Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako da namestim da mi se Wolf launcher uključuje automatski bez stiskanja mapiranog dugmeta, prilikom uključivanja Iris box HPH07
 
Pozdrav svima. Korisnik sam MTS od pre par dana. Isčitao sam dobar deo ove teme i još nisam siguran da sam shvatio može li HP4024 da se poveže na wi fi.
 
Hoće li konačno u februaru najavljeni veliki update za Iris. Da dobijemo android boks konačno I 4 K Arene Sport pred tu novu eru sa Premijer ligom. Menjanje audio fida na svim Arenama ne samo na A1 i A3? Neshvatljivo je da nakeftiniji deo usluge ne podignu na željenu nivo. Ima li neko blizak MTS da nam kaže?
 
To nikada niko nije zvanično najavio, niti obećao, nego se eto tako pisalo po forumima
Tako da zaboravi na to
 
Hoće li konačno u februaru najavljeni veliki update za Iris. Da dobijemo android boks konačno I 4 K Arene Sport pred tu novu eru sa Premijer ligom. Menjanje audio fida na svim Arenama ne samo na A1 i A3? Neshvatljivo je da nakeftiniji deo usluge ne podignu na željenu nivo. Ima li neko blizak MTS da nam kaže?
Android boks imas al bez android funkcionalnosti i tako ce i ostati.
 
Koja je procedura kada se menja adresa, tj seli mts box...proverio sam., prosla optika i na novoj adresi - koliko traje , i jel ostajem dan dva bez neta i tv- a?
 
Svaka čast lepe novosti
Ali pretpostavljam da će u toj rezoluciji gledati samo korisnici na optici koji i sada imaju HD kanale.
Dok ovi mučenici na bakru i dalje čekaju sa SD rezolucijom.
Ili kada bi pustili 4K preko aplikacija Iris i Arena Cloud pa bar tako oni koji su kod drugih optičkih provajdera da mogu gledati ( kao OTT uslugu) ako nemaju mogućnost preko box-a.
 
Ovo bi bilo super ako je tačno. Nadamo se Telekom neće da pusti te kanale u proleće 2023 ako je sad počeo da testira po starom dobrom običaju 😬
 
Naravno da nije tačno
 
Kao neko ko radi u Telekomu 100 godina mogu da tvrdim da je to na nivou trača.
Bukvalno ne znam odakle čoveku "proverena" informacija.
Znao sam za Premijer ligu da su u toku pregovori još pre korone, ali za 4K kanale, odnosno UHD, to je baš, baš upitno, ali ne smem da isključim kao opciju.
Jednog dana :D
 
VK i kanali nemaju veze jedno sa drugim.
A i ako nešto uopšte bude u 4K, to će biti 90% samo Arene.
Ne vidim kako RTS i B92 mogu da budu u 4K.
 
Naravno da nece biti rezervisano za kanale naše domace,bice neki strani,videcete uostalom. I naravno da ce optika to da gura,svaki modem cak i Q11 ima podrsku za UHD sliku. Imam 1 gbps zasto ne bi mogao da gura 4K? Imam igrom slucaju i sbb, preko tva njihovu aplikaciju i najnormalnije gledam 4K eurosport bez laga. krastavac,i nije realno da na bakru neko gura tako jaku sliku ali to su sad neke druge stvari. Nadam se da ce te uskoro imati prilike da gledate na vasim televizorima UHD. VELIKI POZDRAV SVIMA 🚀
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno