Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

ma sta ste navalili sa te arene bolje da puste slovenacki sport tv koji se gleda u total tv
 
Sto se mene tice, mogu da izbace sve hrvatske kanale.

Vidim uskoro ce biti u ponudi novi kanal TV PRVE, PRVA MAX,
kopernikus jos nije ubacio ni PRVU PLUS, sto znaci da o Max-u, mozemo samo da sanjamo
 
Sto se mene tice, mogu da izbace sve hrvatske kanale.

Vidim uskoro ce biti u ponudi novi kanal TV PRVE, PRVA MAX,
kopernikus jos nije ubacio ni PRVU PLUS, sto znaci da o Max-u, mozemo samo da sanjamo

Ne bih menjao RTL za 10 kanala Prve.
 
Danas sam dobio info.da se arena sport vraca u ponudu krajem avgusta,razlog prestanka emitovanja je bio taj da su sa arene trazili dosta vecu nadoknadu za emitovanje njihovih kanala u ponudi kopernikusa
 
neka uvedu da se doplacuje ko hoce, ionako im se raspada mreza jos da povecaju cenu, al slabije
 
arena se vraca zato sto su u nekim gradovima u srbiji od januara ove godine i povecali cene pretplate ili ce mozda jos da povecaju zbog ponovnog vracanja kanala u ponudu.

poz
Jel Arene 2,3 i 4 vracaju za sve korisnike i sve gradove ili?Ja sam imao pocetkom godine kad sam potpisao novi ugovor 4 Arene par meseci i evo vec 2 meseca imam samo Arenu1.

Sent via Xperia Z2
 
Sve je to rekla-kazala informacija.Ako su ukinuli za sve za sve će i vratiti.Ako vrate...
 
Danas sam dobio info.da se arena sport vraca u ponudu krajem avgusta,razlog prestanka emitovanja je bio taj da su sa arene trazili dosta vecu nadoknadu za emitovanje njihovih kanala u ponudi kopernikus

Kolko je pouzdan taj info
 
Danas sam dobio info.da se arena sport vraca u ponudu krajem avgusta,razlog prestanka emitovanja je bio taj da su sa arene trazili dosta vecu nadoknadu za emitovanje njihovih kanala u ponudi kopernikus

Kolko je pouzdan taj info

Info. je od coveka koji radi u kopernikusu,kada se arene vrate u ponudi ce biti i arena 5
 
Na Fejsbuk stranici Klasik TV-a odgovorili su mi da je zapelo oko papirologije i da treba uskoro da krenu.
 
U vezi sa arenama jeste da se jos uvek ne zna kako ce se emitovati ali ono sto je sigurno ocekujte povecanja pretplate,arena je svim kablovskim operaterima povecala cenu naknade za emitovanje njihovih kanala sa tim sto prilikom potpisivanja novih ugovora u isti ulazi i kanal arena sport 5 sto do sad nije bio slucaj.
 
U vezi sa arenama jeste da se jos uvek ne zna kako ce se emitovati ali ono sto je sigurno ocekujte povecanja pretplate,arena je svim kablovskim operaterima povecala cenu naknade za emitovanje njihovih kanala sa tim sto prilikom potpisivanja novih ugovora u isti ulazi i kanal arena sport 5 sto do sad nije bio slucaj.
Mislim da imamo pravo raskida ugovora ako povecaju cenu? To je prvo sto bih uradio, j*** mi se za amaterske kanale da placam vise.

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Ma kakvo povecanje pretplate,ima da raskinem ugovor odmah i predjem u Mts.

Sent via Xperia Z2
 
Ne znam da li negde u ugovoru pise da moze da se raskine ugovor ako povecaju cenu pretplate. Zna li neko?
 
Trebalo bi da može. Videti član 6 ugovora:

Kopernikus ugovor.jpg

Što se mene tiče, neka ubace VH1 i MTV, pa ako baš mora, nek povećaju malo pretplatu...
 
Do Arene mi je stalo ko do lanskog snega . Neka kodiraju signal , platice onaj kome je stalo.
 
Kakvo crno povećanje, neka izbace sve pinkove a arenu i ne moraju ubacivati ionako je smeće

Sony Z2
 
Nazad
Vrh Dno