Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Kad smo već kod toga meni se bez Subloadera ne učitavaju automatski. Je l' tako i kod vas ili ne?
 
da isto, ne znam čemu služi ona opcija u player settings "Auto download first subtitle", mislio sam da skida prvi titl preko defaultnog addona ali ne radi, ništa bez subloadera
Mislim da skida prvi titl preko default addona, ne izbacuje dijalog meni, ali naravno ipak moraš da ga pokreneš ručno, ne radi auto, kad se startuje video, kao subloader...
 
Pa to ne kapiram gde skida taj titl kada ga ne pusti🤔 i opet moraš ručno.
 
jel ko probao ovaj addon VPN manager for Open VPN, jel radi to..nekad ranije sam se igrao s tim i nisam uspio podesiti
 
FEN dev je obrisao repo sa github-a zbog neke debilane tako da bekapujte packages fenlight i fen.
 
Tu su još fajlovi, ali izgleda da je izbrisao test i izbacio light iz repa...
Šta su ga sad dirali ;)
 
Na njegovom github-je banovao ljude ako mu spomenu Cocoscraper.
 
Dobro to je odavno... Nego šta mu sad bi da lite skloni iz repa... I ceo dev repo ukloni...
Dosta je bio aktivan na redditu. Vidim obrisao je i nalog tamo. Naljutili su ga sa stalnim zahtevima. Steta bio je stvarno legenda.
Screenshot_2023-12-13-14-12-12-736_com.reddit.frontpage.jpg
 
Koja je poenta FEN addona bez CocoScrapers-a kada vec imamo TMDB Helper?
Pa i nije poenta bez coco-a, ali nije želeo priču o tome jer coco od fena pravi nelegalni addon, a sam coco on i ne razvija niti je u njegovom repu...
Dosta je bio aktivan na redditu. Vidim obrisao je i nalog tamo. Naljutili su ga sa stalnim zahtevima. Steta bio je stvarno legenda.
Pogledajte prilog 418149
Zaista malo više drami, naravno da su ljudi takvi, ali ne znam što ga to tangira... Pre neki mesec je otišao sa reddita, što je ok, neće se zamlacuje, ali nema razloga da ga briše sa githuba, neka ga radi onako kako on misli... Uvek će biti ljudi sto ovo sto ono, dodaj ovo ono, ali baš da ga toliko dirne... No dobro, ipak ga je ostavio van repoa, možda ga i sređuje vremenom po potrebi, nije ga načisto ukinuo...
 
ja taman razmišljao da se prebacim na light, bolje onda što je pukao sad a ne kasnije :)
Ko kaze da je pukao, eno ga kod mene u repu ;)
Neće oni nikad pući, sad kad je odvojen od skrapera može da traje večno...
Samo eventualno neke izmene u apiju trakta, rd-a i slično da se fixuju po potrebi...
Btw, zašto je ovo napisao?
Installations of Fen/Fen Light on the Android OS are not supported.
Ne koristim na Androidu, ali jel tamo ima neki problem sa njima?
 
Ko kaze da je pukao, eno ga kod mene u repu ;)
Neće oni nikad pući, sad kad je odvojen od skrapera može da traje večno...
Samo eventualno neke izmene u apiju trakta, rd-a i slično da se fixuju po potrebi...
Btw, zašto je ovo napisao?
Installations of Fen/Fen Light on the Android OS are not supported.
Ne koristim na Androidu, ali jel tamo ima neki problem sa njima?
nisam mislio na addon nego na developera :ROFLMAO:
ne znam zašto je to napisao, meni radi fen bez problema već dugo na android tv-u a neki dan sam probao i fen light
 
Poslednja izmena:

You can see a fuller list of what has been merged between v21 and v20 HERE.
For a more targeted look at the changes made since v21 Beta 1, you can see those changes HERE.
 
  • Like
Reagovanja: gec
U podesavanjima Elementum-a :
Settings - General - Download storage type - use memory (verovatno ti je podeseno na "use files"). U buffer size stavi 300-350 Mb. I kada pustis neki stream elementum download-uje (bufferuje) upravo podesenih 300-350 MB i posle toga pusta stream. Znaci moras imati slobodnog prostora na boxu za taj buffer size (za normalan rad box-a minimum 700 MB do 1GB ). Ako ti je podeseno na "use files" elementum ti zauzima memoriju velicinu pustenog fajla. A za brisanje fajlova instaliraj FX file Explorer da bi ti bili vidljivi hidden folders koje ces brisati preko ovog file managera.
Instalirao sam fx file explorer ali ne znam ili ne mogu da nadjem gde ih elementum smesta,kako se zove folder?
 
Instalirao sam fx file explorer ali ne znam ili ne mogu da nadjem gde ih elementum smesta,kako se zove folder?
Prvo proveri u podesavanjima fx file explorera da li je u oocijama ukljuceno da vidi skrivene fajlove. A trebalo bi da budu:
/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/
 
@dEXE Fen iz tvog repoa stalno izbacuje poruku da postoji nova verzija a vec je nadogradjen na najnoviju.
 
@dEXE Fen iz tvog repoa stalno izbacuje poruku da postoji nova verzija a vec je nadogradjen na najnoviju.
Proveri da li si skinuo najnoviji 1.0.5 repo, stari se možda ne nadogradi sam jer ima problema pošto je Tikipeter ukinuo svoj repo... Pa ga ručno nadogradi, a možeš i iz Roooar repo-a...
 
Da li moze Fen lite da se gleda bez accounta? Trazi mi da enable-ujem provajdere.
 
Izgleda da opensubtitles ne radi vise krece placanje 😵
 
Za com koristite plus addon... A šta je sa org sajtom, oće da ga gase ili?
 
Nazad
Vrh Dno