Šta je novo?

KODI buildovi

Pitanje: Sta je najbolje za SportKlub samo? Koji addon? Drugo me ne interesuje, treba mi samo za SportKlub Euroleague i tenis? Hvala!
 
Ja ubacio BauBau sa sajta i kad ucitam i hocu da pustim sportklub 1 jer tu uvek ide Euroleague umesto SK1 pusti jedan link SK HD hrvatski a drugi link banana, ne radi. SK1 ne moze da pusti, ni Srpski a ni hrvatski. Ima neka fora za SK 1 Srpski?
 
Ja ubacio BauBau sa sajta i kad ucitam i hocu da pustim sportklub 1 jer tu uvek ide Euroleague umesto SK1 pusti jedan link SK HD hrvatski a drugi link banana, ne radi. SK1 ne moze da pusti, ni Srpski a ni hrvatski. Ima neka fora za SK 1 Srpski?
Nazalost tako je sa addonima koji imaju live tv. Nekad rade nekad ne. Iz istog repa probaj i Daddylive addon. Tu imas SK 1-4.
Nekada addon ne radi pa probaj na sajtu:
 
Poslednja izmena:
Zanima me samo pvr i ex yu kanali
Duze vremena koristio xenon iz diggz repoa
Sa matrix 95 i ubacenim pvr bt-sve sljakalo
Sada vise nemogu do ex yu kanala,nikako ubaciti pvr bt za windows,cim ubacim-pise add on updated ali odmah sledii pvr bt authentication failed
sta moze biti razlog da je prvo prolazilo a vise ne?
Jel moguce da je net taj koji koči?
 
Kodi Matrix 19.4, ne menjajte na neki drugi, Branka Addon, portal 9, SK radi bez problema kao i sve ostalo
Racunar je u pitanju a i kod dece na TX3
 
Radi li nekome Vavooo?
Već duže vreme šta god mi je zanimljivo od Balkanskih kanala da gledam ne radi :) ,posebno ne Sport klub kanali...
 
Kupio sam novi android tv box...instalirao kodi 20.1 i build Nexus 19.3...sve dobro radi ali ne cita mi usb...instaliranje addons iz usb u kodi sam koristio milion puta a sada prvi put ne cita...udjem preko kodija u install from zip...i vidim usb...udjem u file kodi addons ili repository i tek tada nema nista...ponavljam da sam instalirao milion puta bez problema...sta je sada problem...ne vidi files u zip fotmatu...
 
Kupio sam novi android tv box...instalirao kodi 20.1 i build Nexus 19.3...sve dobro radi ali ne cita mi usb...instaliranje addons iz usb u kodi sam koristio milion puta a sada prvi put ne cita...udjem preko kodija u install from zip...i vidim usb...udjem u file kodi addons ili repository i tek tada nema nista...ponavljam da sam instalirao milion puta bez problema...sta je sada problem...ne vidi files u zip fotmatu...
Ako imaš eon,
neće da ga prepozna..
 
Kupio sam novi android tv box...instalirao kodi 20.1 i build Nexus 19.3...sve dobro radi ali ne cita mi usb...instaliranje addons iz usb u kodi sam koristio milion puta a sada prvi put ne cita...udjem preko kodija u install from zip...i vidim usb...udjem u file kodi addons ili repository i tek tada nema nista...ponavljam da sam instalirao milion puta bez problema...sta je sada problem...ne vidi files u zip fotmatu...
Pisano je u temi, treba promeniti postavke za pristup u alweys i onda ce da vidi i zipove
 
Kodi Matrix 19.4, ne menjajte na neki drugi, Branka Addon, portal 9, SK radi bez problema kao i sve ostalo
Racunar je u pitanju a i kod dece na TX3
Kodi 19.4 instalrao addon pokrenuo portal 9 ali mi izbacuje poruku "list indices must be integers or slices not str" ( to se javlja na svakom portalu) , da li se to desilo još nekom, tj ima li rešenja?
 
Najbolje za SportKlub i Euroleague je sta?! Molim ljude za odgovor. Samo to me interesuje. SportKlub, Euroleague, NHL.
 
Dok je radio Vavoo ja sam preko njega gledao SK kanale.Sada je muka živa.
 
Od kada sam promenio box ne mogu naci ni jedan valjani PVR, iliti par osnovih kansla da mogu koliko toliko da se gledaju.
Instalirao sam: https://dexe.win/kodi i rade filmovi itd, ali kanali slabo. Nisam previse upucen pa bi mi znacilo da me neko uputi koji addon ili build da instaliram samo da osnovni RS kanali rade
 
Od kada sam promenio box ne mogu naci ni jedan valjani PVR, iliti par osnovih kansla da mogu koliko toliko da se gledaju.
Instalirao sam: https://dexe.win/kodi i rade filmovi itd, ali kanali slabo. Nisam previse upucen pa bi mi znacilo da me neko uputi koji addon ili build da instaliram samo da osnovni RS kanali rade
Pa za osnovne kanale mislim da ti je najbolje da instaliras Orion tv.
 
Kako ga nalazim u kodiju?
Ili ima direktsn link do repository-ja?
u pitanju je ovo
 
Pokusao sam da ubacim ovaj novi balkan dzoe build u kodi 20.1. Na android telefonu sve proslo uspesno i radi. Na laptopu sve uspesno do stavke gde kad udjes u sam kodi i balkan dzoe onda trebas da ides na install pvr pa restart kodi pa onda ocisti pvr pa opet restart kodi pa onda na balkan portal pa opet restart kodi i onda je to to. Ovde je kocnica kod install pvr. Kad kliknes na to nista se ne desava. A na telefonu sve super. Windows 11 i Kodi 20.1 u pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno