goldi
Čuven
- Učlanjen(a)
- 21.12.2010
- Poruke
- 8,396
- Poena
- 625
nisam banovan isplatio sam pola euro jutros
inace kopam sa guiminer ali probao sam i sa cgminer isto daje oko 0.02 na jedan sat , a WU je 105 ako nesto znaci , ostavicu ovako do vecaras i ako se ne popravi nista idem shutdown. Lepo je bilo dok je trajalo sa onim starim nalozima
ako se ne popravi kad bude presjek iza 23h onda kreiraj 4 nova naloga i pusti jedan po jedan kao sto sam gore opisao.
Svu snagu grafike pustis na jedan nalog, pa ugasis miner, pa pokrenes drugi, pa opet ugasis, pa tako i treci i cetvrti.
Karta ce nabiti hash, statistika ce pokazati visok hash i kopace na svakom nalogu ko ludo samo isprati ovo sto sam ti napisao.