Šta je novo?

Koji servis za 4k gledanje Fifa 2022 Qatar?

Nije mi danas dan definitivno.
Znaci logovo sam se preko koda na telefonu gde sam vec bio ulogovan na Directv, zato mi nije trazilo nista.
Ali silverlining je da ko hoce moze da nadje logove za Directv ili razne druge providere i reseno.
Znaci nije free i kad se loguje preko providera ima reklama ali 4K HDR pa ko voli nek izvoli.
 
Koja verzija za android tv ili shield daje 4k od BBC Iplayer? Sa ukljucenim Nord, samo fhd i u prodavnici ima svega sem bbc 🙄 Na kom se serveru moze naci Astro SuperSport UHD 1 moze u private 🙂
 
Stavio sam ja link za Shield BBC iPlayer par postova ranije.
Ali ne daje 4K UHD, kolko citam samo kompatibilni uredjaji mogu a Shield nije medju njima.
Jedina prava 4K HDR slika koju sam video je bila na Fox Sports ali samo 55min je free gledanje.
Testirao Nord, Express, Pure, Ivacy i svi rade sa BBC ali 4K nece.
 
Hvala puno svima za savete na temi, danas sam se iznervirao koliko lose izgleda kod nasih (imam i EON i ARENU i ARENA CLOUD, sve je STRASNO LOSE), deluje da signal nije ni FULL HD, boje isprane, sramota...

Za nekih 10 minuta, uzeo SmartDns, instalirao na LG OLED-u aplikaciju (promena zemlje na UK) i radi strasno dobro, koliko vidim ovo je pravi 4K (isti kvalitet koji sam vidjao na SK 4K kanalu, f1 ili utakmice koje prenose/repriziraju). Naravno, komentatori uzas, ali ovo je bas top dozivljaj koliko i kako dobro radi i izgleda....
Napiši ovde svima😀

https://www.smartdnsproxy.com/ je l ste odavde uzimali smart dns?
Nikako da krene 4k, čak ni full hd nije dobar (iako je bolje od rts)
Ja uzeo upravo tu, evo gledam MEX-POL, radi lepo, nije se desilo ni jednom da stuca ili da stane... Takodje, mozda ima veze, SBB provajder.
Ja sam na kraju uzeo fubotv akaunt, za 2 dolara, preko prodavaca sumnjivo porekla, radi ko sat, slika 4k, kombinujem to i bbc iplayer
moze i meni :)
 
Jedino ako mi je zbog ovoga loše - ali ne kontam kako da popravim.

Smart tv, android. 355FA8F9-9B2F-4480-82E1-49FB3E9CE57E.jpeg
 
Ne treba UK, nego najbliži lokaciji, Nemačka ili Italija za Srbiju
 
Ja sam stavio Milan prvi, a drugi Frankfurt i izbacuje gresku 02062. A na kompu radi samo je rezolucija slaba kroz browser. Uopste ne kontam zasto me tv zeza, ni u playstore nemam bbc nego moram apk da prebacujem. Jel neko uspeo ma soniju da namesti?
 
Cim kaze da DNS nije aktivan, nisi postavio DNS na potreban DNS
- United Kingdom, London 35.178.60.174


Takodje, ako koristis mobilne podatke, postavka DNS je malo veci problem.

Ne treba UK, nego najbliži lokaciji, Nemačka ili Italija za Srbiju
Aha, ja sam mislio mora UK zbog BBCa - sad ću da promenim pa da probam. Ethernet konekcija na Smart TVu - DNS očigledno radi čim pušta BBC.
 
Evo radi sa UK serverom ali je slika krš. Moze li neko da napise koja je verzija bbc iplayer aplikacije koju koristite a da je slika UHD?
 
Amazon Fire TV 4K Max + BBC iPlayer 2.0.6.0 + Smart DNS Proxy (London) = Total Disaster AV Quality! (n)
Помишљао сам да ће сат-ТВ бити надмашена и заборављена... али ми је и сада јасно да се скоро нећемо растати. Нема предаје док је и један feed доступан! IPTV преноси утакмица које сам користио нису ни принети нпр. преносима AFN Sports (иако 1280х720), C More, TVP 4K (Dolby Atmos!), Rai 4K, HRT...
 
Ja sam stavio Milan prvi, a drugi Frankfurt i izbacuje gresku 02062. A na kompu radi samo je rezolucija slaba kroz browser. Uopste ne kontam zasto me tv zeza, ni u playstore nemam bbc nego moram apk da prebacujem. Jel neko uspeo ma soniju da namesti?
Nisam nameštao na Soniju jer mi radi na shield.
Amazon Fire TV 4K Max + BBC iPlayer 2.0.6.0 + Smart DNS Proxy (London) = Total Disaster AV Quality! (n)
Помишљао сам да ће сат-ТВ бити надмашена и заборављена... али ми је и сада јасно да се скоро нећемо растати. Нема предаје док је и један feed доступан! IPTV преноси утакмица које сам користио нису ни принети нпр. преносима AFN Sports (иако 1280х720), C More, TVP 4K (Dolby Atmos!), Rai 4K, HRT...
Gde si našao verziju 2.0.6... za atv?
 
Nekad se baš isolati imati WebOs
 
Bilo bi dobro da je samo do toga nego i na kompu je kvalitet krs. Ogroman ping i nizak download sa smartdns serverima iz uputstva za pc povezivanje.
 
Moze li neko sa lg webosom napisati najlaksi nacin i korake za uspesnu 4k sliku vec postaje konfuzna tema
 
Ради, упркос скромном заузећу. Вероватно толико преостаје када се уклоне бројни Amazon вапаји. :unsure:
 
Proslo sve kako treba za C1,ide sad slika iz studija i to HDR :D
 
Moze li neko sa lg webosom napisati najlaksi nacin i korake za uspesnu 4k sliku vec postaje konfuzna tema
Registuješ se na smartdns, pre toga na tv odabereš regiju UK i već ti se instalirao bbc, posle toga uneseš u postavke networka dns recimo od nemačke, i to je to
 
Ja sam isto kupio account od dva dolara. Čisto da vidim kako radi pa dokle radi da radi .
Instalirao fubo Tv na firestick ( za moj model LG izgleda nema aplikacije iako sam prebacivao uslugu i na Španiju i na ostalo )
Radi na firestick dobro samo nisu svi prenosi u 4k .
Recimo sutra će Hrvatska biti u 4k ali Srbija neće ..

Sad da li to ima veze sa tim iz kog djela Amerike je vlasnik naloga ili kod vpn treba mijenjati i testirati više lokacija servera u Americi ne znam..
Ono što sam pročitao je da bi fubo Tv trebalo da pušta sve utakmice u 4k na engleskom jeziku , a fubo Tv na Španskom jeziku ne ( za korisnike u Americi )
 
4k meceve neke pusta fox, neke fs1, ko kod engleza bbc i itv...izgleda da moze da vam zapadne akaunt, gde nemate i fox 4k i fs1 4k, pitajte da vam daju novi u tom slučaju
 
Nazad
Vrh Dno