Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
free naloge nemas kako da pravis jer su mobilni modemi/kartice otisli u vecna lovista, sve ip adrese su banovane
 
Ne rudariti na vise od 4 naloga po IP i resio si problem...moze biti i demo i starter i free. Ja imam 2 demo sa grafikama na 1 IP i radi normalno.
 
Ista prica kao na pocetku samo mala raotacija 😀 sada je:

free=demo
demo=starter

Ceka se dobrovoljac koji ce probati 10 startera :alo: :bottle: 😀
 
😡I sta sada, da li kupiti nova 4 demo-a ili jajariti sa free nalozima...?! i cekati ban...😡

Obrni, okreni, lomatanje opet sa jurenjem komsijskih wirelessa. Sem ako se neko ipak ne odluči da podeli sa nama kako sa jednog ADSL priključka kopati na par desetina / 100+ free naloga uz pomoć Mikrotika i virtuelnih mašina.
 
Ali kako je moguce da nekome radi a nekome ne? Sta kao poceli su da ban pa idu redom, a do nas jos nisu stigli???
 
evo odgovora na mail koji sam im pisao...

Hello again,

Due to recent eventualities where many users starting to take advantage
of our platform, we had to take protective measures and now Cointellect
reserves the right to block or suspend users if our system detects any
anomaly in your account activity or details, including but not limited
to:

*Using a VPS or any kind of server to connect or perform solo mining.
*Using a proxy IP
*Creating or connecting multiple accounts under the same IP to take
advantage of minimum hashing rewards
*Creating multiple accounts under the same IP and making them referrals
of each other to take advantage of the affiliate commission program.

Unfortunately this behavior is no longer permitted at CoIntellect and
your IP address has already been flagged so you won't be able to use our
platform anymore with that account details. If you want to create a new
one you won't be restricted, but please make sure you're not using
proxy's or public networks to connect or this situation will happen
again.

Have a great day!

Regards, Aline.
CoIntellect, Customer Support and Sales.
CoIntellect.com | mining done right |

OMG SADA GA SVI NAPADNITE!!!!
 
opet kazem nece to niko jer ce se ip adrese cas potrositi i onda kao sa usb mobilnim internetom
 
Nešiću, hoćeš li da ti sponzorišemo preseljenje u neku drugu zemlju? 😀 Biraj bilo koju sem Estonije.
 
za ovog mustanga, napisi im da nisu lepo uradili, jer koristimo vise naloga na 1 ip, daj link od ovog foruma da vide da je stvarno i prevedi im na engleski da se ne muce


Nešiću, hoćeš li da ti sponzorišemo preseljenje u neku drugu zemlju? 😀 Biraj bilo koju sem Estonije.

birajte koju hocete da banuju 😛
 
Poslednja izmena:
lol, banovani smo svi, da li sam postovao ili ne isti *****, damage is already done ljudi, izduvali smo, bice dobro ako do kraja legne lova za demo-e koji su platili... to sto sam postovao to je cisto da znate o cemu se radi pa da se ne nadate.... ako hocete mogu da editujem post ali na isto nam dodje... treba eventualno naci nacin da se zaobidje scena li tesko
 
Oni verovatno i citaju nas forum... Pojedinci u potpisima linkuju direktno njihov sajt - bili bi suvise neozbiljni da ne prate trafik referale
 
lol, banovani smo svi, da li sam postovao ili ne isti *****, damage is already done ljudi, izduvali smo, bice dobro ako do kraja legne lova za demo-e koji su platili... to sto sam postovao to je cisto da znate o cemu se radi pa da se ne nadate.... ako hocete mogu da editujem post ali na isto nam dodje... treba eventualno naci nacin da se zaobidje scena li tesko

Aj se molim te udalji sa foruma. Milion puta su to pisali i spamovali mail ljudima koji su im pisali. I dalje vazi kao od starta 4 naloga po IP moze da rudari, i jos uvek je tako. Nemoj da siris dezinformacije. Ako mislis da je gotovo ovo pogasi masine...doniraj nesto ljudima koji su te obavestili o svemu ovome i vrati se DRK-u ili VTC-u sa zaradom od -0.69 dolara dnevno.
 
Ok ljudi, trajalo je koliko je trajalo... Svi smo znali da ce se ovo pre ili kasnije desiti. Pa nisu ni oni mutavi i da ne vide sta se desava i da nam placaju ko da su nam graficke od zlata.
Sad lepo gasite grafike ili prebacujte na nesto drugo. Ja verovatno gasim vecinu grafika osim ovih na koje se grejem dok ne nadjem nesto krsteno da se kopa.
 
Ok ljudi, trajalo je koliko je trajalo... Svi smo znali da ce se ovo pre ili kasnije desiti. Pa nisu ni oni mutavi i da ne vide sta se desava i da nam placaju ko da su nam graficke od zlata.
Sad lepo gasite grafike ili prebacujte na nesto drugo. Ja verovatno gasim vecinu grafika osim ovih na koje se grejem dok ne nadjem nesto krsteno da se kopa.

Ja ne gasim posto meni radi normalno 🙂
 
Statistika je poludela nacisto! Ili je sistem za obradu placanja. Pa sada sam dobio 2,7 umesto 2,6 evra (kada se sabere demo, 3 referala i ono sto je iskopano a to je upola od normalnog). Ali jos veci biser je sto sada pokazuje da su za danas (20.decembar) vec uracunali zaradu od 3 referala koje je i veca (0.3490) od one juce (0.2960).
Naravno zarada od kopanja je sada 0.0000 u Livebalance a u statistic je 0.0001...ovo je kraj pocetka, ili pocetak kraja..
 
Statistika je poludela nacisto! Ili je sistem za obradu placanja. Pa sada sam dobio 2,7 umesto 2,6 evra (kada se sabere demo, 3 referala i ono sto je iskopano a to je upola od normalnog). Ali jos veci biser je sto sada pokazuje da su za danas (20.decembar) vec uracunali zaradu od 3 referala koje je i veca (0.3490) od one juce (0.2960).
Naravno zarada od kopanja je sada 0.0000 u Livebalance a u statistic je 0.0001...ovo je kraj pocetka, ili pocetak kraja..

Ne znas da citas sa sajta...referale racunaju odma ali ti legne tek sutra.
 
Prije par minuta legla isplata na free nalozima. Provjerite stanje ko nije.
 
nije ceo telekom, meni 4 free kopaju za sada na telekomu...
 
I sta smo zakljucili na kraju, 4 demo naloga ne moze-ban, jedan i dva moze...a jel ima neko sa tri? moguce da je sada tri naloga granica...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno