Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Inace Plex ne postoji za LG uredjaje jos, postoji neka varijanta koja je u beta/testing fazi sto je radio neki lik, ali nju i dalje nisam uspeo da nateram da radi, pa ako ima neko Plex na svom LG-u nek obijasni kako to namunjiti, thx
 
Nema na cemu ;)
Odgledao sam za sada jedan film samo, i to persi dzeksona :D mislim da je tipa 10gb-a, i nije ni stucnuo. Kad radis FF treba mu malo da povuce al to je tipa 2 sekunde 3 max. Skinuo sam supermena novog od 17 i avatara od 21gb, kapiram da cu jedan od ta dva pogledati za vikend, pa javim, ali mislim da ne bi trebalo da bude bilo kakvih problema...
Samo jedno pitanje...Koji ruter koristis....??
ja imam nekog teskog kineza (Tenda W311R+ tako nesto :p uglavnom ima samo 802.11g/b nema n)...
 
Da se ubacim u vezi gledanja BR filmova kako 2D tako i 3D. Ja imam Samsung 46" ES6540 i do sada nisam skidao "sirove" BR filmove, vec kompresovane koji su max velicine do 2GB, najvise zbog mesta na ext.HDD, razliku u kvalitetu mislim da ljudsko oko ne moze da primeti, tako da ako nekog interesuje odakle moze da skida takve filmove nek mi pise na PP da ne bih javno pisao zbog pravila. Inace od naslova ima sve sto se pojavi na BR.
 
Sad bas gledam razlicite snimke na netu...jbt...Nisam znao da postoje igrice za tv..i to po 600MB...i da mozes..tj. moras da ubacis flesh u tv da bi ih instalirao/snimao TV...posto je memorija u tv-u previse mala...nisam znao ni da TV ima internu memoruju...xD
Sunce mu...Kolika gomila stvari ima na tv-u pa to nije normalno :D
 
Dakle ovaj LA620s je ok televizor? Malo mi je preskup da ga uzmem kod nas u prodaji, koji je to "siguran i proveren" prodavac iz subotice na KP? Ne mogu da nadjem nikoga ko je duzi clan sve neki nalozi manje od nedelju dana stari :)
Moze na PP info? Hvala unapred.
 
OK sada sam malo vise gledao i ima nekoliko jeftinijih slicnih modela >

sta valja od ovoga
32LN575S
32LA6130
32LN577S

ili nesto od samsunga ili sonija da bude u tom cenovnom rangu ima 1080p 32" displej, smart, wifi i 3d mi ne treba.
 
U merkatoru uz kupon 69k na akciji f6400... mislim da je bolji od LGa.
 
da li je za svoju cenu (59k) 39f5000 ok izbor i ima li bolji? ne mogu kupovati preko shady dealera sa kupujemprodajem jer smo ograniceni kupovinom na rate/cekove :) (jasno mi je da je 10 hiljada skuplji nego da ga kupim preko shady dealera, ali sta mogu :/ )

edit: da li je bolji izbor LG 42LN5400?
 
Poslednja izmena:
edit: da li je bolji izbor LG 42LN5400?

Та мистерија између LG42LN54000 i SMG F5k тв ћеш најбоље сазнати када бенчмарк буде био у могућности да упоредо тестира моделе. Оба модела су добра, за оне које траже само добар панел од тва и пар јаких портова. Што се тиче смарта и осталих геџета, или ћеш да гледаш јаче моделе или преко оних усб стикера.
 
da li je za svoju cenu (59k) 39f5000 ok izbor i ima li bolji? ne mogu kupovati preko shady dealera sa kupujemprodajem jer smo ograniceni kupovinom na rate/cekove :) (jasno mi je da je 10 hiljada skuplji nego da ga kupim preko shady dealera, ali sta mogu :/ )

edit: da li je bolji izbor LG 42LN5400?
Jesi razmisljao o Lg 39LN575S? Moze se naci za tu lovu koju si naveo, a nudi vise od ovih modela koje pominjes.
 
Имам питање што се тиче генерално LG или SMG серија телевизора. Да ли оба модела подржавају директно качење звучника на њих, као што бих то урадио на компу са 2.1 системом, или мора да иде у неко биоскоп/појачало/ или нешто друго па да онда из њега иде у TV?
 
Pazi, koliko ja znam svi televizori imaju stamdardam audio izlaz...Tj ti imas audio izlaz pa ti kaci na to sta hoces...Mozes na obicne zvucnike za komp, miniliniju, slusalice...bukvalno kao na telefon (ako imas tv sa 3.5 izlazom)...sad kod boljis tv-a imas vise razlicitih tipova izlaza za bolji kvalitet zvuka bla..bla...
Samo sto se 3.5 izlaza tice...neki TVi ga imaju neki ne...
 
Kakav je Sony LED LCD KDL-50W656 za ~ 1000 eur ?
 
Panasonic TX 50ST60E - 910e, plazma. Imam 42", fenomenalan.
 
Treba mi savet koji televizor izabrati:

1: LG http://www.lg.com/rs/televizori/lg-32LN5400-led-tv

2: Samsung http://www.samsung.com/rs/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE32F5000AWXXH

Lg ima odmah na stanju i nesto je jeftiniji od Samsunga, a samsung bih morao da sacekam 15ak dana.

A zasto ne Philips iz gornjeg linka?

555598_5.jpeg

Pristup online sadržaja na dohvat ruke. Lako delite fotografije, muziku i video zapise preko DLNA. MyRemote - upravljanje televizorom koristeći telefon ili tablet. Nova dimenzija zabave uz LED televizor koji obezbeđuje neverovatnu sliku. Perfect Motion Rate ( PMR ) 200 Hz obezbeđuje izuzetnu oštrinu pokreta. Digitalni Cristal Clear poboljšava kvalitet slike. Dva USB porta obezbeđuju lak pristup multimedijalnim sadržajima. Tri HDMI ulaza i funkcija EasyLink. Osetite moć 20W RMS i Incredible Surround.
 
A zasto ne Philips iz gornjeg linka?

Pogledajte prilog 134526

Pristup online sadržaja na dohvat ruke. Lako delite fotografije, muziku i video zapise preko DLNA. MyRemote - upravljanje televizorom koristeći telefon ili tablet. Nova dimenzija zabave uz LED televizor koji obezbeđuje neverovatnu sliku. Perfect Motion Rate ( PMR ) 200 Hz obezbeđuje izuzetnu oštrinu pokreta. Digitalni Cristal Clear poboljšava kvalitet slike. Dva USB porta obezbeđuju lak pristup multimedijalnim sadržajima. Tri HDMI ulaza i funkcija EasyLink. Osetite moć 20W RMS i Incredible Surround.

Pa imam ova dva u ponudi i hocu full HD tv, posto ga cesto koristim i kao monitor, a smart opcija mi uopste nije bitna.
Bitnije mi samo, koji od ta dva ima bolji panel i USB player.
 
Jedno malo pitanje: kad bi mogli da birate od dole navedenih modela po navedenim cenama šta bi izabrali?

LG 42LA660 495eur
LG 47LA660 590eur
Panasonic 42ST60 525eur
Panasonic 42GT60 600eur

Dobro sam napisao cene :) aparati su novi, iz inostranstva treba da dođe jedan od njih a garanciju je MOŽDA moguće ostvariti kod nas.
OK, znam koji je najbolji TV sa liste ali imam problem što bih popizdeo ako bi bio mnogo vidljiv IR ili burnIn.
Inače ovi modeli su na listi jer do 600 eur sam planirao da potrošim (čuj planirao ;) - nemam više) a po onome što sam čitao, video lično i želeo to bi otprilike bilo to. Samsung ne uzimam u razmatranje.
 
Panasonic 42ST60 525eur
Panasonic 42GT60 600eur
Imam gornji, fenomenalan, a donji bi trebao da bude mnogo bolji. IR i burn in, pa mislim da se malo preteruje, jer ako imaš plazmu pazićeš zar ne. Ja imam gornju mese i po, ništa od toga, pazim, ali se ne opterećujem, gledam ga kao i svaki drugi tv, jedino, pazim da kad negde odem,da ručam ili sl, da ga ne ostavim uključenim. Neću više da se ponavljam, možeš da pogledaš moje postove u vezi ST60, iskrena preporuka. S obzirom na cene koje imaš, ne bih se dvoumio... Ja sam gornji platio 680.
 
Ovo iznad je preko Madjara ?
Ako bi uzimao LG LA620 42" za 600evra kod nas to je mnogo?
Ima negde da se nadje jeftinije kod nas bez da se uzimaju Madjari?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno