Šta je novo?

Kako izgleda vaš gaming setup?

Ma to se tu zateklo, celo veche se za*ebavam sa fleshovanjem 3 PSPa, odjednom, a beli je moj :)

Treba da fotkam kada imam 2 Xboxa rasturena odjednom tu ispred tastature :)
 
Moja je sve suprotno :)



Prvi shtampach u zivotu sam kupio pre 6 meseci jer sam morao zbog posla :)

I ti se žestiš na M$?! Pa ti "Svetom Biliju" slavu da slaviš i sveću za žive obavezno nedeljom:d
 
Evo ga gaming :) Imam 42" plasmu u dnevnoj, ali to sluzi za filmove :)

 
Evo ga gaming :) Imam 42" plasmu u dnevnoj, ali to sluzi za filmove :)


Ladno isto kuciste ko moje, sa po jednim crnim i belim DVD rezacem. I sa slomljenim vratancima. Sad je Dragon bez krila. :D
 
Lepo lepo nema sta,ali ipak mislim da si stavio i neku vunu sa minjakom i to jos da mlati zastavom za pocetak trke i ja bi dosao da gledam uzivo(naravno voznju automobila) :D a i samim tim ubedljivo bi imao najlepsi gaming setap. Ja mislim da bi se i ostali slozili samnom i sigurno bi i oni dosli da gledaju uzivo.
 
TV je 42''

PS3 nije vise na podu, stavio sam neku dzinovsku knjigu ispod (nisam znao sta drugo :D) da ne bi bio na tepihu. Kao sto rekoh uskoro kupujem neki sto/komodu/stalak...

E sad, vozac

Prvo, nije Maserati nego Ferari 599GTB Fiorano, najlepsi auto na svetu (end :)). To smo resili :D

Stampac je kupljen pre 6-7 godina, intenzivno se koristi, kertridzi su novi. Ali ce uskoro da padne Canon Pixma :)

PS3 slim, zato sto ima 250GB, zato sto sam imao veoma jeftinu varijantu, zato sto mi je lepsi od onog svemirskog broda koji se isprlja pre nego sto ga otpakujes, a i zbog toga zato sto je najnoviji model, zasto da ne... :)

Z5500 su odlicni za pare za koje sam ih nasao (dzabe), a imaju lep zvuk i stvarno gruvaju :)

Lazybag nije tu zato sto je u VB-u (kojeg i ne gledam) nego zato sto je extremno udoban i prijatno je

PoP tema jeste tu zato sto je prelepa :)
A ni igra nije tako losa, jeste daleko od Sands of Time trilogije, ali nije losa... :)


Stereotip ili ne, soba je po mojoj meri i ne bih je menjao ni za kakve pare :)
 
Poslednja izmena:
Ma to vazi za X360. Za razliku od Microsofta, Sony je razmishljao u dizajnu svog proizvoda, niti su ga izbacili na pola da bi imali godinu dana prednosti :)

Monitor je Samsung 2333HD, uzeo sam ga jer je savrshen allaround monitor jer mozesh da povezesh 3 konzole i PC odjednom, a da gledash i TV ako ti treba. Ima 16:9 odnos, 1080p, 2xHDMI, DVI, Composite, TV Tuner, daljinski, bukvalno sve shto mi treba i shto bi moglo da mi treba je tu. Usput ima odlichnu dinamiku i boje, u tome je neuporedivo bolji od trocifrenih BW samsunga koje svi "shetaju". Platio sam ga jeftino, 180e starog 3 meseca, a koshtao je preko 300e (sad je 260 po IT svetu).

@Zdravkelja, ja kad bih mogao da ti objasnim zashto je to sve tako kao shto sam rekao, ti ni ne bi imao nishta od toga :d Tebi ce uvek dizajn tehnike/mehanike biti vishe bitan nego sama funkcionalnost, i to je stereotip zato shto ce vecina ljudi da uradi to isto :)

A shto se tiche lazy baga, udobnije je sedeti na kamili :d
 
Poslednja izmena:
Upravo suprotno, uvek sam gledao funkcionalnost pre estetske vrednosti...
Svakom svoje, meni je lazybag extra udoban...
 
Upravo suprotno, uvek sam gledao funkcionalnost pre estetske vrednosti...
Svakom svoje, meni je lazybag extra udoban...

^+1

Namestis se u nirvana pozu, meze sa jedne, pivo sa druge i onda mozes da se nolifeu-jes...... :d
A koliko je neudoban pokazuje to sto se kuce i sin stalno svadjaju ko ce u drugi lazybag :d :d :d
 
Aj mi reci, molim te, kakve veze ima jedan wallpaper/ps3 tema veze sa funkcionalnoscu bilo cega :)
 
Pa bilo na benchu, zato ja stalno gledam oglase i kada ne planiram kupovinu, uvek neshto uleti povoljno :)

Upravo suprotno, uvek sam gledao funkcionalnost pre estetske vrednosti...
Svakom svoje, meni je lazybag extra udoban...

Hocesh da se kladimo da mislish kako je taj 599 jedan od najboljih sportskih automobila na svetu ? :)

Hocesh da se kladimo da si uzivao u Princu i bar jednom ga preshao ? :)
 
Poslednja izmena:
Ne mislim da je jedan od najboljih, mada kazu da je jako dobar auto, ali je svakako jedan od najlepsih, bar meni :)

Naravno da sam presao Princa, kao i svakog koji se ikada pojavio, jos od SNES-a... Zasto ne bih? I da, recimo da sam uzivao, mada daleko od toga kao Sands of Time ili WW npr....
 
Ajde ja da otvorim novu sezonu :D . Pazarih ps3 pre desetak dana pa reko ajde da okacim koju sliku.

 
Jeste, u Eurosalonu kod sajma sam je uzeo pre 3 godine, bila je nekih 10k. Odlicna je stolica, udobna je skroz.
 
PC/Gaming/Guitar setup.






Guiter Hero Bundle.







Prave gitare.


PC
 
Extra sto si oziveo temu.
Trebaju mi neki linkovi ka extra sredjenim sobama, u kojima se nalaze LCD TV, konzole.
Za 2 meseca se brat zeni pa se selim u mnogo vecu sobu, pa bi zeleo uz pomoc gipsa i ostalih zezancija da je extra sredim, malo za kupleraj, malo za gaming. :)
 
bzh5wb.jpg
 
01032010052.jpg

01032010042.jpg

01032010044.jpg

01032010045.jpg

01032010047.jpg

01032010048f.jpg

01032010051.jpg

01032010049.jpg


Bilo je nekih promena, ona najbitnija je da se kolekcija PS3 igara udvostručila (čitaj: novinarske FTW)....
 
Poslednja izmena:
Al ti je izguljen iPhone.... Kako si to dozvolio? :D
 
Nazad
Vrh Dno