Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Probao sam jednostavno uz pomoć TunnelBear-a i podešavanja u Play Store-u. Međutim izbacuje da sa ovom karticom ne mogu da vršimo plaćanja, traži novi Payment Method. Jel dovoljno da promenim adresu ove kartice ili stvarno mora novi metod plaćanja?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ja sam promenio samo adresu kartice, texas neka.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Promenio i ja, stavio Aljasku, i sada sam na US Play Store-u.
 
Šta ima na USA da je vredno prelaska?
 
Meni vredi family library.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Danas mi se vratio ponovo na srpski Play. Ponovio proceduru i ponovo šljaka, dokle će videćemo.
Jel neko na ovaj način menjao (samo VPN i promena države u samom PS-u), a da mu je duže potrajao USA store?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Posto planiram da se prebacim na US market na sledecih 365 dana preko "legalne" metode:)

1) Da li na US marketu postoje sve domace servisne aplikacije, npr mobilno bankarstvo Rajfajzen, Telenor banka zatim Telenor aplikacija i tako te stvari.
2) Postoji li ikakav downside ovakve fake promene? Kao npr. blokada accounta i sl.?
 
Poslednja izmena:
^
1. Postoje sve.
2. Kupovao sam samo premium aplikacije do sada sa srpskom karticom i nikakvih problema nije bilo, vec nekoliko godina sam na US storu.
Verovatno da postoje neke klauzule gde oni navode takve mogucnosti i "kazne", ali nije kao da sam citao "Terms & Conditions" :D
 
1. Mislim da ne postoje.
Konkretno HBO GO Srbija/Telenor ne postoji kod mene (nekoliko godina na US) i mislim da je baš zbog toga.
- Daj linkove do aplikacija koje te interesuju pa da proverim.

2. Mogu da blokiraju karticu (ne znam zbog čega, ali dešavalo se ljudima ovde) pa onda mora druga.
 
Pokusao sam naci resenje na temi,klinci imaju svoje accounte na store-u i hteli bi kupovati igre koji mi je najjednostavniji nacin da resim ovaj "problem" obzirom da su na nasem store-u? Mogu li one gift kartice,ako da koje tacno?
 
Ne mogu gift kartice (ako mislis na Google Play), to moze u svega 30-ak drzava. Uzmi internet karticu u svojoj banci.
 
Može gift kartica "unicredit" banke, lično ih koristim....

from komsa's S8
 
Mislite da uzmem tipa visa electron carticu samo za njihove acc i onda prebacim pare i kupujem?A moze li opcija da se prebacim na njihovim acc. na US store i onda kupujem gift card za us region?
 
Postoji i opcija "family library" Ili Tako nešto, gde ti kupiš, a cela familija (do 5 članova) može da koristi.
Tako bi te klinci cimali kad hoće nešto da igraju, ti kupiš svojom karticom, a oni koriste. Dobra stvar je što ti kontrolišeš trošak. Nema ni "slučajne" ni slučajne kupovine skupih igara, niti prekoračenja mesečnog budžeta namenjenog igrama.
 
Znam za family library samo koliko sam ja video i procitao nema u svim zemljama cak mi se cini da je samo u nekih 10-ak zemalja dostupno.
 
jedno pitanje,izvinjavam se ako je bilo...
el moze neko Usluzno za drugog da kupi aplikaciju koja je Premium za full koriscenje...i da posle moze taj drugi normalno da je koristi?..a da naravno kupcu da lovu...
 
Mislim da ne moze, posto je kupovina aplikacija vezana za google nalog, pa bi onda neko morao sa tvog naloga da kupi aplikaciju ali sa svojom karticom.

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Mislim da ne moze, posto je kupovina aplikacija vezana za google nalog, pa bi onda neko morao sa tvog naloga da kupi aplikaciju ali sa svojom karticom.

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
Hvala na odgovoru...videću da se snađem...
Treba mi jedna aplikacija,koja plaćanjem postaje Premium....

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
jedno glupo pitanje . Prvi put sam hteo da kupim nesto na play story , za neku igricu ...Kao metod placanja imam samo preko Google account , i nikako ne uspevam da ga povezem sa paypall-om . Kada hocu da punesem taj "payment metod " za Google account ...izbacuje mi broj kartice da nije dobar ...pocrveni ...U fazonu probajte drugu karticu ? U cemu je problem ? Koristim debitnu Master Card Telenora . Mora Visa ili ?
 
Zapeli ste za tu Novu a niste mi odgovorili jel se sad placa sa dinarskom karticom?[emoji23][emoji23]

Btw, Nova kupljena pre koju godinu.
 
Evo sada sam isprobao sa dinarskom visa karticom od tekućeg računa i može da se plati i sa njom.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Nije preporučljivo koristiti karticu tekuceg za online placanja.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Ako me Google opljacka,oprosticu im[emoji23][emoji23]. Sve su to debitne tako da nema brige.
 
Meni je debitna kartica vezana za tekući račun, pa stoga i šteta ne bi nikako bila mala.
:)
Svakako do blokiranja kartice me deli jedan poziv i 2 minuta reakcije banke.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Za te stvari služe internet kartice, nije valjda da ostavljate glavne!?
 
Nazad
Vrh Dno