Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ne sviđa mi se stremio
Više volim kodi i Fen addon nego stremio
Izgleda da titlovi.com vise ne rade u Kodiju
 
Poslednja izmena:
Koristi li ko easynews?
Pokusao da pustim Top Gun 1986 , ali ga ne pronalazi.
Zar je moguće to.
Uđem preko browsera i ukucam kada ono nema.
Moguce je, jer ga obrisali zbog copyright-a, DMCA. :)

Isto ti je recimo sa GoT epizodama. Bar je tako bilo pre godinu dana kada sam imao Easynews. Film Tenet isto nije imao. Ima tako nadje se nesto da nema uopste na EN.

Zato sam ja imao All Debrid pored EN-a u to vreme. Sa debridima ta brisanja su prvo vrlo retka a i kada obrisu brisu samo neki fajl, al zato ostali drugaciji enkodi za isti film/seriju ostanu. Na EN kada se brise brise se sve.
 
Koristi li ko easynews?
Pokusao da pustim Top Gun 1986 , ali ga ne pronalazi.
Zar je moguće to.
Uđem preko browsera i ukucam kada ono nema.
Čudo neviđeno..RD ima sve i svašta...a preko Fena i Umbrelle ništa....preko browsera samo jedna 3D verija u FHD kvalitetu od 8,2GB
 
Koristi li ko easynews?
Pokusao da pustim Top Gun 1986 , ali ga ne pronalazi.
Zar je moguće to.
Uđem preko browsera i ukucam kada ono nema.
Moguće je zbog dmca zato većina ima više provajdera. Doduše ima ga na nekim indekserima.
1000029983.jpg
instaliraj stremio i povezi sa RD i nema sta nema od filmova i serija, a mozes i bez RD, samo skines torrentio addon
Njegovo pitanje nema veze sa RD i stremio aplikacijom. Dosadni ste malo sa "instaliraj stremio ima sve" mantrom. A easynews addon postoji i u stremiu kad smo već kod toga.
Čudo neviđeno..RD ima sve i svašta...a preko Fena i Umbrelle ništa....preko browsera samo jedna 3D verija u FHD kvalitetu od 8,2GB
Ko zna gde ti gledaš i šta gledaš.
Screenshot_20240225-090828.png
 
Ja se nekako uvjek vraćam elementumu :p čim zaškripi. Juče krenuo gledati seriju (dr death s2) i vrti ko mutav da učita na easynewsu, ladno se prešaltao na elementum...
Isto ko ovaj Top gun, šta fali ovima...
5ZEkAYj.png
 
Ja se nekako uvjek vraćam elementumu :p čim zaškripi. Juče krenuo gledati seriju (dr death s2) i vrti ko mutav da učita na easynewsu, ladno se prešaltao na elementum...
Isto ko ovaj Top gun, šta fali ovima...
5ZEkAYj.png
Ne fali ništa, to imaš i na RD i to keširan. Easynews nekad zna da zeza.
@Antara mislio sam EasyNews preko Fena i Umbrelle... za RD i ja imam isto ko i ti...
Nisi bio jasan 😁
 
jasno i glasno kažem, da EasyNews kod mene stalno zeza pa treba imat nerve da krene... kad krene onda sve OK...
Tu i tamo se desi da krene odmah 😀
RD ne pamtim kad me nešto zezalo
 
Koje skinove koristite koristim vec dosta dugo Artic Horizon 2 jel ima sta bolje i jednostavnije?
 
Dugo sam i ja koristio AH2, pa arctic fuse i skrasio se na Fentastic jednostavno, brzo i funkcionalno.
 
Pa i Artic Fuse je jednostavan ako ne kompliciraš... Sa Fen Lightom RD-EN-Trakt sve radi brzo i estetski dotjerano :)
 
Kako stojite sa prevodom,da li sam povlaci ili prilikom pustanja filma mora da se ide na prevod pa nadje?
 
Pa to sam biras da li hoces automatski da izbaci pretragu kada krene film/serija tako sto instaliras onaj auto subs addon. On je u oficijalnom repozitoriju Kodija u programe cini mi se? A u podesavanjima negde u Kodiju mozes da stikliras ili ukljucis da ti downloaduje prvi titl. Samo sto to cesto nije dobar izbor jer ne moze da pogodi koju verziju fajla si izabrao, da li web rip ili bluray ili koliko fps-a.

Ja titlove korisim rucno. Uglavnom treba nekih 10-ak sekundi da se izabere pod usovom da titl iz prve bude dobar.
 

Prilozi

  • IMG_20240301_202312.jpg
    IMG_20240301_202312.jpg
    385.7 KB · Pregleda: 89
Kako stojite sa prevodom,da li sam povlaci ili prilikom pustanja filma mora da se ide na prevod pa nadje?
Subloader addon i sam učitava.
Jel treba još nešto ubaciti ili šta si ti podešavao?
Ja uvek imam dve Trakt Watch liste (filmovi/serije), dve stack(trending, popular, genre) liste (filmovi/serije) i dve Couchmoney liste (bazirane na odgledani sadržaj) takođe (filmovi/serije).
 
Ljudi instalirao sam kodi na tv philips ali kako na njega instalirati Elementum? Kad odem na instal from zip file nista nece da prepozna, kao da je prazan file. Isto tako i preko flesha kad hocu da prebacim instalaciju.
 
Moraš dati sve dozvole za aplikaciju koju hoćeš da koristiš.
Android TV go to Settings -> Apps - Kodi -> Permissions -> Files and Media and select Allow all the time.
 
Ljudi instalirao sam kodi na tv philips ali kako na njega instalirati Elementum? Kad odem na instal from zip file nista nece da prepozna, kao da je prazan file. Isto tako i preko flesha kad hocu da prebacim instalaciju.
Dozvoli Kodiju da uvijek pristupa datotekama, pa onda probaj da install from zip file
 
Gledao sam nekog lika koji je nameštao AH2, dopao mi se taj skin pa sam i sam podesio tako da imam na home meniju filmove, serije i favove, a kod filmova i serija ispod ide trending, moje imbd watchlist i trakt liste, i progres.

Ako nekog zanima takvo podešavanje, može da vidi ovde

 
Probao sam taj subloader i kao pronadje titl i ide ona reklama za vip da li se moze skloniti ili se mora uplatiti?
 
Ne znam šta imaš instalirano u Kodiju, ali nema nikakvih reklama.
 
Ne znam šta imaš instalirano u Kodiju, ali nema nikakvih reklama.
Od titlova imam instaliran a4k, titlovi.com, opensubtitles.com znaci kad instaliram subloader ne ide mi titl vec ona poruka za za vip.
Ajd posalji mi na pp odakle si ti skinuo.
 
Open subtitles radi samo ovaj oznacen crveno. On se skida iz Dexe repositorija. Subloader ti ne treba.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    1.1 MB · Pregleda: 66
Nikad nisam koristio subloader. Jel on prepoznaje koja verizja filma je pustena (WEB-DL ili WEB rip)? Ako ne prepoznaje onda ne vidim poentu, bolje sam da ucitas titl.
 
Nazad
Vrh Dno