Šta je novo?

Klondike Coin, Join the Goldrush

Kod:
I have temporarily suspended new registrations to help out the network, please show your support by spreading your hash rate to other pools.

Zatvorili su registraciju jer pool drzi skoro pola mreze. Hoce da izbjegnu 51% attack.

Bila je otvorena registracija kad sam probao ali mi nisu dozvolili da se reg.
krastavac sad su zatvorili zato sto im je pool hash otisao sa 200 na 450mh/s.
Uspeo sam da se registrujem na coinarmy, uhvatio sam nekih dva sata na diff 7 i tamo je sad 450mh/s, ali sam primetio da malo kraduckaju. Dok dodju na red da se konfirmuju coini, negde pobegne po koji. :)
 
ali sam primetio da malo kraduckaju. Dok dodju na red da se konfirmuju coini, negde pobegne po koji. :)

Ovo sam i ja malopre zapazio...ali dobro...kada pogledas svi novi coini,tj.pool-ovi za njih kradu...ali opet za sada sljakaju ok...jutros su pukli na kratko....ali su se brzo povratili...
 
Kurs podivljao :)
Trenutno 0.00042000

EDIT: Kako je porastao, tako je i opao. Udao sam malo na tom kursu, nisam mogao da odolim.
 
Poslednja izmena:
Ne dam bez 0.001 :)
 
Podivljao je i diff :)
 
Pre ovog skoka sam poslao KDC na coinmarket - stiglo za minut.
Odmah nakon skoka poslao - sve OK u novcaniku, ali nema na sajtu, nije ni pending. Cryptsy metod rada :D
 
Pa sad ili nikad... :) :) :)
Edit: za danas je bilo dosta, polako se spustamo :(
 
Poslednja izmena:
pao malo mamicu mu... a ja ga zahvatio malo na 42500 satosija :) nista spec 100 kom otislo.. al imam osecaj da cu vec sutra prekosutra da se kajem al krastavac..
 
Ma neces...ovo je tek zagrevanje...sve se kupuje i prodaje neka sica...retko ko da prodaje preko 1000 novcica...Dolazi vikend...i bice zurke :)
 
Verovatno je mislio da ce da se kaje sto ih je dao na .00042 kad bude bio .001 :D :D
 
na hash with me ima obavestenje

WE ARE ON THE CORRECT BLOCKCHAIN. YOU ARE CLEAR TO MINE. PLEASE REMEMBER TO KEEP YOUR BALANCES LOW. SETUP AUTO PAYOUT! #HashWithMe on Freenode IRC

na coinarnmy nema, i blokovi se razlikuju za 1, tako bar u statistici pise? jel primetio jos neko?
 
Verovatno je mislio da ce da se kaje sto ih je dao na .00042 kad bude bio .001 :D :D

Pa to, al ja sam kriv, nejasno sam napisao :)

@Nesic ok i sta sad to znaci posto sam ja na tom Coin Army, tamo sve po starom nema promena...

edit : osim sto kopam a nema novicica jer stojim u mestu vec sat vremena :/ moram da bezim od ovog poola izgleda..
 
Poslednja izmena:
Exchange down due to unknown reasons.We will be up as soon as a person wakes up in Norway.

Sa bitcointalk teme
 
koja mu je bila cena dok se jos moglo uci na coinmarket?
ja bio stavio juce prodaju na 0.0003999 ali nisam pratio preko noci sta se desavalo (a vidim da spominjete i 0.00042)...
 
coinarmu

Unable to login: Account locked.

wtf??
 
koja mu je bila cena dok se jos moglo uci na coinmarket?
ja bio stavio juce prodaju na 0.0003999 ali nisam pratio preko noci sta se desavalo (a vidim da spominjete i 0.00042)...

Sajt nije radio preko noci tako da nisi ni mogao da pratis. Pogledaj vreme moje poruke za skok kursa, pa ako si stavio order pre toga, prodao si :). Sad jos samo da se Norvezanin probudi...
 
@mitarus
onda sam sigurno prodao, jer zadnji put sam bio negde oko 23h na coinmarketu
@nesic,smit
i meni je isto stigla ta poruka (negde oko 9h), mozda neko pokusava da nas pokrade :mad:
otkljucao sam account i logovao se, normalno radi coinarmy i za sada sve je tu...
 
Proradio...sve je ok...samo lagano ,:)
 
Nazad
Vrh Dno