Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Ja bi kupio ali si me ozbiljno zabrinuo s onim trijadama. A opet ako ne kupim pa mi japanska mafija pokuca na vrata.
Ne znam, stvarno nisam pametan što da radim...
 
To pokusavam da ti objasnim,upravo iz tih razloga sve vise ljudi pribjegava alternativnim resenjima coolpad,lenovo...poenta cijele price je imati dobar tel a ujedno i sacuvati glavu na ramenima...
 
Dobar ,a jeftin ! Koji je prosek cekanja telafona sada da stignu iz kine, 40 dana ? Posto ce nova god, bice i duze kontam . A hocu zeni da kupim neki dogge oko 120e sa troskovima .
 
Ja koristim nekoliko dana ONAJ Lenovo A680. On razbija. Tajna je u 970MB rama. Htedoh da uzmem nešto iz Kine ali vidim da je trenutno ova količina rama sasvim ok. Imam 105 svojih aplikacija. Igram NBA 2k14 i Asphalt8 bez štucanja. Imam oko 19000 u antutu.
Koliko se kreću vama rezultati u antutu sa tim CLONES-FREE?
 
Ja koristim nekoliko dana ONAJ Lenovo A680. On razbija. Tajna je u 970MB rama. Htedoh da uzmem nešto iz Kine ali vidim da je trenutno ova količina rama sasvim ok. Imam 105 svojih aplikacija. Igram NBA 2k14 i Asphalt8 bez štucanja. Imam oko 19000 u antutu.
Koliko se kreću vama rezultati u antutu sa tim CLONES-FREE?
Coolpad F1 na K.K a na J.B je još veći rezultat
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419318282885.png
    uploadfromtaptalk1419318282885.png
    91.4 KB · Pregleda: 186
To pokusavam da ti objasnim,upravo iz tih razloga sve vise ljudi pribjegava alternativnim resenjima coolpad,lenovo...poenta cijele price je imati dobar tel a ujedno i sacuvati glavu na ramenima...

Ja sam 100% siguran da si ti pomesao Coolpad i Coldplay. Mada ni jedni a ni drugi nisu nista posebno samo kopije.
 
Ja kupio MX4 i zakačio se sa trijadama stvarno je sve na mestu što priča varalica.

Telefon je užas, ništa ne koči, kamera je predobra i pravi mi problem ona ekspozicija od 20 sekundi za noćno slikanje.

Da ne pričam da me je sramota da ikome pokažem koliki je rezultat na antutu.

S41222-164237.jpg

PS: Crysis konstantno secka ;)
 

Prilozi

  • 18054085_S41222-211015.jpg
    18054085_S41222-211015.jpg
    124.4 KB · Pregleda: 156
Koliko si ga platio?
Odlican Telefon.
Ja cekam da vidim sta ce biti novo od Meizu, interesuje me ovaj manji.
Ako ne onda pada jedan MX4 zderac ostalih kineza ( neracunam Xiaomi )
 
Poslednja izmena:
Odličan je, izbacuju update softvera svakog utorka, ali mi je dosadan zato što nema custom romove. 450$ preko meizumart-a
 
Sacekaj malo, moz se reci da je skoro izisao, malo mu je jaca cena, pa ga jos nema svako, ali sigurno ce uskoro biti neki custom romova.
 
Ja bi kupio ali si me ozbiljno zabrinuo s onim trijadama. A opet ako ne kupim pa mi japanska mafija pokuca na vrata.
Ne znam, stvarno nisam pametan što da radim...

Trijade su kineska mafija a Jakuze su japanska, samo mala opaska... ;)

Ja sam 100% siguran da si ti pomesao Coolpad i Coldplay. Mada ni jedni a ni drugi nisu nista posebno samo kopije.

Provala godine!!! Cega je Coolpad klon zivota ti???
 
Poslednja izmena:
Jel vec pocela prodaja ovog M1 u kini? Kako to da proverim :)
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno