Šta je novo?

KODI buildovi

Nestale su arene premium, ostala je samo arena premium 5 u BauBau addonu. Jel ovo privremeno ili?
To zavisi od nemačkog vavoo servisa, kako dodaju, tako i iz nekog razloga brišu kanale, kad im budu dostupni, pojaviće se...
 
Kolege , pitanje ... pokušavam neko vreme da lociram gde ima NBA prenosi (Denver pre svega) ali nikako ne mogu da nađem!?
Baubau nema USA , daddYlive takodje , rising samo nfl ..
Ima li nade za nas koji hoćemo da gledamo Jokića ( a arena ne prenosi već X puta!??l)

Hvala i Srećna Nova
 
Imaš kod mene na strani spisak najboljih sport addonova, pa probaj svaki, ja koliko sam probao uglavnom rade, ume strum da zasteka pa ili ga pokrenem ponovi ili promenim, nekad jeste muka ali tako je, rade dobro ali ume odjednom da zakoči...
Sport:
_001.gif
Daddylive | Repo: dEXE
_001.gif
The TV app | Repo: dEXE
_001.gif
The Crew Sports | Repo: THE CREW REPO
_001.gif
Sport HD | Repo: Bugatsinho repository
_001.gif
ApeX Sports | Repo: Arxtic Ape Addon Repository
_001.gif
Mad Titan Sports | Repo: Magnetic Repo
_001.gif
Rising Tides | Repo: Rising Tides Repository
_001.gif
The Endzone | Repo: Grindhouse Repository
_001.gif
The Loop | Repo: Loop Repository
_001.gif
Sportowa TV | Repo: mbebe

Mad Titan, Rising i Sport HD mislim da su najbolji i svi imaju nba sekciju...
 
Kolege , pitanje ... pokušavam neko vreme da lociram gde ima NBA prenosi (Denver pre svega) ali nikako ne mogu da nađem!?
Baubau nema USA , daddYlive takodje , rising samo nfl ..
Ima li nade za nas koji hoćemo da gledamo Jokića ( a arena ne prenosi već X puta!??l)

Hvala i Srećna Nova
Da ti malo olaksam u pretrazi.
Ili njihova aplikacija.
Nadjes kanal na kome je prenos.
I trazi kanal u addonima koje je @dEXE predlozio.
 
Da ti malo olaksam u pretrazi.
Ili njihova aplikacija.
Nadjes kanal na kome je prenos.
I trazi kanal u addonima koje je @dEXE predlozio.
Hvala!!
Dobra app ali evo nema , recimo, u spisku za noćas ni bogdan ni Jokića?? Ima pi tri tekme ali ne ove " naše " ;((

Više sreće u sl kolu izgleda ;))
 
Hvala!!
Dobra app ali evo nema , recimo, u spisku za noćas ni bogdan ni Jokića?? Ima pi tri tekme ali ne ove " naše " ;((

Više sreće u sl kolu izgleda ;))
Nema jer očigledno ih ni jedna konvencionalna tv ne prenosi, ima samo na nba league pass...
I ne treba vam ova app, sve ima u Sofascore...
 
Pozdrav. Gde mogu da gledam domace serije? Konkretno "slatke muke"
Ranije je bilo na green-u.
 
jel se može u kodi balkan promeniti boje titlova, sva živa podešavanja za titlove ima ali boju ne vidim
 
Vrati ga na default skin, odes na System->Settings->Interface->Skin prebacis sa Xonfluence na Estuary.

Onda tu odes na Settings->Player->Subtitle imas pod Color da biras boju.
 
neće da se poremeti nešto ako promenim skin?

edit: uspeo sam, promenio na default skin, promenio boju, pa vratio na stari skin

samo je trebalo snaći se pošto build nije na egnleskom
 
Poslednja izmena:
Ima li ko parametre za pristup green kliku?
 
Klik vise nije na kodiju
 
Pozdrav ljudi, imam problem. Ne mogu da instaliram Robin Hood addon kod devojke na laptopu. Naime, znam kako se instalira, instalirao sam ga do sad 10x ali samo kod nje nikako nece da izbaci Build-ove. Pokusao vise puta i nece. Da li neko zna kako da resim ovaj problem?
IMG_20240302_154931.jpg
 
Pozdrav ljudi, imam problem. Ne mogu da instaliram Robin Hood addon kod devojke na laptopu. Naime, znam kako se instalira, instalirao sam ga do sad 10x ali samo kod nje nikako nece da izbaci Build-ove. Pokusao vise puta i nece. Da li neko zna kako da resim ovaj problem?
Pogledajte prilog 431560
Probaj drugu verziju Kodija. Ako si najnoviju, probaj neku pre i pojavice se, ali nemoj ni neku prastaru.
 
Instalirao sam kodi na sbb uredjaju i ubacio balkantv.. kada pokrenem vavoo.to i udjem na Italijanske kanale nece ni jedan da otvori a npr na telefonu isto imam sve instalirano rade mi kanali...
 
Kolege , pitanje ... pokušavam neko vreme da lociram gde ima NBA prenosi (Denver pre svega) ali nikako ne mogu da nađem!?
Baubau nema USA , daddYlive takodje , rising samo nfl ..
Ima li nade za nas koji hoćemo da gledamo Jokića ( a arena ne prenosi već X puta!??l)

Hvala i Srećna Nova
Ima Denver i ostale NBA utakmice preko Crew addona, imaš tu desetak strimova, uvek neki rade. Možeš i bez kodi da gledaš preko browsera, samo otkucaj u search kodi srbija i odaberi WebTV.
 
Postoji li nacin da se iz robinhoodtv builda izvuce samo addon Balkanteka da bih ga instalirao posebno?
Hvala
 
Ako moze pomoc, ni meni nece da instalira livetvkodiserbia na 18.9 kodi.
Imam pre par nedelja instaliran kodi 18.9 na windows 10 22h2 i livetvkodiserbia, ali danas na tri razlicita racunara od win11 do win10 nece nijedan da radi sa identicnim uputstvom.
Prilikom instalacije cody repository from zip fajl pise erro i da je format invalid.
Kada odem na sajt livetvkodiserbia i skinem novi repository link u samom direktorijumu gde je zip fajl ima jos jedan fajl pod nazivom preuzmite rucno repository zip i instalirajte.zip.
Kako se rucno instalira zip?
Skinuo sam fajl i otpakovao u addons direktorijum kodija i sta sad?
Da napomenem da na kompjuteru na kome sam pre par nedelja instalirao i na kome radi sada bez problema, kada pokusam da dodam ponovo repository sada mi pise error invalid format.
 
Ako moze pomoc, ni meni nece da instalira livetvkodiserbia na 18.9 kodi.
Imam pre par nedelja instaliran kodi 18.9 na windows 10 22h2 i livetvkodiserbia, ali danas na tri razlicita racunara od win11 do win10 nece nijedan da radi sa identicnim uputstvom.
Prilikom instalacije cody repository from zip fajl pise erro i da je format invalid.
Kada odem na sajt livetvkodiserbia i skinem novi repository link u samom direktorijumu gde je zip fajl ima jos jedan fajl pod nazivom preuzmite rucno repository zip i instalirajte.zip.
Kako se rucno instalira zip?
Skinuo sam fajl i otpakovao u addons direktorijum kodija i sta sad?
Da napomenem da na kompjuteru na kome sam pre par nedelja instalirao i na kome radi sada bez problema, kada pokusam da dodam ponovo repository sada mi pise error invalid format.
A sto ne bi noviju verziju Kodija, pa lepo roobinhood build, imas i njihov pvr, vavoo za tv?
 
A sto ne bi noviju verziju Kodija, pa lepo roobinhood build, imas i njihov pvr, vavoo za tv?
Ipak sam uspeo da skinem fajl na komp i onda je proradilo. Hvala na savetu. Moracu da istrazim sta je robinhud.
 
To zavisi od nemačkog vavoo servisa, kako dodaju, tako i iz nekog razloga brišu kanale, kad im budu dostupni, pojaviće se...

Arena premium vec neko vreme ne radi na BauBau, ove ostale kako kad. DaddyLive takodje ne radi za arenu.
 
Arena premium vec neko vreme ne radi na BauBau, ove ostale kako kad. DaddyLive takodje ne radi za arenu.
Šta ćeš, to ti je živ organizam, malo radi malo ne, ali je servis koji dugo opstaje... Do skoro su radile ok, valjda će srediti, najviše problema ima oko njih verovatno što su popularne...
Btw, sad probah i sve 3 premium arene rade na gratisu, da li pucaju i sl. ne znam...
 
  • Like
Reagovanja: m@x
Nazad
Vrh Dno