Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo audio,moze al sa AppleTv,koji pored hdmi kabla,spojis sa AV Risiverom preko Optickog audio kabla...onda moze samo mjuza,al da je tv ugasen(al znam da ti to nije prevelika pomoc)
Imam PhilipsTv Smart....ali sad kada bi kupovao,uzeo bi neki Samsung Smart,pa bi mu ubacio Alternatini soft..'SamyGo'....cudo jedno sta se sve novo dobije.....
 
Ja planiram da uzmem Samsung 39F5500 (440E), ima sve sto mi treba (LAN, WI-FI, SCART, SMART, komp, kompoz, koaksijalni, full hd...), jedino sto nema je 3D, mada to mi i ne treba. Gledao sam ove modele F6XX i osim sto rade na 200hz, ne nude nista vise, cak nemaju LAN i WI-FI, potpuno nelogicno...
 
Crkla mi elektronika na Samsung UE32D5000, tako da sada tražim drugi TV. Zbog prostora mi odgovara jedino 32". Uživo sam imao prilike da vidim modele sa pravih 100Hz i ta glatkoća slike mi se jako dopala. Sada nešto razmišljam u tom pravcu. Imam ograničen budžet i razmišljam u pravcu Samsung 32F6100 modela. Da li za 350e (naravno preko oglasa) ima neko bolje rešenje?
 
Poslednja izmena:
Ja sam danas za caleta uzeo samsung ue40f6400 i on u sebi ima wi-fi.Za lan nisam proveravao ali mislim da i njega ima ali nisam siguran.Koliko sam gledao na kp sajtu ovaj 6400 imas za 460 eura i mislim da ti je to bolja kupovina od modela koji si ti naveo plus je 3 incha veci.3d je caletu nebitan ali od viska opcija glava ne boli.
Malo sam ga stelovao danas i ima sasvim pristojnu sliku obzirom da je sbb analogna slika u pitanju.


Ja planiram da uzmem Samsung 39F5500 (440E), ima sve sto mi treba (LAN, WI-FI, SCART, SMART, komp, kompoz, koaksijalni, full hd...), jedino sto nema je 3D, mada to mi i ne treba. Gledao sam ove modele F6XX i osim sto rade na 200hz, ne nude nista vise, cak nemaju LAN i WI-FI, potpuno nelogicno...
 
ovaj 6400 imas za 460 eura i mislim da ti je to bolja kupovina od modela koji si ti naveo plus je 3 incha veci.
razlika je samo 1', ne 3, tako da ne bih davao ni evro vise, a i taj 3D opet kazem zaista mi ne treba.

uzmi 32F6400, ima na oglasima za 385€
ja sam vec napravio jedan kompromis: prvobitno sam hteo 32F5500, pa rekoh bolje da dodam jos 100E za 39F5500

btw zasto samsung na oficijelnom sajtu izbegava da istakne na kom taktu radi procesor?
 
Philips je bolji na papiru. Treba videti sliku uživo na oba televizora. Ja na kraju odabrao i kupio budžet varijantu LG 32LN5400 ( IPS ekran, Full HD ) i prezadovoljan sam kvalitetom slike i zvuka.
 
Kod TV-a koji ima Smart da li postoji torrent aplikacija (primer: uTorrent)?

Tako mi ne bi trebao biti uključen lap 24/7 već TV.

Unapred hvala!
 
LG magični daljinski - uz koju se seriju dobija prvi a uz koju drugi (i da li je bolji prvi ili drugi)?

medium05.jpg


magic-remote-01201212182.jpg
 
Које су разлике између LG 42LN575S и LG 42LA620S осим цене и што је овај други 3D? По питању панела и портова?
 
Imam Samsung ue46es6540 koji ima intengrisani wifi koji je do juce radio ok, sada vidi ruter, cak i komsijske ali nece da se konektuje. Ruter je isti, nista nije menjano niti stelovano, lap top i galaxy s3 se normalno i dalje konektuju na mrezu. Zna li neko sta bi moglo biti?
 
To je prvo sta sam uradio, cak sam vratio ruter na fabricka podesavanja, ali kao sto kazes ruter ne dodeljuje ip adresu tv-u. Onda sam za probu uzeo mrezni kabl, spojio tv sa ruterom i veza se odmah ostvarila, radi sve. Moracu jos malo da se poigram da vidim sto nece ruter da da ip adresu, cak sam probao i rucno da dodam, ima i te opcije kod tv-a ali opet nista. Ne verujem da je vrisnuo wifi na tv-u jer onda ne bi po logici ni video mreze. Cak sam napravio hot spot preko mobilnog, vidi i tu mrezu ali ni na nju nisam mogao da se konektujem.
Jel postoji mogucnost da wifi tako vrisne, ali da i dalje uspe da pronadje mreze, a ne moze da se konektuje na njih?
 
la660s lg serija da ili ne?
 
Ništa, prijavio sam te pa neka moderatori vide šta će sa tobom.
 
Može li neko da mi kaže sa kojim se odgovarajućim Samsung modelima po kvalitetu uklapaju LG LA790 i LGLA860 ( recimo sa Samsungom UE7000F i Samsungom UE8000F ) i kako se kotiraju u poređenju sa navedenim modelima po kvalitetu i po odnosu kvalitet / cena.
 
Može li neko da mi kaže sa kojim se odgovarajućim Samsung modelima po kvalitetu uklapaju LG LA790 i LGLA860 ( recimo sa Samsungom UE7000F i Samsungom UE8000F ) i kako se kotiraju u poređenju sa navedenim modelima po kvalitetu i po odnosu kvalitet / cena.
Ovde imas malo detaljniji test F8000 i LA860, pa ih uporedi.
http://hdtelevizija.com/2013/06/29/recenzija-samsung-ue55f8000-f8000-serija-3d-led-lcd-smart-tv/
http://hdtelevizija.com/2013/12/26/lg-47la860v-la860-serija-3d-led-lcd-smart-tv-recenzija/
 
Jesu poredive, nisi omasio. Doduse nemam pojma kolika je razlika u ceni.
F8000 i LA860 su najvise klase ovih proizvodjaca sa1080p rezolucijom. A nesto niza kategorija su F7500 i 790-ka.
 
Pitanje za LG 32LN536B. Moze da cita mkv ali ne i prevod iz njega. Ako je prevod odvojen tj. zaseban .srt fajl sa istim imenom kao i film, onda prikazuje prevod ali ne prikazuje dobro srpska slova (čćđžš) vec samo one kvacice... Moze li se ovo nekako resiti ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno