Šta je novo?

Koji 20" TFT?

jero

Slavan
Učlanjen(a)
20.06.2006
Poruke
9
Poena
301
ljudi posto ima i nas koji hocemo 20" tft reci te nesto i o njima ko ih ima neka kaze neka iskustva itd??
 
Neverovatno je koliko su ovi monitori pojeftinili, samo, ja imam problem sto se ne dvoumim ni troumim vec cetvoroumim :)
znaci, izmedju ovih monitora, sta mislite da je najpametnije pazariti:

Asus-vw202s
Viewsonic-va2016w
LG-l204ws
Philips-200vw8fb

Nekako sam najvise podeljen izmedju Viewsonic-a i LG-a ali ispravite me ako mislite da je neki od ova druga dva vredniji paznje.
 
Philips-200vw8fb i ja jurim ovaj ... kakav je?
 
Uzeo sam 200ws Philips i zadovoljan sam , nema mrtvaka ni poluzaglavljenih , probijanje minimalno uglovi solidni boje ok za te pare extra
 
izgleda da tog 20" Philips 200WS8FB nema nigde vishe :(
ako neko zna neku VP gde ima, javite ( kupujemo za firmu)

ili neka alternativa u toj klasi cene i kvaliteta?





poz
 
Radiće, nemoj da brineš. A ako te baš toliko muči, otiđi: desni klik na desktop, pa Properties, pa zadnji tab, pa Advanced, pa drugi tab, pa List all modes i nađi rezoluciju koja te zanima...

Ali, ta kartica će da gura svaki desktop do 2048x1536, tako da nemoj da brineš... Jedino što od igranja u tim rezolucijama - nema ništa...
 
Cek, jesam ja u zabludi ili je 2032bw, stariji (slabiji) model od 205bw? Vidim da svi pominju uglavnom 2032 i 206bw. Ok, ovaj 206bw, kapiram da je noviji i bolji model od 205bw, ali me zbunjuje ovaj 2032bw. Pogledao sam malo i cene, i cini mi se da je 2032bw jeftiniji od 205bw. Razmisljam se da kupim upravo 205bw, pa me zato zanima. Ja sam prilicni laik po ovim pitanjima, pa bi voleo da mi neko odgovori. Pozdrav!i
 
Je l' moze neko da mi preporuci monitor (20") do 130eur...
Hvala unapred...

*Znam da trazim previse, ali bi bilo fino da se tu uklopi i dvi :) :) :)
 
Poslednja izmena:
Kakva je sada situacija sa monitorima 19-20"? Koje su preporuke? Cena da je do 100-150 evra, recimo. Ako je 4:3, jos bolje. Obavezno da ima DVI.
Komp je, inace, povezan na tv, pa filmove nikad ne gledam na monitoru. Iako i igre cesto pustim na tv, novi monitor bi trebalo da sluzi i za igranje (u vecim rezolucijama ili kad cekam nesto na tv). Graficka je Radeon 4870.

Napominjem da je 20" apsolutni maksimum za raspolozivi prostor (ako je monitor 4:3 moze i malko veci).
 
Nazad
Vrh Dno