Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Neka trpaju kanale, ali u odvojene pakete. A ne da mi trpaju HBO na siliu koji mi ne treba, pa da plaćam bezveze. SK je nemoguća misijja imajući u vidu odnose izmedju Sbb i Telekoma, tako da videćemo...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Niko nas ne pita za zelje sta su zamislili to ce da urade
 
Odlično ako je tako, ne bih se mnogo ni potresao da i nije. Ali je svakako bolje kada operater nudi dosta toga, pa kome šta odogvara može da iskoristi to...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nisam jos dobio racun ali ako mi nesto kaze ja cu napisati ovde :)
bdf26ab5c5af19c9c5873faf85fec347.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Hahahaha slatko sam se ismejao. Hvala onom ko je pisao ovakve gluposti.
"Proveri da li tv podržava premotavanje unapred - unazad jer će box dobiti uskoro podršku za to".
Apsolutni biser. Ovo ću da stavim u potpis samo mi molim te pomozi jer to napisao tebi neki zaposleni ili oni dileri koji obećavaju sve i svašta.
Samo da bih znao koga da citiram. A
 
Pa realno svaki tv podržava premotavanje unapred i unazad. Naravno kad pustiš preko usba [emoji16]
Nego.pitaj ti njih kako radi na nekoom njihovom televizoru premotavanje [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Znaci zelim mnogo brz net, upload jak, SK HD, HBO HD za GOT i sve to za cenu koju sam placao. Nadam se da moze. :D
 
GOT obicno bude odgledan znatno pre 20h, tako da za to i nije nesto preko potreban... :d
 
Po onome sto sam ja saznao to je da ce u Svilajncu cena biti promenjena internet brzina biti duplirana konkretno imam veliki tv paket i internet 30 placao 2640 od aprila je cena 2900 imacemo 210 kanala i internet brzine 60. Izgleda da ce cene opet da se razlikuju od grada do grada.
 
Ono sto sam ja saznao to je da od 01.04. u Svilajncu ko je imao veliki tv i internet 30 placao 2640 din. nova cena je 2900 din. imacemo 210 kanala 40 novih predpostavljam da ce neki biti izbaceni neki dodati (trenutno 200 kanala) a internet protok se povecava za duplo na 60. verovatno da ce cene da seb razlikuju od grada do grada kao do sad.
 
Kako mi je danas receno internet ide duplo po istoj ceni. Tj moj od 30/3 ide na 60/8, za ostale nisam pitao. Ja imam standardni paket za TV, on ce biti 10 dinara skuplji, nisam siguran da li na njemu nesto menjaju. Onaj veliki gde je sve otkljucano ce biti 200 din skuplji, znam da ubacuju HBO i da SK ostaje. Svi analogni ce biti definitivno ugaseni do 1.5.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kako mi je danas receno internet ide duplo po istoj ceni. Tj moj od 30/3 ide na 60/8, za ostale nisam pitao. Ja imam standardni paket za TV, on ce biti 10 dinara skuplji, nisam siguran da li na njemu nesto menjaju. Onaj veliki gde je sve otkljucano ce biti 200 din skuplji, znam da ubacuju HBO i da SK ostaje. Svi analogni ce biti definitivno ugaseni do 1.5.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Meni su sad rekli za veliki paket 60 kanala vise i brzine o kojima je vec ovde pisano pitao sam da li zna o koji kanali ce biti reko je da nesme da kaze
 
Pa dobro, nista novo.. Znaci dobicu 60/8 i HBO i mooozda SK HD. 2840 din

Ako bude kao do sada za 500din vise veca brzina neta, 120/15 ili koja god bude, 3340 (3140 i povecanje od 200din.)

Ovako nesto bi trebala da bude ponuda novih brzina i paketa.. Ako bude jeftinije super, ako skuplje, lomimo izloge! :D
 
Pa dobro, nista novo.. Znaci dobicu 60/8 i HBO i mooozda SK HD. 2840 din

Ako bude kao do sada za 500din vise veca brzina neta, 120/15 ili koja god bude, 3340 (3140 i povecanje od 200din.)

Ovako nesto bi trebala da bude ponuda novih brzina i paketa.. Ako bude jeftinije super, ako skuplje, lomimo izloge! :D

bice i SK HD 2890 din
 
Meni su sad rekli za veliki paket 60 kanala vise i brzine o kojima je vec ovde pisano pitao sam da li zna o koji kanali ce biti reko je da nesme da kaze

A sad budi precizan i napisi tacno sta su ti rekli, nije u redu da se "nekoliko" strana unazad trazi sta je neko rekao, preneo i sl. bilo je dosta nagadjanja o brzinama.
Ako su ti rekli cifre, prenesi u celosti...
 
Sad sam se cuo sa covekom iz bgdservisa kopernikus, tj oni su prosledili zahtev za obnovu call centru.. Imao sam standardni paket i net 50/4mb. Placao sam oko 3100, moj novi paket koji dobijam će imati 260 kanala i internet brzinu 120/15mb za oko 2960 dinara. Dakle, istina je da su povećali net i dodali neke kanale.
 
Poslednja izmena:
Ako je ta cena sa velikim paketom, idem odmah da povecam paket!!! :O
 
Da, pitao sam 3x jesu li sigurni za brzinu neta i 260 kanala.
 
Nista ja to ne bi cackao dok ne dobijemo zvanicno saopstenje [emoji16]

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Kanale i net smo utvrdili. Cena mi ne zvuči baš realno... Ako je takva i cena onda ce biti super

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Nisu oni Telenor da srozaju ponudu a podignu cene [emoji23]

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Jedno pitanjce (kopernikus osnovni paket programa (sa onom karticom nabodenom u tv, ako je uopšte bitno)):
da li na nekom kanalu mogu da se gledaju kečeri? Ko ne zna, to je, hm, umetničko rvanje :d keva to voli da gleda, nekad je pratila ali zadnjih godina toga nema a ja nemam kopernikus pa ne znam ni kako bi probao da pronađem. Možda je neko video pa zna?
 
Jedno pitanjce (kopernikus osnovni paket programa (sa onom karticom nabodenom u tv, ako je uopšte bitno)):
da li na nekom kanalu mogu da se gledaju kečeri? Ko ne zna, to je, hm, umetničko rvanje :d keva to voli da gleda, nekad je pratila ali zadnjih godina toga nema a ja nemam kopernikus pa ne znam ni kako bi probao da pronađem. Možda je neko video pa zna?
To nema na kopernikusu

Послато са View уз помоћ Тапатока
 
Jedno pitanjce (kopernikus osnovni paket programa (sa onom karticom nabodenom u tv, ako je uopšte bitno)):
da li na nekom kanalu mogu da se gledaju kečeri? Ko ne zna, to je, hm, umetničko rvanje :d keva to voli da gleda, nekad je pratila ali zadnjih godina toga nema a ja nemam kopernikus pa ne znam ni kako bi probao da pronađem. Možda je neko video pa zna?
Od 800 do 818, često puštaju ali je to čini mi se veliki paket

Sent from my Smartphone6.1 using Tapatalk
 
Jedno pitanjce (kopernikus osnovni paket programa (sa onom karticom nabodenom u tv, ako je uopšte bitno)):
da li na nekom kanalu mogu da se gledaju kečeri? Ko ne zna, to je, hm, umetničko rvanje :d keva to voli da gleda, nekad je pratila ali zadnjih godina toga nema a ja nemam kopernikus pa ne znam ni kako bi probao da pronađem. Možda je neko video pa zna?
Imas na Fight Network-u reprize nekih boljih meceva (PPV) iz TNA kuhinje, dok TNA tj Impact Wrestling nije otisao u aut. Ne znam kada se tacno emituje, nije tacan EPG.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Prevelika ocekivanja su ovde, iskreno, voleo bih da bude kako pricate ...HBO mora da bude zaseban/doplata paket, a tek SK HD
 
Prevelika ocekivanja su ovde, iskreno, voleo bih da bude kako pricate ...HBO mora da bude zaseban/doplata paket, a tek SK HD

Zasto kad su tako rekli u korocnickom centru a da je u posebnom paketu bili bi sto je u posebnom paketu srbinu se nikad me moze ugodi sto bi rekli kod nas u leskovcu pozdrav
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno