Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

NOVI KANAL - TOP KANAL.
Nadam se da ce se naci i u ponudi Kopernikusa

United Media (SK, N1, Grand, Cinemania, Fight Channel, iDJ, Lov i ribolov) pokreće novi TOP kanal, koji će godišnje emitovati dve do tri premijerne visokobudžetne domaće serije, kao i originalni zabavni program domaće produkcije (dnevni kviz, kulinarski šou itd.) i najgledanije svetske serije.

TOP kanal ulazi na velika vrata emitovanjem druge sezone serije koja je tokom prošle godine oborila sve rekorde gledanosti u Srbiji – "Ubice mog oca", sa prvom epizodom koja će se emitovati 18. decembra.

Pored "Ubica mog oca", gledaoci će moći da prate i hit serije kao štu su "Homeland", "Sons of Anarchy", "Državni posao", "Odmori se, zaslužio si", "Bron", "Gomorrah", "Hell on wheels" i mnoga druga iznenađenja.

TOP kanal biće emitovan u četiri zemlje regiona: u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Makedoniji, za početak na SBB-u, Telemachu, Total TV-u i D3i. Dok se kanali ovog tipa u svetu dodatno naplaćuju, platforme na kojima će da krene su omogućile da se TOP kanal nađe već u osnovnoj ponudi.
 
Poslednja izmena:
Ova vest nema veze sa kopernikusom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lepa vest za sve korisnike Kopernikus kablovske skinuti sa liste kanala happy parovi....
 
Reality 1 i 2...
Tv PARTIZAN nije vise kodiran
[emoji812]️[emoji179]
aaa987c887b5289fba5657b8f5eb71aa.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da li moze neko da mi potvrdi koji je zadnji sftver za powerbox hd 1822. Kod mene je iz 2015 a ota update nista ne prijavljuje. Inace primetio sam da mi jedna kartica na uredjaju nije aktivna a bila je. Sada se ne otvara test kanal... da li jos neko ima ovaj problem..
 

Prilozi

  • IMG_20171202_131803.jpg
    IMG_20171202_131803.jpg
    611.6 KB · Pregleda: 149
E sad kad bi pustili u veliki paket
HBO NG Wild Bosanski ATV FTV OBN RTRS + BHT1 TV1
Hrvacki HRT 1 2 3 4 RTL 2 RTL Crime DOMA I NOVA
Eurosport news
 
i kakva je procedura da se kodiraju kanali,svi HD zakljucani,nisam potpisivao nikakav ugovor,placam televiziju 1600din trenutno
 
i kakva je procedura da se kodiraju kanali,svi HD zakljucani,nisam potpisivao nikakav ugovor,placam televiziju 1600din trenutno

U zavisnosti od toga koji digitalni paket plaćaš, te kanale imaš. HD kanali su u Velikom kućnom paketu, pa za one koji imaju osnovni i standardni kućni TV i Net paket oni nisu dostupni tj piše da treba da se pretplatiš na njih
Ja imam Standardni kućni TV i Net paket i imam istu situaciju sa HD kanalima (osim AJB I TV Partizan)
 
Имам једно питање за оне који су имали уговор са Коперникусом који је истекао па су потписали нови. Да ли сте чекали да Вас из Коперникуса зову и колико сте чекали да Вас зову ради потписивања новог уговора, или како је већ функционисало око потписивања новог уговора са Коперникусом? Ово се односи на оне који су имали/тренутно имају интернет и КТВ. Питам јер је мени пре 2 месеца истекао уговор за интернет и КТВ, а иза Коперникуса ме нико није контактирао ради потписивања новог уговора (а редовно плаћам све рачуне, а то су сами из Коперникуса јавно говорили да је предуслов за потписивање новог уговора у задњих годину дана).
 
Kako ide za one kojima ugovor važi još 1 godinu a sad nemaju kodirane kanale. Jel može da se pozove da se to promeni?

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Nemaš šta da čekaš, ako ti je istekla ugovorna obaveza, sutra pravac poslovnica, prijaviš se za obnovu ugovora i za par dana te zovu telefonom da dogovorite termin dolaska. Ja sam tako letos uradio. Dobijaš i 2 meseca internet gratis.
 
Имам једно питање за оне који су имали уговор са Коперникусом који је истекао па су потписали нови. Да ли сте чекали да Вас из Коперникуса зову и колико сте чекали да Вас зову ради потписивања новог уговора, или како је већ функционисало око потписивања новог уговора са Коперникусом? Ово се односи на оне који су имали/тренутно имају интернет и КТВ. Питам јер је мени пре 2 месеца истекао уговор за интернет и КТВ, а иза Коперникуса ме нико није контактирао ради потписивања новог уговора (а редовно плаћам све рачуне, а то су сами из Коперникуса јавно говорили да је предуслов за потписивање новог уговора у задњих годину дана).
Trebalo bi da si na neodredjenom,sto je dobro mozes da ih sutnes kad zelis. Ali se raspitaj u poslovnici da ti nisu mangupi produzili na jos godinu automatski. Ali mislim da nemaju pravo.
 
Kako mogu da ti produže automatski ako ti nisi potpisao ugovor?Daj ne piši svašta ovde...
Jednostavno si bez ugovora,možeš da raskineš kad hoćeš ili da potpišeš novi ugovor i dobiješ par meseci gratis neta,zavisi od grada do grada.
 
Jel vama dostavlja neko racune? Pre 3 meseca sam morao da idem u poslovnicu da mi ne bi ugasili net, trebalo bih da platim i Novembar, u petak nisu ni oni imali u poslovnici. Izgleda da su prestali da dostavljaju racune.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nema ni u Paraćinu još uvek računa

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Bas ce nam stvoriti komplikacije, ove iz BG nije briga sto je neki zastoj oko dostave racuna. Ne znam koliko dana tolerisu za placanje?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Rok za plaćanje novembarskog računa je 20. decembar, i tako dalje...
 
Upravo stigli racuni za Novembar i Decembar.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Cuprija je u pitanju. Dugogodisnji sam korisnik Kopernikusa.Potpisan novi ugovor pre 4 meseca,na dve godine naravno,dobio internet 2 meseca gratis,tri stb uredjaja(nista ci modul i kartica,samo stb,dobio sam samo jedan stb uredjaj do dana danasnjeg) i internet 30/3. Dobio samo 1 stb uredjaj a jos 2 ih nema nigde,kao fora na granici su,bicu medju prvima kad stignu i budu preuzeti sa granice.To mi je receno pre tri mesec,odnosno mesec dana od kada sam potpisao ugovor.Pa nisu mogli da budu preuzeti sa granice do dana danasnjeg a uredno im placam 2650 dinara za uslugu koja mi nije ugradjena adekvatno zato sto su takvi kakvi jesu,dripci iz kopernikusa.I dalje stari cisco modem za internet,nikad nisu dosli da ga zamene i da postave novi a pozvani su bar 5 puta. Kad ih pozoves,docicemo za par dana,nikad ne dodju.Kad odes tamo,docicemo sutra,prekosutra sigurno,opet ne dodju dok ti ne dosadi da se cimas oko njih. Sad imam veliki paket digitalizacije i internet 30/3 sa novim ugovorom,i samo jedan stb uredjaj,i tako vec 4 meseca od kada sam potpisao novi ugovor.Jedino da ih pohvalim sto mi je istog dana kada sam potpisao ugovor povecana brzina na 30/3 jer mi je pre bila manja,eto to_Ostalo,uzas potpuni sto se tice kopernikusa. Sad u ovom velikom paketu pola hd kanala zakljucano,sifra 000000 ne radi,niti bilo koja druga,a uredno placam taj paket,to je od pre mozda 10-tak dana tako jednostavno nestalo i kraj price,ko te sisa,placaj majmune i cuti.Kazu , zovi Beograd da ti ukljuce te kanale,nemamo mi nista s tim. Ja im kazem da koristim jedan stb uredjaj za 1 televizor logicno,a na ostala dva je i dalje analogna televizija i da dodju da ugrade jos dva,jer po ceni koju placam imam prava na to i ne samo da reklamiram,nego i da zahtevam svaki dan,jer mi se tako moze,jer znam da je do njih a ne do mene. Kazu,mogu ovi iz Beograda da ti srede to sto su ti zakljucani kanali,samo pozovi njih,mi to ovde ne mozemo u Cupriji. I ajde da pozovem i te iz Beograda,mada,sta znam zasto bih zvao Bg,kad zivim u Cupriji. Da vidimo i to cudo.A da su bahati i bezobrazni i boli ih ona stvar za sve,to stoji,mnogi su se uverili da je tako.
 
Neha mi kaze neko od kada sam uzeo internet dolaze mi dupli racuni je za tv a jedan za tv i net da li nekom to desavalo
 
Neha mi kaze neko od kada sam uzeo internet dolaze mi dupli racuni je za tv a jedan za tv i net da li nekom to desavalo

Desavalo se. Tako sam ja dva meseca placao samo tv,a posle dva puta internet po 800 i nesto dinara,da bi se od ne znam kog meseca postalo standarno 2650 , koliko i treba da bude. Tako da,sa kopernikusom je sve moguce i nista nije nemoguce. Osim kad su oni duzni da nesto urade kako treba,onda je izgleda nemoguce.
 
