Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koja je aplikacija iris go bi trebala misem a iris smart bi moglo daljincem
 
Jel ima neko aplikaciju na Mi Box S? Dobio sam od druga nalog, ali nisam skontao kako se menjaju kanali tj. da li uopšte i može.
Kada ti otvori kanal, sacekaj da se povuce ona traka sa informacijama i premotavanjem, nakon toga ides na dugme za "gore" tada ti se sa leve strane otvara spisak kanala i na taj nacin menjas kanale.
 
Da li moze neko da izbaci apk download za iris smart? Hvala
 
Kada ti otvori kanal, sacekaj da se povuce ona traka sa informacijama i premotavanjem, nakon toga ides na dugme za "gore" tada ti se sa leve strane otvara spisak kanala i na taj nacin menjas kanale.
Samo MTS promo imam. Možda nema pristup kanalima. Ali preko telefona mogu da gledam kanale.
EDIT: Uspeo sam, nije baš user friendly
 
Jel uspeo neko da "otkljuca" Q11 i da izadje van Iris moda?
 
Samo MTS promo imam. Možda nema pristup kanalima. Ali preko telefona mogu da gledam kanale.
EDIT: Uspeo sam, nije baš user friendly
Ja koristim eon daljinac i za iris na mi boxu i radi sve kako treba
 
Na kojim TV aparatima za sada može da se instalira aplikacija? Da li je dostupna za Tesla modele?
 
Jos kad budu uzeli premier ligu sledece godine,e tek tad ce krenuti jos vise da baguje i koci. Ako je moguce da bude vise od ovog sto je trenutno.
 
Na Iris TV ne koči ništa nikada, nigde, nemojte dovoditi ljude u zabljudu
Iris Go je nešto drugo, i imate temu za to
 
Iris Go na K1 i Tanjugu ima cesto problema, nisu samo Arene Sport rezervisane za greske. Mada na ovim Joksarinim kanalima je problem kod premotavanja.
 
Pisali su ljudi ovde o problemu koji su imali sa 2 i više stb...od pre par dana od kako mi je uključen drugi novi risever (ovaj najnoviji) imam problem u smislu kada na starom belom uređaju menjam kanale onda na novom slika zamrzne i moram na njemu da prebacim pa da vratim recimo prethodni kanal. U čemu je problem, rešenje problema i tome slično ?
 
Jel' moguce da ovi jos uvek nisu resili problem sa titranjem tj igranjem slike dole pri dnu ekrana na Arenama kada idu prenosi lige sampiona...?
ako se dobro secam to je prvi put primeceno jos od prvog kola, znaci puna 2 meseca su prosla i nista nije sredjeno i dalje..stvarno ne razumem o cemu se tu radi :D
 
Pisali su ljudi ovde o problemu koji su imali sa 2 i više stb...od pre par dana od kako mi je uključen drugi novi risever (ovaj najnoviji) imam problem u smislu kada na starom belom uređaju menjam kanale onda na novom slika zamrzne i moram na njemu da prebacim pa da vratim recimo prethodni kanal.
Jel' postoji neki nacin da se zameni stari beli stb za novi crni? Ili smo osudjeni da ga koristimo dok ne crkne. Daljinac vec crkava.
 
Jel' moguce da ovi jos uvek nisu resili problem sa titranjem tj igranjem slike dole pri dnu ekrana na Arenama kada idu prenosi lige sampiona...?
ako se dobro secam to je prvi put primeceno jos od prvog kola, znaci puna 2 meseca su prosla i nista nije sredjeno i dalje..stvarno ne razumem o cemu se tu radi :D
Nije samo tokom LS, skoro stalno je tako, na svim platformama je tako, katastrofa...
 
Jel' postoji neki nacin da se zameni stari beli stb za novi crni? Ili smo osudjeni da ga koristimo dok ne crkne. Daljinac vec crkava.
Imao sam dva stara bela, vec nekoliko godina, prosle sedmice zvao rekao da cesto blokiraju, iako su radila ok, i oni dosli i zamenuli oba za novije crne, ali ne hph07.
 
Teško da može da se zameni, kada mi doneli ovaj novi HPH07 rekli mi da ovaj stari nema potrebe da menjam i da to izbegavaju, u principu on meni 6 godina radi sasvim solidno, ali razlika nebo zemlja između njega i ovog trećeg, najnovijeg, po izgledu, brzini, fluidnosti...zadnjih par dana mi se smanjila i skoro ponestaju ova kočenja o kojima sam pisao, ako opet bude učestalo onda ću svakako tražiti zamenu pa makar i za taj Q11 koji nisam imao prilike da koristim.
 
Jel' postoji neki nacin da se zameni stari beli stb za novi crni? Ili smo osudjeni da ga koristimo dok ne crkne. Daljinac vec crkava.
Meni su zamenili skoro, samo crni debeli (valjda su isto).
Prijavio sam neispravan uređaj, neodazivanje na daljinski (obavezno napomeneš da je ispravan, nove baterije), spor rad stb-a, mora da se često resetuje itd...
Dobio sam HPH07. Imam i dva Q11 pa nisam baš izmišljao. Realno ne mogu ti stari više lako da rade sa irisom.
Zvali me u toku dana ili sutra, prekosutra doneo tehničar novi stb.

Tako da prijavi smetnju/neispravnost. Ti plačaš uslugu, red je i da imaš uređaj koji podržava uslugu.
 
Meni su zamenili skoro, samo crni debeli (valjda su isto).
Prijavio sam neispravan uređaj, neodazivanje na daljinski (obavezno napomeneš da je ispravan, nove baterije), spor rad stb-a, mora da se često resetuje itd...
Dobio sam HPH07. Imam i dva Q11 pa nisam baš izmišljao. Realno ne mogu ti stari više lako da rade sa irisom.
Zvali me u toku dana ili sutra, prekosutra doneo tehničar novi stb.

Tako da prijavi smetnju/neispravnost. Ti plačaš uslugu, red je i da imaš uređaj koji podržava uslugu.
Ima li primetne razlike u radu izmedju Q11 i Hph07? U brzini prebacivanja i slicno?
 
Izvinjavam se unapred...bilo je ranije o štelovanju rezolucije i svega ostalog za ovaj hph07 ali pošto tek par dana imam isti, kao se ono beše ulazi u njegov servisni mod ili kako se već kaže, šta kucam na daljinskom i šta dalje nameštam...hvala.
 
Kod:
*104030*

Pisali su ljudi ovde o problemu koji su imali sa 2 i više stb...od pre par dana od kako mi je uključen drugi novi risever (ovaj najnoviji) imam problem u smislu kada na starom belom uređaju menjam kanale onda na novom slika zamrzne i moram na njemu da prebacim pa da vratim recimo prethodni kanal. U čemu je problem, rešenje problema i tome slično ?

I kod mene se to desavalo, resio sam problem tako sto sam napravio dodatni korisnicki profil za dodatni stb.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno