Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da cu ga uzeti, da li mi mozes reci koje su bile reklamacije u pitanju, da obratim paznju.
Konkretno modeli 42H5000 i F6200/6400 imaju problem sa pojavom vertikalne crne linije na sred ekrana, tu popravke nema, samo zamena za novi TV, F6500/6510 imaju problem sa digitalnim modulom na kojem se nalazi procesorska jedinica. U pocetku televizor pocinje da se pali i gasi sam od sebe dok na kraju ne crkne skroz. Jednostavno ne moze da se ukljuci. To su uglavnom neke od boljki koje prate Samsungove modele iz serije 5 i 6.
 
@ Ice
bese gledas preko madjara da uzmes? (daj na pm ako imas nekog proverenog tamo) Isto gledam i ja nesto od 55 da zamenim ovaj stari 50 samsung
 
Aha, znam da je jedino taj UHD..jel znaci to meni nesto kao prosecnom korisniku? Laik sam po pitanju tv-a, trenutno koristim LG 42LS570s i zadovoljan slikom na hd kanalima :)
 
Pa mislim da bi trebalo kao i sa DVB-T2 da preskocimo HD pa direktno na UHD :d. To je ono kao sa mobilnim, imas Note2 pa ides na Note4.:)
 
Poslednja izmena:
pa svaki LA je prošlogodišnji model
 
I nema WEB OS, sto je najznacajnija novina ovogodisnje LB serije.
Imaj u vidu da LG koristi IPS panele, koji imaju prilicno slab kontrast.
 
Poslednja izmena:
Zavisi kolika ti velicina treba, ali trenutno je cini mi se u Tehnomaniji 32h4500 na manjem snizenju, 40.000 dinara. To je pocetni smart model, ali ima procesor sa 4 jezgra sto je odlicno za tu cenu. Jedina mana je sto nije full hd. Inace na KP su najjeftiniji bilo koji televizori :) U sustini ako gledas Samsung svi novi modeli sa oznakom H imaju procesore sa 4 jezra. Licno mislim da je h5500 dobra kupovina.
 
Ljudi sta mislite o ovom televizoru http://www.lg.com/in/tvs/lg-32LB5610 ,prodaju ga na KupujemProdajem za 230e.Uzeo bih jedan jel mi ne treba preskup televizor.Sta mislite,i jel sigurna kupovina preko prodavaca koji ih uzimaju u Madjarskoj,kakav jr kvalitet i jel garancija ostvariva?
Ili da idem na Samsung H5000 koji je 250e,ko ima bolju sliku?
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta mislite o ovom televizoru http://www.lg.com/in/tvs/lg-32LB5610 ,prodaju ga na KupujemProdajem za 230e.Uzeo bih jedan jel mi ne treba preskup televizor.Sta mislite,i jel sigurna kupovina preko prodavaca koji ih uzimaju u Madjarskoj,kakav jr kvalitet i jel garancija ostvariva?
Ili da idem na Samsung H5000 koji je 250e,ko ima bolju sliku?
LG 32LB5610. Odlican TV. Sigurna kupovina preko KP. Garancija kod nas vazi u ovlascenom servisu u Rakovici (Beograd), pod uslovom da imas overenu garanciju i racun.
 
Zavisi kolika ti velicina treba, ali trenutno je cini mi se u Tehnomaniji 32h4500 na manjem snizenju, 40.000 dinara. To je pocetni smart model, ali ima procesor sa 4 jezgra sto je odlicno za tu cenu. Jedina mana je sto nije full hd. Inace na KP su najjeftiniji bilo koji televizori :) U sustini ako gledas Samsung svi novi modeli sa oznakom H imaju procesore sa 4 jezra. Licno mislim da je h5500 dobra kupovina.
U današnje vreme je glupost kupiti HDReady TV.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno