Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

@Boris Sta cuvas na VHS-u ? ... Thrashin' ? :d
 
Nažalost ne :( :) Random neke stvari, Niske strasti :D

@ericm

Thanks, da ne znam jos gde cu s njima :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
ja imam kao boks u stolu, nalazi se ispod radne ploce na zadnjem delu i tu mi je ustekan apc produzni sa svim kablovima i adapterima pa se nista ne vidi. ne znam koliko sam uspeo da objasnim...
kapiram da moze i kod tebe tako nesto bez problema da se dogradi.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je nesto slicno, samo sto sam sve kablove popakovao u ovo:

serveimage
 
@Boris

Klima li taj sto? Pogotovo sa kućištem na njemu. Imao sam jedan sličan i drmao je lepo.
 
Klima nažalost.. Mozda sa drugom vrstom nogara ne bi.. Ali manje se klima sa kucistem na njemu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Imate u Ikei ovakvu vrstu stola, 160x80cm,ne mrda uopšte jer se ispod stola nalazi metalni ram na koji se montiraju nogare.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
To i jeste taj iz Ikee.. Ali takve su nogare da mislim da nema sanse da se ne mrda, jedino da je sto od punog drveta.. Mislim da bi sa ovakvim nogarama bio dosta stabilniji
 

Prilozi

  • sto.png
    sto.png
    17.5 KB · Pregleda: 262
Da li bi bio premali takav sto 160x80cm za 32" monitor, sto se dubine tice ? Kuciste bi islo dole pa je sirina ok sigurno. Nemogu nigde da nadjem 1m dubok sto za ok cenu.
 
Da li bi bio premali takav sto 160x80cm za 32" monitor, sto se dubine tice ? Kuciste bi islo dole pa je sirina ok sigurno. Nemogu nigde da nadjem 1m dubok sto za ok cenu.
Imao 32-ku na takvom stolu - šta znam, meni je bilo ok...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
@Boris Lozac, vezano za VHS :p
viber_image_2019-09-16_11-05-04.jpg

@Grunt, jedino da praviš sam sto, ne vredi, ja sam takođe klincu jurio malo dublji sto, jer on voli kada uči i kada drnda komp da se uvali i ispruži ruke koliko god može, tako da mu knjiga/tastatura bude na pola stola, i na kraju sam odustao - zadovoljio se nekim generičkim iz Matisa čini mi se, za smešne pare...
 
+1 za Dorindu.
 
Jel radite vi ljudi ista za tim stolovima? Toliko vam je sve pod konac kao da nista ne radite za racunarom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
imas dve osnovne vrste korisnika...hoarders i higijenicari :D
 
Jel radite vi ljudi ista za tim stolovima? Toliko vam je sve pod konac kao da nista ne radite za racunarom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
A sta treba da bude za stolom? :) Glinerica, makaze, podsetnici polepljeni po monitoru?
Ja nisam pospremio nista skoro, nadam se da ne mesas aljkavost i 'rad' za racunarom..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa ako svakodnevno koristis racunar i ovaj sto nema sanse da ovako izgleda.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Na mom stolu su laptop, tv, zvučnici, miš, modem, ruter i daljinski od tv-a.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Divno...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa ako svakodnevno koristis racunar i ovaj sto nema sanse da ovako izgleda.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ne radim od kuće ako to mislis, ne znam kako bi trebalo da izgleda, bude tu neka flasa, casa, tanjir (jedem za tim stolom jer je stan mali pa mi je tu i za rucavanje) ali to se pospremi naravno.. Stvarno mislim da ipak pricamo o aljkavosti onda.. ;)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ma moze pored stola, a na stolu makar ringovi od casa, 3 solje od kafe, papir neki, slusalice, prasina itd...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel radite vi ljudi ista za tim stolovima? Toliko vam je sve pod konac kao da nista ne radite za racunarom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Vidi druže, ovo je za fotkanje, normalno da bude tu svega i svačega, al ne, najjače da ću da okačim ovde slike prljavog tanjira iz kog sam pre 10min jeo punjene paprike, i slike praznih konzervi pića... Doduše ne kapiram ni tebe, šta treba da bude, poenta je da skockaš što bolje znaš.
 
Pa samo tvrdo burazeru, a ne da gledam kako si podesavao ugao tog drvenog djavla. [emoji28]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma moze pored stola, a na stolu makar ringovi od casa, 3 solje od kafe, papir neki, slusalice, prasina itd...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Na mojoj slici stoje 3 podmetaca, sat, slusalice, naocare za sunce, bombone i iza monitora gamepad.. I mobilni bi bio al sam s njim slikao..
Da sam programer možda bi tu bio cips, smoki, pivo, piksla koja nije pražnjenja 12 dana i mrtav golub recimo :)



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ti bi mogao malo te kablove da sredis gle na sta lice [emoji16]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa samo tvrdo burazeru, a ne da gledam kako si podesavao ugao tog drvenog djavla. [emoji28]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Evo jedna po tvom ukusu, iz vremena kad sam živeo sam i imao nenormalno mnogo posla u kancelariji svakog dana, uključujući i vikende, a taj projekat trajao 3-4 meseca, pa sam jedva bio kod kuće, uglavnom samo da prespavam. :D

https://i.imgur.com/n09kfKf.jpg
 
Nazad
Vrh Dno