Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pokusao sam da verifikujem nalog gde je Demo kupljen za Doge, ali bez uspeha Please hang out a moment while we process your payment..., ali tako je sa svim karticama koje sam isprobao :(

Tako da ne verujem da sa Erste poklon karticom moze da se kupi demo.

Da li su nekom stigle doge sa starijih Starter naloga? Meni je poslednja uplata stigla 31.01. i od tad nista, cak se nije ni vratilo na stanje :( Starteri su kupljeni 02.01.15. ako je to bitno.

Cime se onda kupuju demo nalozi? Ili koristite samo free naloge?
 
Pa trebalo bi nekom karticom kojim možeš da plaćaš na internetu....
 
aktivirao sam swiss karticu, uneo podatke, popunio neki ogroman formular i poslao standardne fotke za verifikaciju, pa sad se cheka 3 dana za verifikaciju....

samo da javim....

da ne odgovaram svima redom na PM koji su me pitali.

i da, josh neshto, ja cu moci da povlachim samo i iskljuchivo lovu sa tog naloga, jer na njemu jedno imam tu mogucnost.

tako da ono povlachenje za druge i procente, nece da moze :D
 
Poslednja izmena:
Nema nikakvih pravila šta će i kad će da isplate, opet ponavljam sa jednog isteklog demo naloga gde GPU kopanje još radi noćas mi isplatili instant sa ostalih demo i free još ništa...
 
E evo novog prc-a za cointellect.

Nema free naloga bez verifikovanja emaila.


Edit: moja greska, probio sam 10e limit... false alarm...
 
Poslednja izmena:
Stiglo nesto od veceras, nakon sat vremena. Uvece bas kradu na kursu, dok preko dana moze da se uhvati i pozitivna kursna razlika.
 
Hvala vam, vidim niko se ne zali pa reko da nisam jedini kome nista ne stize :p
 
Pre sat vremena pustio 6 naloga, sve stiglo.
 
Probajte da u 24h imate jedno povlacenje...ako to ispostujete....trebalo bi brzo da stignu kerovi...
 
Na bittrex....
 
Ja povlacim na jednu doge adresu 4 naloga u 24h...Ako se povuce vise puta u toku 24h na istu doge adresu, hoce da kasne isplate...Mada i ovde nema pravila, kao sto vec znamo...
 
Ja koristim tri naloga, tj.tri doge adrese od pocetka...cak su i sve tri navodno banovane...ali sve uredno stize na njih...dok radi, ne menjam nista :)
 
Pa samo ime walleta multidoge ti kaze da ima mogucnost generisanja vise doge adresa sa jednog mesta ;)

Evo da potvrdim da i kod mene kasne isplate od juce.. stize sve nesto na kascicu.. videcemo ;) rec je o free nalozima..
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno