Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel vredi da uzimam onda 3D tv iako ga verovatno necu gledati? Merkam LG 42LB650v ili 42LB630v koji nema 3D i jeftiniji je 40 evra
Zavisi. Ja imam 3D koji sam koristio dvaput za godinu ipo. Ali mi znači da ga imam, iako ne koristim. A i ljudi se pale kad dođu.
Ako ti znači tih 40€ i nećeš da gledaš, nema zašto da plaćaš bezveze.
 
Jel vredi da uzimam onda 3D tv iako ga verovatno necu gledati? Merkam LG 42LB650v ili 42LB630v koji nema 3D i jeftiniji je 40 evra
Pazi bez 3d-a mogu da zivim (nikakav specijalan dozivljaj), ali sam pomenutim defektima, NIKAKO.Tako da se najverovatnije vracam na x seriju "glupih" sada mogu da se nadje vishe inca za manje para i PROVERENO nema izrazajan DSE.
 
A koja je razlika izmedju LG-a i Samsunga po pitanju kvaliteta slike i onoga sto nude za dati novac?

Samsung ima malo bolju sliku, ali je 10-20% skuplji od LG-a, ako sam dobro skontao?
 
Poslednja izmena:
Pazi bez 3d-a mogu da zivim (nikakav specijalan dozivljaj), ali sam pomenutim defektima, NIKAKO.Tako da se najverovatnije vracam na x seriju "glupih" sada mogu da se nadje vishe inca za manje para i PROVERENO nema izrazajan DSE.

Jedino provereno je sledeca srpska izreka: "Sto je covek gluplji, manje zna, i samim ti mu u zivotu mnogo manje toga fali, srecniji je."
 
sutra ili prekosutra bi trebalo da uzmem tv dvoumim se izmedju dva Samsungova modela a to su 32F5000 i 32H5000 ista im je cena stim sto je H novija serija a F starija ,ono sto me muci i zbog cega se dvoumim za ovaj F model vec se povlaci iz radnji i retko gde ga ima (kazu da je mnogo se dobro pokazao kao tv za te pare) ova H serija verovatno bi trebalo da ga zameni (ako nista drugo dizajn je lepsi) ali nisam uspeo da nadjem ni jedan valjan review po pitanju H serije.:banghead:
 
sutra ili prekosutra bi trebalo da uzmem tv dvoumim se izmedju dva Samsungova modela a to su 32F5000 i 32H5000 ista im je cena stim sto je H novija serija a F starija ,ono sto me muci i zbog cega se dvoumim za ovaj F model vec se povlaci iz radnji i retko gde ga ima (kazu da je mnogo se dobro pokazao kao tv za te pare) ova H serija verovatno bi trebalo da ga zameni (ako nista drugo dizajn je lepsi) ali nisam uspeo da nadjem ni jedan valjan review po pitanju H serije.:banghead:

Isti djavo,serija 5000,je osnovna ,najjefinija,razlika u dizajnu,i po nekom prikljucku.
 
sta znaci ovo jedan led tv pise ovako da cita Video: .mpg .mpeg .dat .vob .mkv .mp4 .mov .flv .3gp .avi (no divx) .asf" sta znaci ovo no dvix i da li je moguce da necita divx filmove a cita ostale najace formate???
 
XVID je kodek, i to valjda znači da ga ne čita u AVI kontejneru. Ali ga možda čita u nekom drugom. Ima li negde naveden XVID? Drugo, ne misliš valjda da gledaš loše repove u XVID, umesto h.264 na HD televizoru?
 
nemislim,ja se nerazumem zato i pitam jer vidim da cita ove najace filmove al mi cudno sto pise no dvix

Pa lepo onda na jedan USB flash stavis vise filmova razlicitog formata,odes u radnju i probas na tv-u sta pusta a sta ne. Mislim da ces tako razresiti dilemu.
 
Drugar kupuje TV do 350e preko KP. Ne treba mu SMART, 100Hz+ i 3D, znači klasičan TV i da ima mogućnost gledanja filmova preko USB. Sveli smo izbor na sledeće modele:

- Samsung 40H5000 - 340e
- LG 42LB5610 - 330e
- LG 42LB5500 - 330e

Vredi li Samsung, sa obzirom da je 2" manji, a skuplji je? Kakav je LG što se tiče naših titlova i filmova preko USB?
 
Ne znam sto se tice razlike,ali filmovi i titlovi rade ekstra,nisam imao problema do sad.
 
@kolos Ja sam kupio juce Samsung 32H5000 i ja sam se dvoumio izmedju Lg-a i Samsunga ali na kraju je izbor ipak pao na Samsung,mogu ti samo reci da se nisam pokajao Tv je odlican nije komplikovan za rukovanje a danas sam kupio hdmi kabl i povezao sa kompom tako da bukvalno imam smart tv :D za realno male pare sve me je izaslo 270e probao sam usb pusta Yifi ripove 1080p super izgleda sa udaljenosti oko 1,5m tako da od mene preporuka za Samsung H seriju :thumbup:
 
Pa YIFY ripovi su zakon :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno