Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Ovo je i meni palo na pamet,ako je tacno sto je neko ovde rekao da do 1.aprila moze da se raskine ugovor a nigde zvanicnog cenovnika i spisak i ponuda paketa i kanala, i onda ti stigne obavestenje 25.-26. a ti juris da vidis sta ces i rok za to prodje...

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока

Ovde se lupa na veliko.
 
Pogodi se po nesto [emoji6]

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Bice promena, probacu sutra da ispitam kakva ako bude htela da mi kaze :)
48a637c41004913027555858e3c32f29.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ko ne dobije ništa uz račun tu ostaje sve po starom.
 
Nisam jos dobio racun ali ako mi nesto kaze ja cu napisati ovde :)
bdf26ab5c5af19c9c5873faf85fec347.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
U korisnickom sentru kazu da ce pismo da stigne nevezano za racun i da u njemu
ima spisak kanala koji se ubacuju i za koliko se povecava net
 
Evo ovo su meni poslali.
0726e9106a31d5bca1027878f07fa2f8.jpg


Послато са View уз помоћ Тапатока
 
jedan moj drugar je dobio racun on ima srednji paket drugo nista nije dobio a ja imam veliki paket ali nisam dobio obracun znaci to je samo nagadanje sacekajmo prvi april pa videdemo svi dali neko laze ili ne ja mislim da je to najbolje
 
Kako je 210 za 40 više kad trenutno ima toliko otprilike koji gore dole.. koji paket imaš?

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 
Biće promena u svakom pogledu,menjaju se nazivi paketa,cena paketa,ponuda kanala,brzine interneta. Po prvi put moći će samo internet paket da se uzme,kome ne treba televizija. Korisnici će imati 3 opcije,pakete bez ugovorne obaveze,sa 1 godinom ugovorne obaveze i 2 godine ugovorne obaveze,i cene će naravno biti različite zavisno ko se za šta opredeli.
 
Biće promena u svakom pogledu,od naziva paketa,ponude kanala,promene brzine interneta,cene pretplate... Po prvi put moći će samo internet paket da se uzme bez televizije.
 
Kako je 210 za 40 više kad trenutno ima toliko otprilike koji gore dole.. koji paket imaš?

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Pa da, nigde se ne govori koliko kanala izbacuju iz postojece ponude...ubacuju 40 vise nego sad, a imas 205 ! ufff prava stvar za "slagalicu" :0

Je l' moze neki link, spisak kanala velikog kucnog paketa ?
 
Poslednja izmena:
VKP 30/3 je u centralnoj Srbiji 2640rsd.
 
40 kanala vise i duplo brzi internet za 41 din manje, velikodusno od njih

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ako bude ovako onda odlično...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Znači, uvode nove pakete na svoju štetu. Zbog čije babe zdravlja bi to radili? To je, u najmanju ruku, nelogično. Ima nešto što mi još uvek ne znamo. Meni su 1. marta rekli da moj paket ide 300 dinara naviše.
 
Nešto od ta dva je prvoaprilska šala [emoji23]
Ili čitaju forum pa ih je pogodilo naše nezadovoljstvo [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
To drugo garant. ;)
 
Meni internet ne treba. Nek ubace dobre kanale


Nisu ovde ljudi muzičke želje. Ne trpajte temu jednim te istim. Cekamo svi pisma i prvi april


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono sto sam ja zakljucio na osnovu vasih poruka cene ce se i dalje razlikovati od grada do grada sto se tice Svilajnca i onog sto sam saznao 99% da je tacno ko ima Veliki tv paket i interneta 30 mbp/s bice 2900 din. Imacemo 210 kanala a internet se duplira.
 
Neka trpaju kanale, ali u odvojene pakete. A ne da mi trpaju HBO na siliu koji mi ne treba, pa da plaćam bezveze. SK je nemoguća misijja imajući u vidu odnose izmedju Sbb i Telekoma, tako da videćemo...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Vrh Dno