Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ne znam sta ste napali coveka bez potreba kad je u pravu. Na kodiju sa bilo kojim nasim add-onom kada je veci dogadjaj na areni ili sk to jednostavno ne moze da se gleda, i na netu strimovi koce ako hoces bas te programe da gledas. Za gledanje vecih sportskih dogadjaja ja ti preporucujem da nadjes strim na reditu, pustaj ga iz browsera ili aceplayer-a totalno je svejedno, nece ti zakucati ni na sekundu. Neko ti je vec preporucio Mobdro ali to da gledas na velikoj dijagonali je jako lose, iako jeste stabilno, za mobilni je ok.
Naravno da nije u pravu.
 
Apsolutno nije u pravu.
 
Више пута написано, али нема ко да чита.
Све те бесплатне ИПТВ листе до којих долазите на овај или онај начин имају кратак животни век.
Човек испљува коди да му због њега арене не раде, а овде га још и бране. Ако не умеш нешта да користиш, или погрешно користиш, не значи да је то неисправно. Не могу ја узети болид Ферарија, ред була и Мерцедеса и рећи да су с**ње јер нисам извезао рекорд стазе.
Коме се не допада коди, за рачунар је за ИПТВ листе најлакши ВЛЦ плејер, а за андроид комбинација ИПТВ плејер са мх плејером. Ионако примарна намена кодија нису ИПТВ листе.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Znaci npr zvezda psg ste mogli da gledate bez imalo seckanja na areni? Ok, mozda sam i ja negde pogresio oko nameštanja ali svakako sam presao na linkove sa redita.

Sent from my D6603 using Tapatalk
zaboli me za sve psg partizane i zvezde ovog sveta :) Kodi je jedinstvena spravica za onog ko ume da ceni sta pruza..
 
Genijalna spravica.
Zamislite, i na digitalnoj kablovskoj slika ponekad zna da secka, ledi, pikselizuje...A kablovsku plaćam, a Kodi je džabe.
 
Ma dobro, ljudi su u zabludi - misle instaliraš ga, nađeš neki besplatni adon i imaš sve. U tim adonima su liste koje gleda u nekom momentu stotine ljudi....nikakvo čudo da ne radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
Nismo se razumeli, ja sam upravo i pricao o besplatnim listama jer sam zakljucio da je to probao i video da ne radi bas kako treba i tu sam se slozio sa njim. Kodi jeste sjajna stvar, a on ga je napljuvao jer ne rade arene kako treba, ja nisam pljuvao nego se slozio da jeste tako, ali sva sreca pa uvek se nadje alternativa za neki sportski dogadjaj i zbog toga nemam nameru da kupujem nesto. Ja imam arene na tvu i briga me za besplatne liste, i kodi ne koristim apsolutno za gledanje tv kanala. To sto sam se slozio sa njim oko jedne stvari ne znaci da sam direktno napljuvao kodi kao i on ali ajde nije ni bitno.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
nisam rekao da je Kodi smece, odlicno on pusta filmove, prikaz je vrh, i ovo oko mreznog pustanja me je odusevilo, rekao sam za kvalitet arene preko njega da je smece....
za filmove, pa neznam jesam u zivotu 3 filma odgledao online, ja to prvo skinem na komp, pa gledam, tako da mi se ovo preko mreze jako svidja, znaci za filmove (serije ne gledam) mi ne treba nikakav addon za Kodi.
u vecini slucajeva mi ni arena ne treba, jer sam redovan posetilac utakmica u pioniru, sem ako stvarno nemogu da odem, e u tom slucaju mi treba arena :)

znaci jos jednom, ne pljujem kodi, vec sam imao popizd jer arena radi ko pedu...... ---> "nisam rekao da je Kodi smece, odlicno on pusta filmove, prikaz je vrh, i ovo oko mreznog pustanja me je odusevilo, rekao sam za kvalitet arene preko njega da je smece...."
 
Imam problem sa Kodijem na EON boxu. Normalno ga instaliram sa play stora, medjutim nece da ga pokrene. Prvo me izbaci na onaj pocetni ekran na eon boxu, a kad pokusam ponovo slika stane na plavo sivoj pozadini i tako stoji..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Zaboravih da pitam, da li neko koristi radarr i kakva su iskustva?

Instalirao Radarr... Izgleda da je to app koju sam tražio. Još da vidim da li će kad dođe vreme i da radi.:d Ne treba Kodi ali postoji addon za integraciju koji nisam probao i ne znam da li doprinosi većem komforu pri upotrebi.:wave:
 
Jel neko uspeo da namesti EPG da radi lepo? Imam neku placenu listu ubacio sam u Kodi sve radi lepo ali EPG nece...nasam sam neki EPG server ubacio sam ga ali ima samo EPG za tipa 10 kanala... Treba mi samo za EX YU..
 
jel postoji opcija da platim za arene i da ih tako placene ubacim u Kodi i da onda rade normalno?
 
jel postoji opcija da platim za arene i da ih tako placene ubacim u Kodi i da onda rade normalno?
Не верујем да ће неко да ти прода само арене, али ако дођеш до такве листе - може.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
mozes da nadjes neku najjeftiniju listu koja ima arene, i onda samo izvuces arene ako ti samo one trebaju i ubacis samo njih
 
Imas na netu milion provajdera, imas i na KP kolko hoces, svi ti daju test uglavnom 24h pa probaj sta ti se svidi...mozda ce ti se neko cak javiti na pm da ti nudi

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Znaci kodi je samo za filmove/serije, a addonovi livetv Srbija, i ostale liste su smeće, i savet je da treba covek treba da placa 1000 dinara za listu mesecno?
Pa za te pare će čovek kablovsku da uvede.
Ako je jedina prednost kodija nalaženje filmova i serija, onda je to još jedan klon popcorn-u I ne vidim da ima neku upotrebnu vrednost, bar za mene.

Imam jos jedno pitanje za upućene:
Zašto se kodi vuče na android boxu (2gb rama, 8gb rom) i učitavanje filmova, lista, traje po 30,40 sekundi?
Na nekom starom kompu win aplikacija radi odlično, program učita za 3,4 sekunde, dok na boxu to traje večnost.
Box je napunjen nekim adonovima koji su došli preinstalirani sa njim(brat kupio sa kp), da li je moguće da su oni problem tog nesnosnog laga, sporosti ?

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
@v_electro, meni Kodi na eon boxu povuce film kroz mrezu sa kompa za sekundu, ali sam ubedjen da bi cak i brze radio da nisam taj green balkan addon stavio, koji mu je instalirao gomilu, ali gomilu gluposti.......
razmisljam cak da ga komplet deinstaliram, pa ponovo "cist" install uradim, i podesim samo za filmove kroz mrezu i auto prevode....
 
Poslednja izmena:
Da moze da uvede kablovsku za te pare ali nikad nece imati sve kanale koje moze da dobije za 1000din mesecno.... Ja sam uzeo listu sa 18.000kanala, naravno izbacio sam sve gluposti koje mi ne trebaju napravio svoju listu sa nekih 200 kanala sport + filmovi i ja sam zadovoljan...

Kodi koristim samo za filmove i serije i to mi radi odlicno, prvo sam se igrao sa tim raznim buildovima i video da je sve to glupost, uradio sam clean instal stavio samo Exodus + real-debrid i to radi odlicno nista mi vise ne treba

Jedino jos ako bih mogao da namestim EPG za te kanale koje imam to bi bilo odlicno onda mi kablovksa ne treba, da ne moram da uzimam net od njih ne bi ni placao kablovsku
 
I ja razmišljam, jer ovo sto sad koristi nema smisla stvarno.
Otvoriš listu, ona se učitava minut. Pa klikneš na film, ono traži 30,40 sekundi.
Ako slučajno klikneš back ono opet učitava minut...
Dok izabereš film, prodje 5 minuta.
I onda dok nadjes dobar snimak, još 5,6.
Za to vreme cu da skinem 1080p snimak na torentu :D

Brat to koristi najviše zbog tih slobodnih iptv addonova, (iptv Srbija...) I to je sporo da to dodje da razbijes televizor.
Na kompu leti, a na boxu radi kao da je tetris, a ne box sa 2gb rama...
Zanima me da li mu je "majstor sa kp-a" instalirao neke posebne adonove koji vuku neke bolje liste od "narodnih", da bih mogao da reinstaliram kodi i da izbegnem pitanje:"za*mjau**mjau**mjau**mjau* si mi televizor, sad ne mogu da gledam hbo..."
:)
Ja vidim neke adonove livetv Srbija, exju, placenta...
Da li oni svi vuku iz jednog repozitorijuma "narodnog", tako da sa reinstalom dodjem opet na isto? Ili mu je ovaj prodavac instalirao neke posebne verzije koje imaju mnogo više kanala, filmova, stabilnije liste... [emoji19]
Na taj pitch je brat nalegao i platio box 6000, a isti sam hteo sa gearbesta da mu naručim za 30 dolara :D




Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Mozes i epg da nestis. Pitaj tog od koga si kupio listu ako je sa nasih prostora da ti da putanju do nje,ili potrazi na netu. Mozes da snimas,da imas time shift i jos svasta nesto.
 
I ja razmišljam, jer ovo sto sad koristi nema smisla stvarno.
Otvoriš listu, ona se učitava minut. Pa klikneš na film, ono traži 30,40 sekundi.
Ako slučajno klikneš back ono opet učitava minut...
Dok izabereš film, prodje 5 minuta.
I onda dok nadjes dobar snimak, još 5,6.
Za to vreme cu da skinem 1080p snimak na torentu :D

Brat to koristi najviše zbog tih slobodnih iptv addonova, (iptv Srbija...) I to je sporo da to dodje da razbijes televizor.
Na kompu leti, a na boxu radi kao da je tetris, a ne box sa 2gb rama...
Zanima me da li mu je "majstor sa kp-a" instalirao neke posebne adonove koji vuku neke bolje liste od "narodnih", da bih mogao da reinstaliram kodi i da izbegnem pitanje:"za*mjau**mjau**mjau**mjau* si mi televizor, sad ne mogu da gledam hbo..."
:)
Ja vidim neke adonove livetv Srbija, exju, placenta...
Da li oni svi vuku iz jednog repozitorijuma "narodnog", tako da sa reinstalom dodjem opet na isto? Ili mu je ovaj prodavac instalirao neke posebne verzije koje imaju mnogo više kanala, filmova, stabilnije liste... [emoji19]
Na taj pitch je brat nalegao i platio box 6000, a isti sam hteo sa gearbesta da mu naručim za 30 dolara :D




Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

Ma skini mu to sve stavi mu Exodus i Live TV serbia add on i nista mu vise ne treba
 
Mozes i epg da nestis. Pitaj tog od koga si kupio listu ako je sa nasih prostora da ti da putanju do nje,ili potrazi na netu. Mozes da snimas,da imas time shift i jos svasta nesto.

Pitao sam ih nemaju EPG za nase kanale...nasam sam na netu dosta servera ali ni jedan ne radi kako treba...ili ima par kanala sam ili nema ni jedan kada ubacim... Ako znas neki server da valja posalji mi na PM
 
Za EPG, u izradi je na SF forumu i biće brzo gotov - trebao bi sve pokrivati.
Ovo pisanje da se kupi Arena, ma ne ide to tako - niti će to iko htjeti a i nema logike, uzmeš jedan kanal i skineš mu cijelu listu. Zaboravi na to.
Ja sam pisao da su besplatni adoni loši ali zato ima onih koji se plaćaju i rade sjajno. Ja imam par komada, kako sam do njih došao je drugi par opanaka :D i svi sjajno rade. Vaders, Ryua i viet tv - sa njima je sve pokriveno, čak i neki kanali gledanja unazad. Vaders i ruya imaju odličan VOD za filmove i serije. Uz to sve lista u live tv i lista u stalker client gdje svaki put povuče listu sa servera.
Ako je to loše onda ne znam šta je dobro.....
 
Da li je Phoenixreborn pokojan?

Već neko vreme ne radi kao ni Adult verzija
 
Pitao sam ih nemaju EPG za nase kanale...nasam sam na netu dosta servera ali ni jedan ne radi kako treba...ili ima par kanala sam ili nema ni jedan kada ubacim... Ako znas neki server da valja posalji mi na PM

Kao sto sam objasnio neku stranicu ranije, mozes sam sebi da namestis da grebujes EPG, onda nisi vezan ni za koga, jer gomilu tih servera malo radi pa malo ne radi.

Program je jednostavan i mozes da nemestis u tasku da se pokrece svaki dan u odredjeno vreme i ne moras nista vise da radis oko njega ali treba malo vremena na pocetku da se namesti.
 
Za EPG, u izradi je na SF forumu i biće brzo gotov - trebao bi sve pokrivati.
Ovo pisanje da se kupi Arena, ma ne ide to tako - niti će to iko htjeti a i nema logike, uzmeš jedan kanal i skineš mu cijelu listu. Zaboravi na to.
Ja sam pisao da su besplatni adoni loši ali zato ima onih koji se plaćaju i rade sjajno. Ja imam par komada, kako sam do njih došao je drugi par opanaka :D i svi sjajno rade. Vaders, Ryua i viet tv - sa njima je sve pokriveno, čak i neki kanali gledanja unazad. Vaders i ruya imaju odličan VOD za filmove i serije. Uz to sve lista u live tv i lista u stalker client gdje svaki put povuče listu sa servera.
Ako je to loše onda ne znam šta je dobro.....
Svaki put nam zazubice praviš nabrajanjem :)

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno