/s i prezadovoljan sam sa njim, ali kao što ti rekoše u prethodnim postovima, najbolje je da se raspitaš u komšiluku. Pozdrav.
 
Jedino što znam je da postoji problem sa otvaranjem portova na CBN ruteru, koji daju, pa ako ti za satelitsku to treba onda bolje ne prelazi kod njih. Ali ovako im je internet odličan, ja imam paket 30/3 Mb/s i prezadovoljan sam sa njim, ali kao što ti rekoše u prethodnim postovima, najbolje je da se raspitaš u komšiluku. Pozdrav.

Problem sa portovima je ako imaš NAT adresu, pretpostavljam da je svejedno koji modem/ruter imaš. Ja sam mogao da otvaram portove dok nisam bio NAT-ovan na CBN-u. A kao što su ti već rekli, vidi kako funkcioniše u gradu i komšiluku.
 
Pozdrav, pročitao sam priličan broj strana na ovom forumu povodom kvaliteta interneta i nemam baš valjani zaključak. Ističe mi ugovor sa mts, bili su ok, prešao bih na kopernikus, malo me plaše pojedini komentari da nisu zadovoljni internetom. Meni je potreban konstantni internet zbog gledanja satelitske. Lokacija Lebane.


Ja imam njihov internet a koristim za satelirsku i sve mi lepo radi.
 
Evo i ja da kazem da koristim internet za satelitsku i da za sada nemam problema. Mesec dana sam njihov pretplatnik, paket 10. Kranje portove koristim za komp i dreambox i cs. Jedino sto imam zamerku je slabiji signal od telekomovog rutera. Cim se udaljim, signal je slab i gubi se, dok kod telekomog to nije bio slucaj.
 
Moze li mi ovde neko objasniti sta je Port forwarding, da li mi to moze pomoci ako imam problema sa NAT-om (a izgleda da ga bas imam) i kako se taj postupak odradi na ovom CBN modemu?
 
Nikako. Pročitaj moje poslednje poruke u ovoj temi i znaćeš šta ti je činiti.
 
Mene zanima ova dodatna funkcija tv za poneti 150 rsd,pise da je app vec na store,koja je ta app ,ott?
 
Da li je usluga tv za poneti omоgućena već sad ili će biti od nove godine?
 
Pravo pitanje,za telefoniju takođe...
 
A da li za uslugu tv za poneti važi samo za nove korisnike ili možemo i mi koji imamo važeći ugovor?

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Pošto se doplaćuje mogu svi verovatno,samo se prijaviš za uslugu.
 
Ja ovu ott kopernikus app imam i na smart tv-u ,a tv nije novije generacije.
 
Kažu tek od sledeće nedelje će biti tv za poneti i da tek treba da izbace aplikaciju na google play i zvaće se tv za poneti

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno