Šta je novo?

IT slicice (2011)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Радовали су се у полувремену неке друге утакмице па нису ни гледали меч :)
 
Hahaha, svaka cast za "ulov". Mislim da nece skoro ponoviti takav gaf, barem ne sa Djokovicem. Sacekace i celindz, i celindz celindza, i celindz celindza celindza pre nego sto objave.
 
Q72R7.jpg


WIN :D
 
Koliko su neki ljudi prazni i uzaludni, to je prosto neverovatno - umesto da se to zavrsi kao sto je covek ovde pokazao, FB maloumnici prave citavu stranicu posvecenu tome - ovde.
 
Sledi korake da bi videli sta je objavio MONDO ?
1999 godina ? failbook vecno bio
 
И ти исто :Р
 
:d

nestozanet.jpg
 
Neko tera salu :D
 
Misim da je ovde neki rani build fotoshopa koristen :D:d Reklama je inace iz '39te :p
 
tad se jos odeca prala tako sto su je zene lupale po potocima , ves masine su dosle kasnije iz australije :d
 
2006. sam isao u Bugarsku na more, u Nesebar. Blizu mesta Blgarski Izvor smo videli 5-6 zena kako peru ves u reci a kuce bez pola krova, crepa itd, mislio sam da cu zavrsiti kao u Hostelu :d
 
Klik za vecu sliku

 
Jel ima negde da se skine :d
 
ako je bilo - izvinite ;)
 
^ Uopste nije tacno!
 
Naravno da nije. Misevi ne znaju da pricaju i ne nose odecu :d.
 
Nije tacno za pare!!! A zivot zavisi od porodice. Ko ima porodicu i male klince zakopao se bez obzira da li je programer ili ne.
 
Знам шта хоће да каже али мислим да није у праву. :whip:
 
Знам шта хоће да каже али мислим да није у праву. :whip:

Haha ja mislim da jeste :D. I za kintu i za porodicu :). Ali realno. Maaaaada ima imba zena koje svasta dopustaju :D
 
Čuj, zakopao:p
Šta sve može da nam se desi, treba da budemo srećni sa tom postavkom:)
 
Pa jel vidite da nema struje na slici, oni su bez struje bezvredni :-devil-:
Ovaj drugi je isto programer :) .
 
Poslednja izmena:
Nije tacno za pare!!! A zivot zavisi od porodice. Ko ima porodicu i male klince zakopao se bez obzira da li je programer ili ne.

nazalost, apsolutna istina, ali u srbiji. Moja sestra u Lozani, radi kao sekretarica u malo iznad proseka advokatskoj firmi, i osim vremenskih obaveza sa dvoje dece od 3 i 4 godine, pare im nisu nikako problem .. e sad, to sto ona kuka kako nema da ode i na zimovanje, pored Dubai-ja letos, to je druga prica ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno