Šta je novo?

Koje ste igre sanjali :)?

spaxon

Čuven
Učlanjen(a)
18.04.2003
Poruke
2,171
Poena
680
Sinoc sam sanjao da me napada gomila zombija, bas kao u filmu 28 dana (nedelja) kasnije, odnosno u igri Left 4 Dead. Izgleda sam je mnogo igrao u poslednjih nekoliko dana, tako je sve realno bilo u snu, uh jeza, kada bi samo mogao da pustim replay da i vi vidite. Ja i nekoliko likova zabarakadirali smo se u neku sobu od neke kuce, a zombiji udaraju i ne mogu da prodju nigde, uh, dobro je barikade su lepo postavljene na vrata, ali stani malo prozor od terase je otvoren, brzo tamo... :zgran:
Mozda ce neko od vas reci ovaj nije popio lekic, ali shvatili ste poentu ove teme.
Bilo je tu jos snova takodje iz igrica, tipa Oblivion, ali ne mogu sada da se setim, davno je to bilo.

:wave:
 
Au brate, a da nisi pusio smesne cigare :d:d
 
Kutija prosto ne može da toliko brzo menja sig-ove koliko brzo stižu novi... :D:D
 
Još jedna sjajna tema :D Pet zvezdica od mene :)

TO sa snovima se obično dešava kad se preforsiraš igrama, al kad se baš BAŠ preforsiraš i kad ti se na javi pojavi HUD i na svakom udaljenom čoveku snajperski nišan, znaćeš da je vreme da batališ igre ;) (bar na neko vreme) :D
 
Poslednja izmena:
Juuuuuu, davno, ali baš davno sam sanjao Sanity. Tada sam bio zaglavljen na nekom delu sa šahovskom tablom, pomeranjem kocaka i slično. Tog jutra sam budio vlasnika igraonice, dobio par "dal-si-normalan" pogleda, ali sam uspeo da rešim zagonetku :type::wave::banana:
 
Tetris...
 
Одавно ништа, али кад сам био у шести - седми основне, пикао сам Incredible machine у којој сам се био заглавио негде, и мучио се сео дан да дођем до решења. Легнем да спавам, одсањам решење и решим проблем сутра :D
 
Još jedna sjajna tema :D Pet zvezdica od mene :)

TO sa snovima se obično dešava kad se preforsiraš igrama, al kad se baš BAŠ preforsiraš i kad ti se na javi pojavi HUD i na svakom udaljenom čoveku snajperski nišan, znaćeš da je vreme da batališ igre ;) (bar na neko vreme) :D
E tako je meni bilo kada sam igrao Project IGI. Digao ruke od kompa na nekoliko dana a IGI je dobio nogu.
 
Ma dobro je dok je sve u domenu sna. Pre jedno 5 godina kada je bio aktuelan GTA3 vozio sam auto i taksista me je isekao, i instinktivno sam cimnuo volan u levo da ga udarim, baš kao u igri. Srećom nisam zakačio mentola, a posle sam stavio prst na čelo i rešio sam da smanjim doživljaj sa igrama.
 
Poslednja izmena:
neverwinter nights
 
resident evil.... penjem se uz stepenice kuci i uzimam zelenu biljku instiktivno koja mi stoji na njima..
 
Lara i ja... Sami... Instaliran crack (Lara gola)... ;)
 
ja sam sanjao (davno kad sam igrao) kako me juri wargovi i orkovi iz gothic-a 2 :)
 
Od COD4 multiplayera mi se desavalo zadnjih par nedelja da se cimam na bilo kakvu aktivnost po prozorima zgrada.
.
.
.
.
COD je izbrisan sada...
:D

POZ
 
Sanjao sam da sam u counter strike-u sa 4 ortaka...Krijemo se u nekom zbunu, i vidim kako nas neki lik nisani snajpom...Uzimam granatu da bacim, izvucem osigurac, i u tom momentu se budim...Skacem iz kreveta, otvaram prozor i podjem rukom da bacim zamisljenu grandzu kroz prozor i tu mi padne na pamet "au...sta ako je neko ispred zgrade, ubicu ga"...Zatvorim prozor, fiknem zamisljenu granatu iza sanka i cucnem pored kreveta....10 sekundi kasnije, cudim se sto nije pukla, skontam da je to bio samo san...Ustajem sa poda i vracam se u krevet....auh :)
 
Warcraft- kad sam ga igrao po ceo dan preko neta :D
al opet sanjao sam da ga igram a ne dam sam neki Heroj :D
 
Poslednja izmena:
SWOS - zvezda jednog fudbalskog tima....ili jos bolje, ko se seca sa komodora cuvene igre Striker


inace....tema je orginalna.....Spale, prs'o si :D
 
Skoro mi se desilo za Portal Prelude. Bas sam preforsirao bilo mi je cak i muka u snu. Nekoliko puta se probudim pa ispalim plavi Portal u plafon, zuti u dusek, pa propadnem 10ak puta i probudim se naglo. Sva sreca kratka igrica, drugu noc sam spavao kao beba :)
 
Par puta sam sanjao Battlefield 1942 (posle igranja dotičnog cijeli dan online) :D

A najgore je kad mi se desi da sanjam nešto o poslu, pa cijelu noć razmišljam o nekom problemu u snu, pa se ne naspavam kako treba. Doduše, obično i odsanjam rešenje problema, pa ga ujutru samo primijenim :d
 
ovo je verovatno najgeek tema do sada :D

inače, nisam nikada sanjao neku igru... ili se bar ne sećam toga (i drago mi je da je tako ;) )
 
Još jedna sjajna tema :D Pet zvezdica od mene :)

TO sa snovima se obično dešava kad se preforsiraš igrama, al kad se baš BAŠ preforsiraš i kad ti se na javi pojavi HUD i na svakom udaljenom čoveku snajperski nišan, znaćeš da je vreme da batališ igre ;) (bar na neko vreme) :D

Ovo mi se desilo par puta kada sam imao 12-časovne seanse Counter-a. Izađem na ulicu a ono nišan pred očima, ljude u daljini gledam samo u glavu... Skro loš trip, otprilike tada sam batalio CS...
 
Ne sećam se da li sam baš sanjao, ali dešavalo mi se da uveče kada legnem i zatvorim oči da mi se pred očima pojavi mafa iz Delta Force (prvo deo), sa onim crvenim kružićima koji predstavljaju neprijatelje. Bio sam navučen na tu igru.

Slično mi se dešavalo i sa prvim delom Commandos-a (Behind enemy lines), legnem da spavam, a pred očima mi scena iz igre i krenem da smišljam strategije, šta i kako...

Odavno više ne igram, pa nemam tih problema :)
 
Tetris, i to intenzivno tamo negde krajem '80ih, desavalo mi se da u snu predjem po nekoliko nivoa i da se budim psujuci sto sam na 9om nivou pogresno okrenuo neku kockicu.
A sto se tice onih preklapanja slike iz zivota i igre u budnom stanju, '98 sam kad idem po gradu peske gde god vidim stepenik ili bankinu pokusavao da uradim strafe jump ili double jump.
 
sanjao sam UFO i UFO 2... tj. sanjao sam u akcionim poenima... if you get my drift
 
SimCity2000, po ceo dan i noc sam igrao sa ortacima na smenu na PSX jer nismo imali memorijsku karticu pa nismo ni smeli da gasimo, ono malo vremena sto sam spavao sanjao sarene kucice i zgrade kako rastu iz mape...prokleti Sid Mejer :D
A desavalo mi se od previse fps-a da idem ulicom i kad naidjem na cosak neke kuce ili zgrade da strejfujem u stranu i virim iza :crash::crash::crash:
 
Ne mogu sad imena igrice da se setim radi se o prvoj 3d strategiji u svemiru, pod groznicom sam je igrao dok me nije savladala temperaura. Kada sam legao poceo je pakao (izmedju jave i sna) iz mene su izlazili leteci brodovi utripovao sam da sam onaj maticni brod :D.
U realnom zivotu, kada sam kupio voodoo banshi, uvece dok sam setao ulicama odusevljavao sam se realnim svetlosnim efektima (svetla kroz maglu, ulicne svetiljke...), posto sam tada cepao nfs i quake. :D
 
Poslednja izmena:
Skoro odgledah neki film sa Mandingom. Brate, celu noc sam bio gola voda, od kamera.
 
Nazad
Vrh Dno