Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Kada se postavi US adresa u walletu, treba upaliti VPN na racunaru i otici na google play i kupiti bilo koju aplikaciju (najbolje neku za 0.99$) sacekati 15 minuta da prodje onaj period vracanja para i onda na telefonu uraditi clear data i cache za google play aplikaciju...sad da vidimo dal' ce me banovati il ne :p
 
Ja jutros odem na playstore ulogovan kroz google nalog (browser) i vidim pojavljuju se aplikacije koje se plaćaju cena prikazana u evrima... Reko jupiii, ponovo radi bioskop... Sad oko podneva, pogledam ponovo, i vidim da mi cene prikazuje u Indijskim rupijima?!?. Vratim na playstore home, vidim aplikacije u dolarima. Uđem u aplikacije ponovo, opet rupiji... Inače adresa u walletu, Republika Srbija, nisam menjao to od kada je pre toga bilo CS... Izgleda da će da bude nešto od toga (pod uslovom da ne budu cene stvarno u rupijima...

rp.png

Na telefonu još uvek ništa, mada nisam ni pokušavao da kupujem ništa...
 
Poslednja izmena:
Ni sa novom verzijom pley stora na telefonu nema nista.. Ima jos da se nacekamo..
 
Stoji.. Ali ja nemam ni te rupije kada odem preko browsera :) ko zna sta se tebi izbagovalo :)
 
Malopre sam prvi put kupovao sa ps-a...vpn na telefonu, promenio adresu na wallet-u, force stop/slear data+cache na play store-u, potvrdio na kompu da sam se logovao sa druge IP adrese i proslo je "bez problema" :)

Funkcionise ok za sad...da li treba na jos nesto da obratim paznju zbog sledecih eventualnih kupovina, ili nema pravila? Vidim da je nekima iznenada nalog postao zakljucan na Srbiju i da ne prolazi ovakva i slicne varijante...

Podatke kartice u wallet-u nisam menjao...

Hvala
 
Poslednja izmena:
I sta je sad pametnije raditi, odmah staviti US adresu pa uvek ici preko VPN ili staviti tacne podatke? Nije mi bas najjasnije kako da sto duze ostane otkljucano.

P.S. Odakle izvlacite ove US adrese? :)
 
Poslednja izmena:
Google Maps, pa nadjes neki hotel, po mogucstvu neki najluksuzniji u Majamiju, Njujorku ili Las Vegasu :D
 
Ja sam se otključao i sad sam zaključan na USA :d

Sad ne mogu naše aplikacije da skidam, ali kao da imamo mi kvalitetne aplikacije :d
 
Možeš, dodaš nov nalog i biće naš i da njim skidaš recimo Telenor 111 meni :p
Mogao bi da se ja malo iscimam oko USA, ali ne zanima da li je nekom uspelo da nalogom zaključanim na Srbiju?
 
Cek bre kako ne mozes nase aplikacije da skidas? Kucas normalno u search i izlaze rezultati i na americkom play-u.
 
Pa zavisi da li je developer omogućio skidanje van Srbije. I ja sam nailazio na aplikacije koje ne mogu da skinem.
 
Inace nase aplikacije su okosnica Play Store-a...
 
Meni izgleda ostalo zakljucano na Srbiju. Nisam kupovao aplikacije i nisam koristio wallet, tako da ne znam zasto. Pokrenem tunelbear, prebacim na US, uradim clear data u play store-u i kad ga pokrenem opet naš...Šta da radim?
 
Promeni adresu u walletu na neku americku...ugasi wifi i data na telefonu, a na pc-u upali vpn, ocisti cache i cookies iz browsera idi na play store i kupi neku aplikaciju za 99 centi ili sta god sto je jeftino..trebalo bi da ti se tada otkljuca play store i na telefonu i regularno preko pc-a
 
Možeš, dodaš nov nalog i biće naš i da njim skidaš recimo Telenor 111 meni :p
Mogao bi da se ja malo iscimam oko USA, ali ne zanima da li je nekom uspelo da nalogom zaključanim na Srbiju?

krastavac, ja sam na VIP-u :p

Inace bio sam ja zakljucan isto na Srbiju, pa sam se otkljucao i zakljucao na USA :d lepo ne treba vpn ni na kompu ni na telefonu.
 
Ja sam bio na Telenoru kada se zaključao play store, pa prešao na mts i i dalje je isto, zaključan za usa
 
Svima zakljucan za usa a niko da izdvoji 10min i napise detaljan tutorijal za nas smrtnike.. :)
 
Kol'ko nudiš? :p
 
Mali off, izvinjavam se. Koliko je potrebno za aktivaciju Intesa internet kartice? Uzeh je malopre a još uvek je ne prihvata google wallet pa kontam da je do toga. Nestrpljiv sam da uzalud potrošim zarađeni novac :D
 
Mislim je je ~24h... Možda 48h.
 
Pa ja je probao na sebi :) Sad probaj i ti, pa reci jel radi...
 
Koji program za streamovanje slika i videa sa mobilnog na Tv ?
Imediashare je radio kako treba do poslednjeg update-a, a sada neke slike i video fajlove napise da ne moze da ih streamuje ?
Na pc racunaru je instaliran serviio, Tv je samsung, a wi-fi ruter je TpLink 841ND.
 
Pa ja je probao na sebi :) Sad probaj i ti, pa reci jel radi...

Promenih adresu na NY . sada ,koji je najbolji vpn za pc ? I sta radim sada. Ugasim wi fije na mobu stavim ga u avion mod a za to vreme kupim apk preko pc-a ? U kom trenutku radim clear data i force close play stora na mobu ?
 
Nazad
Vrh Dno