Cuprija je u pitanju. Dugogodisnji sam korisnik Kopernikusa.Potpisan novi ugovor pre 4 meseca,na dve godine naravno,dobio internet 2 meseca gratis,tri stb uredjaja(nista ci modul i kartica,samo stb,dobio sam samo jedan stb uredjaj do dana danasnjeg) i internet 30/3. Dobio samo 1 stb uredjaj a jos 2 ih nema nigde,kao fora na granici su,bicu medju prvima kad stignu i budu preuzeti sa granice.To mi je receno pre tri mesec,odnosno mesec dana od kada sam potpisao ugovor.Pa nisu mogli da budu preuzeti sa granice do dana danasnjeg a uredno im placam 2650 dinara za uslugu koja mi nije ugradjena adekvatno zato sto su takvi kakvi jesu,dripci iz kopernikusa.I dalje stari cisco modem za internet,nikad nisu dosli da ga zamene i da postave novi a pozvani su bar 5 puta. Kad ih pozoves,docicemo za par dana,nikad ne dodju.Kad odes tamo,docicemo sutra,prekosutra sigurno,opet ne dodju dok ti ne dosadi da se cimas oko njih. Sad imam veliki paket digitalizacije i internet 30/3 sa novim ugovorom,i samo jedan stb uredjaj,i tako vec 4 meseca od kada sam potpisao novi ugovor.Jedino da ih pohvalim sto mi je istog dana kada sam potpisao ugovor povecana brzina na 30/3 jer mi je pre bila manja,eto to_Ostalo,uzas potpuni sto se tice kopernikusa. Sad u ovom velikom paketu pola hd kanala zakljucano,sifra 000000 ne radi,niti bilo koja druga,a uredno placam taj paket,to je od pre mozda 10-tak dana tako jednostavno nestalo i kraj price,ko te sisa,placaj majmune i cuti.Kazu , zovi Beograd da ti ukljuce te kanale,nemamo mi nista s tim. Ja im kazem da koristim jedan stb uredjaj za 1 televizor logicno,a na ostala dva je i dalje analogna televizija i da dodju da ugrade jos dva,jer po ceni koju placam imam prava na to i ne samo da reklamiram,nego i da zahtevam svaki dan,jer mi se tako moze,jer znam da je do njih a ne do mene. Kazu,mogu ovi iz Beograda da ti srede to sto su ti zakljucani kanali,samo pozovi njih,mi to ovde ne mozemo u Cupriji. I ajde da pozovem i te iz Beograda,mada,sta znam zasto bih zvao Bg,kad zivim u Cupriji. Da vidimo i to cudo.A da su bahati i bezobrazni i boli ih ona stvar za sve,to stoji,mnogi su se uverili da je tako.

Odmah si trebao da zoveš Beograd a ne da pišeš romane.Ja u Lazarevac više ne zovem mada nemam nekih problema ni sa netom ni sa TV-om.Kada sam nazvao korisnički servis u Beogradu insistirali su da za svaki budući problem zovem njih a ne lokalnu kancelariju u mom mestu.
 
Ne pisem romane,vec kazem onako kako jeste. Ako neko ovo i cita da zna s kim ima posla.Narocito u ovom delu Srbije. Pozvacu veceras ili sutra u toku dana Beograd.
 
Ne postoji ni jedan razlog da za 4 meseca ne pozoveš broj u Beogradu i rešiš svoj problem.Kakav je Kopernikus to već svi znamo,problem je što nemamo alternativu...
 
Ne postoji ni jedan razlog da za 4 meseca ne pozoveš broj u Beogradu i rešiš svoj problem.Kakav je Kopernikus to već svi znamo,problem je što nemamo alternativu...

Nisam ja duzan da zovem bilo kakve brojeve telefona bilo gde,vec su oni duzni da za usluge koje redovno naplacuju korisnik treba da ima sve ono sto je potpisao u ugovoru i sto treba da mu bude isporuceno,povezano,namesteno,da fercera bez ikakve greske. Dokle vise takvo bahato ponasanje da se tolerise.Nisam duzan nijedan broj da okrenem vec su oni duzni da postuju korisnike i da se nacrtaju sami a ne da ih neko zove i jos da im placa za to sto su oni nesposobni da isporuce ono sto pise u ugovoru po sili zakona.
 
Nazad
Vrh Dno