Bojan.zex
Slavan
- Učlanjen(a)
- 04.12.2009
- Poruke
- 4,858
- Poena
- 450
Ja sam kupovao xeone 5420,30 za po 4k din... Imaju po 4 jezgra, klokuju se ko ludi, sa stickerom se vataju na 775 socket , imaj 12mb kesha i sa oc od 20% je kao i5 3470, C2Q su nesto skuplji sa slabijim oc ali raja kad vidi xeon za 771 oni kapiraju do to nije za 775 pa kupuju skuplhe quad procesore

