Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Tako je. Samo sam hteo da nagovestim za entuzijaste koji vole beta i rc verzije, a nisu bili svesni ove promene. Dev je stavio na github helper i fentastic verziju(zip) da se skine direkt ako neko već neće da čeprka po addon.xml-u. Najavio da će ažurirati addon kada izađe stabilna Omega.
 
Prvo proveri u podesavanjima fx file explorera da li je u oocijama ukljuceno da vidi skrivene fajlove. A trebalo bi da budu:
/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/
Posle data ne vidim ni jedan file,ispise mi da nemam pristupa (access was denied). Kako u podesavanjima da otkljucam zakljucane fajlove
 
Možda je bilo ali ne nalazim. Predlog za free addon za gledanje repriza NBA utakmica ako postoji neki?
 
Posle data ne vidim ni jedan file,ispise mi da nemam pristupa (access was denied). Kako u podesavanjima da otkljucam zakljucane fajlove
Na zalost nisam ti spomenuo da od androida 11 nije moguce pristupiti.
 
Treba probati Shizuku i najnoviji X-plore app. Trebalo bi da radi tako.
 
Pozdrav svima , tek pre neki dan sam poceo da koristim Kodi ali svaki film koji pustim sa videoteke ili balkanteke mi posle 20ak minuta prekine i sam izadje na meni sa nazivom tj izborom filmova.
Kodi je v20.5 instaliran po uputstvu sa YT Kodi balkan.
 
@Antara Jesi li siguran da je odgovor za mene? Na znam šta bih sa ovim u mom slučaju.
 
Da siguran sam. Ne znam šta ti nije jasno? To je file manager u okviru kodi-ja. Dodaj bilo koji share i transfer šta god poželiš.
 
Ne kapiram definitivno kako će mi to pomoći da gledam reprize NBA utakmica. Glup sam, krastavac.
 
Prso sam odgovorio sam bojanu😂
 
Razmatrao sam league pass ali bih free soluciju ako postoji. Baciću pogled na sajt.
Edit: Na telefonu sa adaway radi ok, videćemo kako će da se ponaša na Android TV što se tiče reklama.
 
Hvala dEXE
 
Da li ima neko ko koristi Kodi na Xbox, konkretno series s. Zanima me kako rade tamo 4k filmovi? Da li moze da se gleda preko addon-ova(real debrid) bez nekog rizika da ce banovati konzolu?
 
Ako neko koristi kodi na lgtv webos-u,molio bih da mi kaze kako da ubacim elementum repository,kad kodi ne prepoznaje flash memoriju ubacenu u tv.
 
Ako neko koristi kodi na lgtv webos-u,molio bih da mi kaze kako da ubacim elementum repository,kad kodi ne prepoznaje flash memoriju ubacenu u tv.
Imaš ga kod mene u repo pa odatle ubaci, a repo instaliraj preko adrese, mada pitanje je da li će ti elementum raditi jer je binarni addon i nisam siguran da li radi na webos-u, a pretpostavljam da ne...
 
Imaš ga kod mene u repo pa odatle ubaci, a repo instaliraj preko adrese, mada pitanje je da li će ti elementum raditi jer je binarni addon i nisam siguran da li radi na webos-u, a pretpostavljam da ne...
Radi ja sam ga instalirao
Ako neko koristi kodi na lgtv webos-u,molio bih da mi kaze kako da ubacim elementum repository,kad kodi ne prepoznaje flash memoriju ubacenu u tv.
Moze preko SMB klijenta sa windowsa preko mreze
 
Imam easynews, Real debrid i plex server
Koristim umbrela addon
Sto se tiče remux filmova na easynews ih ima više , pogotovu onih starijih.
Ima serija na easynews Life in earth 1979 , umbrela i Fen light ih ne pronalaze .
Dok je na Real Debridu nema nikako , ja sam je ubacio sa filelist i sada mi je pokazuje da je na mom Real debrid serveru.
E sada ide pitanje , kako ja to da serujem da i ostali koji imaju Real debrid mogu da vide.
 
Ima jedan keširan na RD.
1000030393.jpg

Možeš da se uloguješ na Debrid media manager i sve što imaš u library da podeliš kao "share hash list".
1000030395.jpg
 
Uglavnom ga koristim kao RD cloud manager. Dodam fajlove kroz DDM manager ili bilo koji magnet link na cloud koji mi se preko zurg+rclone+plex sinhronizuju na Plex media server u roku od 30sek. Iako nekad koristim Kodi(fentastic+fenlight) i Stremio(torrentio, annatar, jackettio) nekako mi najlakše u Plexu(mana su naravno titlovi). Ima integrisane i trakt liste.
 
Uglavnom ga koristim kao RD cloud manager. Dodam fajlove kroz DDM manager ili bilo koji magnet link na cloud koji mi se preko zurg+rclone+plex sinhronizuju na Plex media server u roku od 30sek. Iako nekad koristim Kodi(fentastic+fenlight) i Stremio(torrentio, annatar, jackettio) nekako mi najlakše u Plexu(mana su naravno titlovi). Ima integrisane i trakt liste.
Blagodarim.
 
Pre par dana sam dobio na poklon neki android box na kome je kodi 18.5, cini mi se, i na njemu je Balkan green addon gde ne radi nista. Instalirao sam Live tv Srbija, medjutim tu ne rade Arene sport i SK. Moze li neka peporuka za addon gde bi ti kanali radili, nebitno da li se placa ili ne.
Pozdrav svima !
 
Arctic Fuse (Kodi skin)
Evo par videa o ovom skinu. Kako izgleda, kako instalirati, detaljno su objasnjene sve opcije samog skina, podesavanja...



 
Nazad
Vrh Dno