Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Koji addon su najbolji za iptv?
Osim našeg balkan greena.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pozdrav, koja je trenutno url adresa za green balkan wizard? Vidim na netu više različitih, a ona koja je u faq na kodibalkan ne funkcioniše.
Hvala.
 
Imaš Balkan green fb grupu, i prva zakačena poruka u grupi ima sve potrebne informacije!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Instalirao sam KODI na Android TV (mi box s). Da li negde postoji up to date uputstvo za podesavanje da mogu da gledam srpske tv kanale?
 
Који је најбољи билд за спортске канале? Спорт Клуб, Арене, нова спорт...и имају ли групу или видео са упутствима за инсталацију?ако неко зна помагајте [emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Који је најбољи билд за спортске канале? Спорт Клуб, Арене, нова спорт...и имају ли групу или видео са упутствима за инсталацију?ако неко зна помагајте [emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
Blue thunder ima sve te kanale, imas na youtube kako ga instalirati

Ja sam izvukao pvr njihov i samo njega instalirao i radi bez problema

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Blue thunder ima sve te kanale, imas na youtube kako ga instalirati

Ja sam izvukao pvr njihov i samo njega instalirao i radi bez problema

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Хвала, користио сам већ па ми рекоше да је бољи Задар билд, али нешто нисам одушевљен па ћу вратити на блу тандер [emoji106]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ne znam vjeruj nisam ih puno probao samo ovaj, ali na ovom znam da imaju svi kanali

Mislim rijetko bas gledam, arene HD nekad i sky sport ponekad i to je to

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Хвала, користио сам већ па ми рекоше да је бољи Задар билд, али нешто нисам одушевљен па ћу вратити на блу тандер [emoji106]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока

Instaliraj samo Add-ons za EX-YU TV nema potrebe za celim bulidom ako samo tv kanale koristiš,koko se sećam ne koristim sad ali ti bulidovi koriste neki od ovih addona za EX-YU kanale: Denis List Platinum ,Nikola Dzon TV,Nicke85 Addon.
 
Tojelako repo i iz njega instal pvr, nema potrebe za celim bildom.
 
Njega trenutno imam, ali često ne radi, dok izmenjam i podesim, prođe me volja...
 
Moras da sacekas da se ucitaju liste kanala. Ako nece, ugasi kodi i upali ponovo

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ucitali su se ali i dalje ne radi. Palio gasio kodi i box. Cuje se zvuk da sam pritisnuo i play simbol dole levo na pola sekunde.
 
Na kom uredjaju, koja verzija kodija?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Promeni portal

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Novi build v1.6 i portal 2 radi 100%

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Dzabe je, tako je kako je, ko zeli ozbiljniju listu €

Ne mora €

Liste ne rade jer se ogroman broj ljudi nakaci. Samo green grupa ima preko 20 000 ljudi, na fejsu, tako da se broj ljudi na portalu tesko zna.

Postoje skeneri, postoji bullet (konfizi su privatni) za vadjenje mac adresa sa servera ili prosto dnevni postovi na telegramu i vebu. Licno imam 20-30 razlicitih servera na stb emu (laksi mi je interfejs) koji sljakaju 2-3 godine jer ih vlasnici produzuju. Na taj nacin nema x ljudi na listi, vec vlasnik i pijavica :), pa radi 24/7. Ako server zeza, prebaci se na drugi sa 1 klikom.


Slavisa iz to je lako (vlasnik) se penzionisao, ali to nema veze sa ispravnosti edona ...
 
Poslednja izmena:
Ucitali su se ali i dalje ne radi. Palio gasio kodi i box. Cuje se zvuk da sam pritisnuo i play simbol dole levo na pola sekunde.

Isti problem imam,probao sam sve portale redom,ima spisak kanala ali ih ne pusta.Radio radi,filmove pusta.Da reinstall a :D?
EDIT: proradilo-Portal 2.
 
Poslednja izmena:
Елементум верзија 0.1.61
Закрпе везане за Тракт

We have issues with synchronization functionality in Elementum, which influence Trakt API in a bad way.
Elementum was adding lot of history entries, and that caused huge loads on Trakt.
Changes, from v0.1.60

Custom Trakt Client ID settings are removed, please, use default keys, it will allow Trakt guys to control this app more precisely.
Trakt Client IDs are split into Read-only and Full access. Readonly are used by people who do not authorize with Trakt.
If you see a dialog from Elementum saying that your account is blocked for API - contact Trakt Support at https://support.trakt.tv to unlock it. This message is shown once per day.

We need help

If you use latest version of Elementum and you see in Trakt History ( https://trakt.tv/users/me/history ), that you have reported duplicate playbacks, which should not be there - please, report it here in Github with log files ( http://elementum.surge.sh/contribute/report-issue/ ).

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Zna li neko koji portal radi za naše kanale na Blue Thunder? Do pre nekoliko dana je radio super sa portala 2, sada neće. Pokušavah maltene sve, 5. Recimo otvori našu listu ali neće da pokrene kanale.

Ima nekog ko koristi? Kako radi?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Mene izbacuje sa kanala i kodi green i blue thunder. Pokrene i radi nekih 10-15 sekundi, pa izbaci.
 
Nazad
Vrh Dno