Šta je novo?

izaš`o Need for Speed Underground 2

hmmm znaci niko mi ne moze pomoci oko install-acije!
 
Floyd je napisao(la):
aj neka bude da mi treba 1280X960 ili 1152X864(takodje proporcionalna),ali ne moze nista preko 1024 da se podesi
nemoj samo da mi se neko javi da kaze kako mi treba barem fx5900 za te rezolucije....

Ni meni ne nudi 1152x864 (Grrrr! :d), ali 1280x960 i 1600x1200 imam.
 
reinstall xp-a batice....to ti je jedina pomoc!

pazi kakav sam ja "problem" imao;igrao sam jedno vreme Nosferatu.igra mi je bila ok i pozeleo sam posle nekog vremena ponovo da je predjem.Instaliram ja sve lepo i startujem i tras!!!pukne.kako,zasto? - pojma nemam......
E posle nekog stanovitog vremena ortak provali(ni sam ne znam kako) da ACE mega codecs pack pravi problem sa ovom igrom kada je instaliran!?.Sibnem ja njega sa kompa i cik pogodi-sve radi :)
znaci ostaje ti da snimas/brises instalacije i dzaras dok ti ne proradi.
napravi image sistema pa se onda igraj sa instalacijama i xp-om,mozda te i ukenja da proradi
srecno!
 
BitrAtE je napisao(la):
Jel igrate vi na hardu ili ko neke vune na mediumu?? :d

Evo me na levelu5 ili ti imam 4 sponzora i zajebava me strashno jedna StreetX trka, znaci nikako nemogu da pobedim. Takodje sam se zezao oko onog drifta shto morash da nabijesh preko 400k, znaci igrao sam taj drift jedno sat vremena dok ga nisam preshao, naravno sve na HIGH, i nema izlaska dok je ne predjem. Imam 100% ono ulazak u trke i pobede. Javaljam kad predjem sve na HIGH.
 
mislis sve na "hard" pretpostavljam :) Kako imate zivaca....ono, komp posle treceg sponzora pocne da vara nenormalno, skrece sa 140 u raskrsnicama, catch-up radi samo tako....
 
Neznam ali stvarno nisam imao problema ni sa jednom trkom(naravno na hard) ako ne iz prve onda sigurno iz druge trece
@neo neznam koji auto vozis ali u streetX meni barem mnogo lakse lezi kad vozim auto sa zadnjim pogonom,sa mojom mazdom rx8 redovno 3-4 sec ispred compa
 
@macak-BL
ne verujem da je problem oko SP2 jer ga ja imam i nije mi pravio probleme!!!
mada Win je cudo !!! jednom radi OK drugi put se molis da se boot-uje :) isceprkaj nesto drugo i pazi na reci tipa crack itd :)
 
Poslednja izmena:
ma streetX nije nikakav problem, cak sta vise meni je to glupo i dosadno. Izokrecem ih sve u prvom krugu (bar dva brza, ostatak nije prob.) i vozim kako ocu (skyline). kruzne trke me nerviraju, ostavim ih ni ne vidim ih na radaru, dodjem do 90stepeni krivine i kad izadjem oni su mi u bulji, tj jedan od njih....znaci da je prakticno za 2 sec nadokandio vise od kilometar, sto je ono.....jako tesko...
 
I mene kruzne zivciraju. :d
 
Moze li neko da mi kaze gde na ovoj mapi mogu da nadjem shop sa spojlerima,haubama,itd.
Vrtim se vec satima,a tu je i cekic pored stola ako uskoro ne nadjem gde je.
Imaju samo radnje sa kolima-car lot i performance shop za nasviravanje motora,itd.
mapa.jpg
 
gx-x je napisao(la):
Evo ti kruzna trka, motor level 3, ECU level 2, turbo level 2
nisan skyline

Pa prelazio sam ja u kruznoj trzi i 360 nego kazem za Drift
 
Zaje*avas??? :d

Kako, bre, u Driftu mislis da predjes i 200-tku? :)
 
@air jordan: trazi zeleno svetlo, imas tu u blizini jedan (tu gde si na screenshotu)
 
Otkud znam, ponavljas se! :d
 
nfs 2 un

Konacno je stigao i u momoj kući. Zbog njega sam morao da reintaliram win. ali o.k. Mnogo je dobar. Kad se vratim sa posla rasplicu ga jedno 4-5 sati! :smoke:
 
vladat1 je napisao(la):
Konacno je stigao i u momoj kući. Zbog njega sam morao da reintaliram win. ali o.k. Mnogo je dobar. Kad se vratim sa posla rasplicu ga jedno 4-5 sati! :smoke:
to care, ajd pa nam javi kakav je :p
 
Eh, samo da nema ovih kruznih trka, bas smaraju a jos kad vidim neku lakat krivinu odmah se najezim, eto ih odma' na repu! :smash:
A i grad mnogo bre nesto "sljasti" ili mi se to samo cini ,)

U svakom slucaju odlicna zanimacija a i nacin da raskinete sa devojkom, kasnite na posao, izgubite vid, smrsate,propusite........ :D
 
Kako samo zamisljas da smras sedeci 10 sati pored kompa ?
 
e to jeste... :D
 
off-topic
jeeeeeee....tek sam sad skontao, ovo je ubedljivo najveci thread na celom forumu!!! 17 pages-a i 400-tinak odgovora!!!! sa tendencijom narastanja :)
da se zakljuciti da je NFS-U2 bolji od HL2 :p
 
Poslednja izmena:
Haha.. znas sato je bolji? Zato sto HL2 zahteva malo jache kofiguracije a NFSU2 moze da se igra i na P3. :)
 
Ne bih se bas slozio oko zahtevnosti.
 
NFSU2:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
===========================
Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional,
or XP Home operating system
Intel Pentium III (or equivalent) CPU running at 933MHz or higher
32MB DirectX 9.0c compatible video card (Geforce2 or higher) using a
supported chipset (see below)
256 MB RAM
DirectX compatible sound card
2 GB of HD space
8X CD-ROM

Radi na P3
 
LiquidPlasma je napisao(la):
NFSU2:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
===========================
Windows 98, 98 Second Edition, ME, 2000 Professional, XP Professional,
or XP Home operating system
Intel Pentium III (or equivalent) CPU running at 933MHz or higher
32MB DirectX 9.0c compatible video card (Geforce2 or higher) using a
supported chipset (see below)
256 MB RAM
DirectX compatible sound card
2 GB of HD space
8X CD-ROM

Radi na P3

Samo sto bi Underground2 na ovakvoj konfi izgledao losije od NFS3 :)
 
Tek sam nesto jace od 50-ak posto presao i vec imam sve Performance Upgrade na levelu 3 i Visual Rating 10 (iako bi moglo jos da se budzi, tu je izgleda max). U cemu je caka? Jel ima jos levela?

p.s. A evo i slicice mog ljubimca. ;)
 

Prilozi

  • Kolica.jpg
    Kolica.jpg
    95.6 KB · Pregleda: 87
Nazad
Vrh Dno