Šta je novo?

Koji servis za 4k gledanje Fifa 2022 Qatar?

Postoji delete account u opcijama ako hoces da prestanes.
A na uredjajima treba da vratis stari dns
 
Da, zato sam pitao
ja sam napravio acc bez ikakvih platnih sredstava. Ovo mi je drugi nalog. Jednostavno stane sa radom kada istekne 30 dana trial.
Funckionise koriscenje + u google nalogu. [email protected], nalog+c2, nalog+c3...
Neograniceni trial za one koji nemaju previse podesavanja.
 
Meni je seckalo tako kako opisujes dok sam bio na ControlD dns-u. Cim sam presao na USA SmarthProxyDNS pocelo je besprekorno strimovanje na FuboTV.
Meni ne secka sve radi perfektno na smartdns kanada region.
A gle sada gledam preko FuboTV NFL utakmicu u 4K i radi ekstra ništa od seckanja?!
Samo Mondijal mi secka preko njih. 😕
I promenio DNS adresu i sve isto. 😕
Stvarno ludo jedan sadržaj secka a drugi ne na istoj platformi i na istom VPN klijentu
 
meni je seckalo sa windscribe vpnom, presao na express i super radi, samo cu morati da obnovim 7-day trial sa novom karticom
 
A gle sada gledam preko FuboTV NFL utakmicu u 4K i radi ekstra ništa od seckanja?!
Samo Mondijal mi secka preko njih. 😕
I promenio DNS adresu i sve isto. 😕
Stvarno ludo jedan sadržaj secka a drugi ne na istoj platformi i na istom VPN klijentu
Pa nije ludo, vrlo je logično
NFL gleda pet ljudi, a fudbal 50 hiljada...
 
Pa ko zna koliko ljudi gleda tako, fudbal je daleko popularniji od NFLa globalno. Ima ono poredjenje gledalaca superbowla i finala LŠ.
 
Kad na routeru podesim onaj UK dns sa smarrdnsproxy bbctv mi vrti samo u beskonačno. Kad probam sa controlid javlja grešku. Probao i na samom TV-u da promijenim DNS, isto situacija, wtf ?

TV je LG C1
 
Probaj drugi dns server ne mora da bude UK.
 
Nazad
Vrh Dno