Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2015)?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gizmo

tumblr_ni84g3AO1q1u68i54o1_1280.jpg
 
To je zbog distribucije tezine. Probaj na jednoj nozi da skakuces i puca garant :D :D :D
 
Čudne stvari koje radim da forumašima pružim dokaz, nikad nisam mislio da ću da se penjem na sto i da to fotkam, ali eto :d

@priest77

Meh, na 175cm to i nije toliko loše :) Nema vidljivih šrafova, pretpostavljam da su oni drveni tiplići što idu pri spajanju raznih drvenarija, uz verovatno neki jak lepak.

Ja se ne bih više penjao na sto, malo mu fali da pukne :eyebrows:
 

Prilozi

  • IMG_0532 krc.jpg
    IMG_0532 krc.jpg
    966.4 KB · Pregleda: 638
Iz aviona se vidi da je slika rotirana za 180 stepeni - zvucnici i monitor pricvrsceni lepkom, dok Gizmo naglavacke balansira nogama sto. Sto nije uhvatio ceo kadar? Slucajnost? Ne bih rekao.
 
Šta uradiste čoveku, ne mogu da verujem. :D
I ja imam pravljen sto, ali samo ploča od 2x18mm sa metalnim nogarima (sad sam ga skratio ali bio je 140 cm, ali bez zadnje ploče). Čvrsto kao kamen, kakvo savijanje
 
E lepo se ismejah, dobri ste :) Trebao sam da prihvatim Urosevu ponudu, devojka mi je sicusna i nema ni 50 kila, izdrzalo bi i to verovatno :d

@Falcon

A ne, to je barel distorzija objektiva :d Salim se, neizbezno je malo da se savije, ipak je to tezina, ali ne toliko da pukne :)
 
Poslednja izmena:
:smoke::smoke::smoke::smoke::smoke:

IMG_20150117_110508.jpg IMG_20150117_110758.jpg
 
Hahaha prva postena slika na temi, soba u haosu :D Bravo, Djole!
 
Hvala, hvala :smoke:
 
A ja bas bio u fazonu sto bre ne sredi malo sobu :) Djole nemoj da se ljutis al sto bre ne sredis malo, sredi kablove, cini mi se da vidim neke medalje poredjaj ih lepo!
 
To je više, organizovani haos. :D
krastavac, kad sam stalno van kuće, nemam ja puno vremena, dođem kući da prespavam i da se okupam.
A što se tiče medalja, ne volim da ih baš ističem, da ih sad stavljam u neku zastakljenu vitrinu na zid i sl., osećam se kao da guram ljudima prst u oko, ej vidi šta sam ja osvojio, mislim, koga bre boli šta sam ja osvojio. ,)
 
Ajfelov toranj ispred TVa je win :wave:
 
Dok god ima slobodnih fotelja i stolica, ormar za garderobu je suvisan :)
 
IMG_20150121_135851.jpgIMG_20150121_135710.jpg

u vecini slucajeva nije tako uredno :D
ranije su tu bile i daske na klizacima za tastaturu i misa,dok sam bio klinac... ali mi sada samo smetaju,pa sam ih sklonio.... Levo u stolu je krs kablova,nesto sam lemio,pa me mrzelo da sklonim,ostalo tu... A u cosku levo je improvizovan cable box marke Nike :D Snalazim se dok se ne smisli nesto bolje :D
 
Poslednja izmena:
Fractal rules :D
Koje su to slušalice ivicanikolic34 ?
 
Nije fractal :)
 
Svidja mi se troslojna ploca! :) Pogotovo je fora ovako bez zajednickog kanta. Jedino sto bih ja u tom slucaju bocne stranice stavio duple ali super je i ovako.
 
Na troslojnu plocu sad covek moze i da stane ako treba nesto da zakuca... Ili ne moze? :-devil-::-devil-:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno