Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Prvog mi istice Nord na kom srpski serveri ne rade.
 
Istekao edit: da potvrdim da srpski serveri rade sa Eon app, odlicno. Miran do aprila 2026.
 
Firestick: Surfshark app i Eon.
 
Firestick: Surfshark app i Eon.
Imam instaliran sada Eon u inostranstvu. Najelgantije rešenje mi je smart dsn, ali nisam toliko u materiji, jer tih nekoliko adresa koje se dobiju od njih, pa se unesu u ip tva da li tu ima mogućnost da se bira server da bi otključalo Srbiju kao lokaciji Eona.
 
Javi mi se na PM, dacu ti pristup.
 
meni ne rade arene na surfsharku
tj ne rade samo prva tri premium kanala
zna li neko šta se dešava?
 
Probao sam i ja sada preko Surfshark-a. Izbacuje grešku "Geographical location authentication failed". Verovatno MTS prepoznaje VPN i blokira ta 3 kanala iz nekog razloga. Kad se pusti iz MTS mreže, kanali rade normalno. Ako Surfshark ne ubaci neki novi opseg adresa za Srbiju, onda ti ostaje jedino da menjaš VPN provajdera.
 
Od kad to ne rade arene preko drugog provajdera?Radilo je sve i bez vpn.
 
radulo je nekada, surfshark je radio poslednjih 6 meseci bez problema...
na predlog probao sam VPNIFY i radi sve normalno.. tako da surfshark otkazujem pretplatu..
inače VPNIFY radi free, ali, sa reklamama.. tako da ga možete probati
 
Dal pričamo o istim stvarima...arene van mreze bez vpn u Srbiji rade..Konkretno supernova na sbb.
 
Zna li neko da li radi EON preko Windscribea? Taj mi je najisplativiji 1.96€/me. Samo mi nije jasno kako godišnji plan ispadne skuplji nego ovaj mesecni x 12 meseci 😅

IMG_3245.jpeg
 
Iste potpuno pogodnosti. Zato me i jest zbunilo.

IMG_3246.jpg
 
Koja je ovo valuta?

Ja sam uzimao CyberGhost - 8 uređaja, 2 godine... čini mi se da je koštalo nekih 60 €...

Za sada radi kako treba tamo gde treba. 🙂
 
Ево тестирао сам и ради.
Zna li neko da li radi EON preko Windscribea? Taj mi je najisplativiji 1.96€/me. Samo mi nije jasno kako godišnji plan ispadne skuplji nego ovaj mesecni x 12 meseci 😅

@hellhug - Турска лира (₺)

Ево и тест брзине, ако нешто значи.
 

Prilozi

  • WINDSSS.jpg
    WINDSSS.jpg
    690.5 KB · Pregleda: 27
  • SPEED.jpg
    SPEED.jpg
    118.8 KB · Pregleda: 24
Poslednja izmena:
Jel sad ima i vpn jeftiniji ako se preko Turske kupuje?
 
što se tiče VPN-a za EON, postoji tema
 
Meni ne izlaze ove cene za Tursku (gledam preko sajta, nakačen na Turski server) :/
Imam i aplikaciju, ali isto i u njoj. Šta grešim?
 
Meni ne izlaze ove cene za Tursku (gledam preko sajta, nakačen na Turski server) :/
Imam i aplikaciju, ali isto i u njoj. Šta grešim?
Moze li na isti nacin kao disney+, odraditi sve preko iphone i onda koristiti na soatli uredjajima? Kolko je na godisnjem nivou?
Može na isti način kao Disney. Preko aplikacije na iOS. Onda koristiš na ostalim uređajima.
Kačio sam gore cene, 1200 TL godisnje, ali ako uzmeš mesecnu pretplatu godina te izađe 792 TL (12 x 65.99 TL). Malo nelogično. Ali uzmeš gift card 800TL i neka skida mesecno, ne moraš biti ulogovan u taj Apple ID.

IMG_3250.jpeg
 
Nazad
Vrh Dno