Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je ovo sto ledio prica tacno , onda stvarno nema nikakve logike , posto sam siguran da drug ima verifikovan nalog koji je banovan zato sto je na isti nalog minirao sa vise mesta(a jedno je bila virtualna masina sa range-om adresa koji je banovan) , uredno sa tog naloga kupi referale , ali miniranje mu uopste ne ide...
Sto se tice demo-a I kopanja sa tog naloga , najstariji nalog mi je istekao demo kraj oktobra I za sada mi ne traze nista da kupujem , miniranje I pare stizu normalno

On kaze da mu radi, stvarno nisam to probao...sto se tice verifikovanog naloga nema nikakvi ogranicenja, ne traze nista ni da se kupuje sve uredno se podize ja sam recimo vec podigao 39€ sa glavnog naloga tako da nema nikakvog ogranicenja verifikujes i uzivas 😉

@pmfrulez samo furaj :d

@flysukhoi da bi imao tu opciju na cryptsiju moras imati verifikovan nalog na cryptsiju, posto vidim da ti nisi verifikovan zato i nemas tu opciju.
 
Mene samo zanima, a pretpostavljam i vecinu da li moze 4 verifikovana naloga sa jedne IP, kao sto sada kopamo sa obicnim nalozima...Ako moze, onda je korektno da svi kupimo koliko nam naloga treba i da se zavrsi ova prica sa IP adresama...
 
radi sa 2 vezana verifikovana naloga bez problema, mali hash sa cpu na jednom integrusa na drugom sad gasim i prebacujem na rig pa cemo videti
 
Mene samo zanima, a pretpostavljam i vecinu da li moze 4 verifikovana naloga sa jedne IP, kao sto sada kopamo sa obicnim nalozima...Ako moze, onda je korektno da svi kupimo koliko nam naloga treba i da se zavrsi ova prica sa IP adresama...

Bas to sad testira @pmfrulez pa cemo imati info iz prve ruke 😉 99% da radi, ali potvrdice on.
 
aaa...da li mora mejl normalan da se ukuca i da ide neshto preko njega, kad se verifikuje nalog placanjem u btc-u?
 
Mene interesuje sta ce biti kada ja restart ruter i promenim IP a ono nastavi da rudari onaj demo. Da li mogu da mi banuju nalog ako slucajno nakacim neku IP koja je vec banovana...i da li moze da im se pise pa da unban oni urade posto si verifikovan.? Znaci da li mi treba staticka mozda za taj verifikovan nalog ili nije bitno?
 
aaa...da li mora mejl normalan da se ukuca i da ide neshto preko njega, kad se verifikuje nalog placanjem u btc-u?

Ja sam imao email tj. preko njega sam potvrdio nalog, a za placanje demo-a nisu mi trazili nista vezano za email, cim im posaljes btc nalog ti bude verifikovan, tako da vjerovatno ne treba ti email, jedino ako nekad nesto naknadno budu trazili sad za sad ne treba email.
 
"minirao sa vise mesta(a jedno je bila virtualna masina sa range-om adresa koji je banovan) , uredno sa tog naloga kupi referale , ali miniranje mu uopste ne ide..."

Koji je logican i opravdan razlog za ovakav potez?Ako sam dobro razumeo covek je sa vise razlicitih masina/ipjeva kopao na jednom demo nalogu?Od mene bi odma dobio ban za tako nesto,ali sa planete 🙂
 
kupljena do sad dva demo naloga na onim gde rudarim nisu banovani ni jedan ni drugi...idemo dalje

Znaci ako sam dobro razumeo....ako jednom uzmes demo, i slucajno se nakacis na banovan IP nece te ban je rimas demo. Znaci NEMA SANSE da popijes ban ako si verifikovan??? Jel sam dobro skontao? 😀
 
Znaci ako sam dobro razumeo....ako jednom uzmes demo, i slucajno se nakacis na banovan IP nece te ban je rimas demo. Znaci NEMA SANSE da popijes ban ako si verifikovan??? Jel sam dobro skontao? 😀

Izgleda da si dobro skontao!!! @ledio kaze da ima demo i kopa na tom nalogu i da je zakacio banovan ip i da mu sve radi to znaci da si ti dobro to skontao 😛

Znaci uzmes demo i nemas sta brinuti iako zakacis banovan ip ne moze ti nista biti sve radi :d samo je bitno uzet demooooo :banana:
 
Poslednja izmena:
Capture.JPGevo ga i stats

Eto lepo se vidi da je nalog star 2 dana i da majnuje bez problema.Prvi dan je namajnovao nista jer je bila mtsova 212.200.65.107
E sad, tvrdim, da kad bude dovoljan broj vas uporno pokusavalo da na tu 212.200.65.107 na pravi nalog moze da se desi da i demo ne banuju,nego kikuju 🙂
 
Poslednja izmena:
Pa to je savrseno...koliko naloga toliko Demo i resili smo i mi problem i oni ***, njima dobro. Fora je da se uzme sto pre...jer sto vise cekas veca je sansa da ce sve puci i neces povratiti novac 🙂
 
Ledio ti od rudarenja dobijas 1.2243€ a od dema 1.4656€ , na ovom nalogu?
 
negledam na to uopste,potpuno mi je svejedno dali dobijam 1,26 ili 1,46 jer je to po kartici.ja srecan sa 1e.pa puta kartica 🙂,nemam ni vremena ni zivaca da se trudim oko umincavanja.sto toplo preporucujem svima.obratite paznju na sustinu,vezanu za naloge i ip-jeve svi imate kartica dovoljno da uzmete lepu srpsku platu,samo ako budemo oprezni da ne upropastimo sansu
 
Pogledajte prilog 155857evo ga i stats

Eto lepo se vidi da je nalog star 2 dana i da majnuje bez problema.Prvi dan je namajnovao nista jer je bila mtsova 212.200.65.107
E sad, tvrdim, da kad bude dovoljan broj vas uporno pokusavalo da na tu 212.200.65.107 na pravi nalog moze da se desi da i demo ne banuju,nego kikuju 🙂

eh to je mene interesovalo ovde se fino vidi koliko demo(Contract earnings) zaradjuje koliko graafika (Mining earnings).
To je to rjesio si druze velike probleme svima koji su banovani.
Samo znas sta me jos interesuje jel ti ovaj nalog ikad prija bio banovan, znaci prija nego sto si uzeo demo?
 
pa vec sam rekao,jeste,napravljen je i kopao ceo dan na 212.200.65.107 i nisam nista dobio,onda sam ga platio i nastavio da kopam.u medjuvremenu vidim da se menjala ip ali radi i dalje evo drugi dan.vec prvog dana kad sam to isprobao,pisao sam ovde ali u toni spama niko nije ni skontao...
 
negledam na to uopste,potpuno mi je svejedno dali dobijam 1,26 ili 1,46 jer je to po kartici.ja srecan sa 1e.pa puta kartica 🙂,nemam ni vremena ni zivaca da se trudim oko umincavanja.sto toplo preporucujem svima.obratite paznju na sustinu,vezanu za naloge i ip-jeve svi imate kartica dovoljno da uzmete lepu srpsku platu,samo ako budemo oprezni da ne upropastimo sansu

Ma ne, nisi me razumeo... ne interesuje me picanjenje karti da bi dobio mrvicu vise...necu i nemam zivaca za to vec me zanimalo da radi kad uplatis demo dnevno od dema i dnevno od kopanja na nalogu sto sam i video kod tebe...


Sta sve imas na ovom IP-u jednu kartu jedan nalog koji je demo ili jos nesto?
 
pa vec sam rekao,jeste,napravljen je i kopao ceo dan na 212.200.65.107 i nisam nista dobio,onda sam ga platio i nastavio da kopam.u medjuvremenu vidim da se menjala ip ali radi i dalje evo drugi dan.vec prvog dana kad sam to isprobao,pisao sam ovde ali u toni spama niko nije ni skontao...

Znaci banovan nalog si fakticki kupovinom demo-a odbanovao tako u prevodu dodje - eto u moru spama jedna od najbitniji informacija od onih pocetni stranica ove teme vjerovatno najbitnija informacija- e sad samo moderatori da ovo ubace u prvi post.
Znaci banovan nalog se moze odbanovati uzimanjem dema, i onda na tom nalogu se moze nastaviti kopanje i normalno podizanje zarada od kopanja grafikom i zarada od demo-a.
Idemo navalite na uzimanje dema nije tako skup 14.95€ okanite se otvaranja novi naloga 😉
 
provereno funkcionise sa iste ip adrese kupljena 4 demo naloga .....ide i mining i demo zarada uporedo ...nisam dobio ban ni na jednom.....jos nesto mislio sam da sam za**** sam stvar jer sam greskom sa ove ip proverabvao peti i sesti demo nalog koji su juce kupljeni sa druge ip adrese.....nisam banovan ....sreca .....ovde boot radi po sistemu daj kupi bre demo pa radi sta hoces....uzimaju kintu na pozajmicu takoreci...kao sto sam reko dajes na orocenje 14.95 posle 10 dana podizes 16.7 i to je to 🙂

idemo dalje kupujem jos 4 komada ako mi ova deca indijanci oko mene dozvole 🙂


Untitled.jpg
 
provereno funkcionise sa iste ip adrese kupljena 4 demo naloga .....ide i mining i demo zarada uporedo ...nisam dobio ban ni na jednom.....jos nesto mislio sam da sam za**** sam stvar jer sam greskom sa ove ip proverabvao peti i sesti demo nalog koji su juce kupljeni sa druge ip adrese.....nisam banovan ....sreca .....ovde boot radi po sistemu daj kupi bre demo pa radi sta hoces....uzimaju kintu na pozajmicu takoreci...kao sto sam reko dajes na orocenje 14.95 posle 10 dana podizes 16.7 i to je to 🙂

idemo dalje kupujem jos 4 komada ako mi ova deca indijanci oko mene dozvole 🙂


Pogledajte prilog 155860

To nam treba druze ( deca ce dobiti po kinder jaje ) 😉

Dakle:

Ko je koristio 4 naloga na jednoj masini ( jedna IP ) adresa kupi 4 demo naloga i dobija dnevno 1.46+ od dema i 1.3+ od mininga. Prosta stvar.
 
Evo i ja kupujem demo za sve naloge. Ceo dan mi nije dao mira lediov jucerasnji post u vezi adrese 107, dobro je da smo razjasnili. 🙂
 
aaa....shta se desi ako natakarish grafu jedno da kopa ful heshom od ,lupam, 650khash, ili pak vishe grafika na isti nalog?
da li ce i tada biti josh plus samo ~1.5e max po nalogu preko demo zarade?
 
posto je u pitanju mts tu imam 4 placena naloga i 2x7950 na ta 4 naloga i lepio sam vec sliku,karte rade na 700/625.to me kostalo 60e,a pravi mi cirka 10 dnevno.
 
aaa....shta se desi ako natakarish grafu jedno da kopa ful heshom od ,lupam, 650khash, ili pak vishe grafika na isti nalog?
da li ce i tada biti josh plus samo ~1.5e max po nalogu preko demo zarade?

Nazalost dzaba ti 650khs ili vise opet zaradis 1.5e plus demo zarada.

Demo zarada je 1.6416€ toliko tacno daje svaki dan ni manje ni vise jedino prvi dan ako ga ne kupis tacno u 23h onda daje manje a svaki naredni dan daje 1.6416€ bar je kod mene tako, a izgleda i u ostali.
 
Capture.JPG
Evo i kako to treba da izgleda ako se ne halavite.
Znaci napravis 4 naloga na adsl ip i pustis dve 280x da kopaju,sacekas da se napravi 10e,ugasis kopanje na par sati,NA ISTOJ IP ADRESI napravis 4 nova naloga,PLATIS SAMO 1 DEMO i nastavis da kopas na 4 naloga.Znaci 1 novi placen i 3 nova for free i bog da te vidi.Ne hebes ni sebe ni ostale.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno