Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Meni isto nije hteo juce blue... mislih da je zato do nove verzije..isto danas nije hteo i taman da odustanem sam se (ili posle nekog duzeg ucitavanja) pokrenu,tj radi vec pola dana bez gašenja arena..Turio portal 3 uglavnom jer ne mogu da trazim arene na xxxx kanalu,a no ovom su na pocetku domaci..Na predhodnoj verziji bili na 1 portalu..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Meni neće ništa da pusti na blue thunder-u danas...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Da li ja nisam nešto ispratio,otvorim Kodi i Trakt radi normalno,kao i pre?Otvara sve ono što nije hteo,hoće to sada stalno tako?
 
Ако си ажурирао елементум ( претпостављам да о њему причаш ) на последњу верзију - вероватно да хоће.

Послато са Nova 5T
 
Pozdrav ljudi, pokušavam da osposobim Netflix da radi na Eon Smart Boxu (kaon verzija). Instalirao sam Netflix add-on za kodi (najnovija verzija), ulogovao se, mogu da listam sadržaje, međutim problem nastaje kada pokušam da nešto pustim - "This title is not available to watch instantly", i to mi javlja za apsolutno svaki film/seriju. Probao sam da resetujem ESN, ali bezuspešno. Da napomenem da mi televizor (Sony) nije smart, dakle ne mogu da odatle povučem ESN. Ako neko zna u čemu je problem, bio bih mu jako zahvalan. Hvala unapred.
 
Pozdrav ljudi, pokušavam da osposobim Netflix da radi na Eon Smart Boxu (kaon verzija). Instalirao sam Netflix add-on za kodi (najnovija verzija), ulogovao se, mogu da listam sadržaje, međutim problem nastaje kada pokušam da nešto pustim - "This title is not available to watch instantly", i to mi javlja za apsolutno svaki film/seriju. Probao sam da resetujem ESN, ali bezuspešno. Da napomenem da mi televizor (Sony) nije smart, dakle ne mogu da odatle povučem ESN. Ako neko zna u čemu je problem, bio bih mu jako zahvalan. Hvala unapred.
Eon box nema sertifikat za Netflix

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Nema ali pusta u sd varijanti. Ja recimo nisam ni Mibox3 uspeo da nateram da pusta vise od sd iako je sertifikovan box.
 
Da da trebao bi u sd da pusti... Za Mi Box samo ručno ukucaj ESN i radi sve kako, treba

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Kucao milion puta i nece. Kad ukucam, tacnije prekopiram onih 111 i kusur karaktera izbacuje cuvenu gresku. Digao sam rke od toga. Pre par godina radilo bez problema.
 
blue thunder ceka se promena portala,rade ljudi na unapredjenju,nadamo se svi da ce biti kao pre...oborena im je grupa na facu,oglasili su se ,mozda sada bude manje ljudi i manje zagusenja
 
To na Fb nije čudo, drže neku diktaturu tamo, ponašaju se kao da su veliki biznismeni, a u stvari obična piraterija. Ne možeš ništa da komentarišeš, da pitaš, sve je pod strogim "sečivom" administratora.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
To na Fb nije čudo, drže neku diktaturu tamo, ponašaju se kao da su veliki biznismeni, a u stvari obična piraterija. Ne možeš ništa da komentarišeš, da pitaš, sve je pod strogim "sečivom" administratora.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ja ba, baš su se ufurali.
Al vjerujem da solidno dobijaju donacija.

Alternativa baš i nema za pvr

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja mislim da su zeznuli stvari poslednjim updateom, to pre nedelju dana, odnosno do pre update je sve funkcionisalo presprekorno.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ja ba, baš su se ufurali.
Al vjerujem da solidno dobijaju donacija.

Alternativa baš i nema za pvr

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Али зато за сталкер адон има колико хоћеш.

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Koliko mogu da shvatim nikome ne radi sinhronizacija Trakta i Elementuma? Imam poslednju verziju Elementuma i dalje ne radi kako treba...

EDIT: pokušao sam po zvaničnom uputstvu ali vidim da je opet ista priča...

You need to locate the values of trakt_refresh_token and trakt_token and empty the contents for those fields in the XML. On Android, you can do this either by pulling the file, edit it locally and then push it using adb or edit it directly with sed with something like

$ sed -i 's/<trakt_refresh_token_value>//' settings.xml
$ sed -i 's/<trakt_token_value>//' settings.xml
After that do the authorization again and verify that the new tokens were updated on the file.
 
Poslednja izmena:
Можда сам ја неко, а остали нико
9654215920760e825eabd6377b78ec08.jpg
528b04ca1a54ade4f6e2ad6464524460.jpg

ba073a49b1fc67bab29ec6c03d6315e1.jpg
7a51236213de13d747d9cf9bcf4bc67e.jpg

e9a3e5830ddacc2e6f39e849fbf82832.jpg
530c79ffc7d754e2e3251d61a25f0808.jpg

9ba4c42d8e75df5443e5fbe68e17db45.jpg
ef9fb26e662a6271efddb26676d192f1.jpg

53f15cd5ec48cf6b56b17fa2b487ab6e.jpg
81ad5047b002a3a67aa7f8dfda0fd277.jpg

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
To na Fb nije čudo, drže neku diktaturu tamo, ponašaju se kao da su veliki biznismeni, a u stvari obična piraterija. Ne možeš ništa da komentarišeš, da pitaš, sve je pod strogim "sečivom" administratora.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Ja sam admin na Grinu.
Nema komentara jer nije forum, nema hronologije, licno odbijam sve postove (dnevno ih bude i do 500), jer su sva pitanja ista, odgovorena milion puta i pokrivena na FAQ. Iskreno nema sta tu da se komentarise, postoje tutorijali na YT ... Diktatura je svuda .... recimo i ovde. Pravila ... Sto se biznismena tice komentari su suvisni ... Sto se piraterije tice ... da, jeste ... zato je i free.

Ja ba, baš su se ufurali.
Al vjerujem da solidno dobijaju donacija.

Alternativa baš i nema za pvr

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Iznenadio bi se ... od 20000 ljudi na fb, donacija ima jedva da se pokriju troskovi servera i domena. Uglavnom kad zafali treba da se malko pogura. Steta sto nema vise mesta na serveru.


Ja mislim da su zeznuli stvari poslednjim updateom, to pre nedelju dana, odnosno do pre update je sve funkcionisalo presprekorno.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Nije zeznuto, prosto je. Previse ljudi blokira listu na odredjeno vreme. Sad se radi update auto generisanja portala sto bi trebalo da pomogne da pvr bude mnogo stabilniji.
 
Svaka cast na njihovom trudu nema govora fino to radi.

Mene cudi sto nema strani wizzarda koji nude slicne stvari pogotov iptv.

Možda i ima al mi nije poznato

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Posto sam celu noc pravio Kodi nisam znao ni da to postoji za TV ubacio sam IPtv live srbija addona i balkan green addons i to i sljaka nekako sve, nesto od kanala imaju ovi a nesto ovi. Jel ima jos neki must have addons za kodi da preporuci neko bio bih bas zahvalan? Jel mora neki vpn da se ukljucuje jer mi je to malo problem da skinem i pokrecem na tvu? Hvala svima
 
Ja sam admin na Grinu.
Nema komentara jer nije forum, nema hronologije, licno odbijam sve postove (dnevno ih bude i do 500), jer su sva pitanja ista, odgovorena milion puta i pokrivena na FAQ. Iskreno nema sta tu da se komentarise, postoje tutorijali na YT ... Diktatura je svuda .... recimo i ovde. Pravila ... Sto se biznismena tice komentari su suvisni ... Sto se piraterije tice ... da, jeste ... zato je i free.



Iznenadio bi se ... od 20000 ljudi na fb, donacija ima jedva da se pokriju troskovi servera i domena. Uglavnom kad zafali treba da se malko pogura. Steta sto nema vise mesta na serveru.




Nije zeznuto, prosto je. Previse ljudi blokira listu na odredjeno vreme. Sad se radi update auto generisanja portala sto bi trebalo da pomogne da pvr bude mnogo stabilniji.

Ako je nešto besplatno samo bi još trebao trpiti kritike i odgovarati na svaku poruku tako da mi je to sasvim opravdano. Nisam se sa grinom bavio jer postoji puno boljih načina za gledanje. Ako se ne varam te liste u kodiju imaju veliki problem a to je što svako zlonamjeran može je izvaditi i objaviti javno.
 
Ja sam admin na Grinu.
Nema komentara jer nije forum, nema hronologije, licno odbijam sve postove (dnevno ih bude i do 500), jer su sva pitanja ista, odgovorena milion puta i pokrivena na FAQ. Iskreno nema sta tu da se komentarise, postoje tutorijali na YT ... Diktatura je svuda .... recimo i ovde. Pravila ... Sto se biznismena tice komentari su suvisni ... Sto se piraterije tice ... da, jeste ... zato je i free.



Iznenadio bi se ... od 20000 ljudi na fb, donacija ima jedva da se pokriju troskovi servera i domena. Uglavnom kad zafali treba da se malko pogura. Steta sto nema vise mesta na serveru.




Nije zeznuto, prosto je. Previse ljudi blokira listu na odredjeno vreme. Sad se radi update auto generisanja portala sto bi trebalo da pomogne da pvr bude mnogo stabilniji.
Svaka cast na strpljenju, citam od razonode komentare ponekad, auh...
 
Ako je nešto besplatno samo bi još trebao trpiti kritike i odgovarati na svaku poruku tako da mi je to sasvim opravdano. Nisam se sa grinom bavio jer postoji puno boljih načina za gledanje. Ako se ne varam te liste u kodiju imaju veliki problem a to je što svako zlonamjeran može je izvaditi i objaviti javno.


Bila bi potrebna dva radnika da odgovaraju na pitanja i prate desavanja. Te liste, kao i ostali sadrzaj vade ostale grupe i naplacuju donacije. Fora sto te liste drze toliko dugo je u vise dozvolenih konekcija po listi, pa je tragikomicno kad skeniras listu sa vise konekcija i za pola sata je vidis u ostalim addonovima/buildovima. Ja koristim stb emu, dosta mi je pregledniji, a green build koristim za sadrzaj van tv kanala.
 
Nikako ne mogu da nateram Netflix preko Kodi addona da mi pušta video u 1080p, samo dobijam rez 960x540. Koristim Beelink GT1. Jel može uopšte ovaj box da pusti 1080p preko ovog Netflix addona? Znam da kroz aplikaciju ide samo SD.
 
Nazad
Vrh Dno