Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolege, ne zamerite ako je bilo reči o ovome...
Naime, treba mi neko ko ima BOX 3, sa 3 STB uređaja. Napravio sâm UTP kablove i iste razvukao po kući (2 TV-a dole a treći na spratu, kroz zid) i uspešno instalirao 2 uređaja, a kod trećeg mi traži da unesem korisničko ime i lozinku, gde ja to i učinim ali ne može... (?) Neko ko je povezivao 3 uređaja mogao bi me posavetovati šta, kako...
Pretpostavljam da samo dva mogu direkt iz rutera (LAN 2, 3), a treći mora preko switch-a, ili... (?)
Bio bih vam zahvalan na pomoći!
 
Alo društvo, možda sam dosadan ali kakva je situacija sa HBO :rolleyes:

Ni traga ni glasa od ukidanja, preko chat-a na fb i na njihovom sajtu rekoše da će izgasiti...čak na mts sajtu gde onaj interaktivni kontakt pod imenom mila stoji opcija ''obaveštenje o hbo kanalima'' gde napisaše da ko god je do 15.1. odjavio biće mu u narednom periodu isključeno. Gde im je to toliko zapelo da nisu mogli po difoltu sve da isključe već onako ''peške''.
 
Ugasio sam telefonom 14.01. Preko onog automata. 15.01. Ugaseno. Sad kad ukucam 230 kaze greska.
Kolege, ne zamerite ako je bilo reči o ovome...
Naime, treba mi neko ko ima BOX 3, sa 3 STB uređaja. Napravio sâm UTP kablove i iste razvukao po kući (2 TV-a dole a treći na spratu, kroz zid) i uspešno instalirao 2 uređaja, a kod trećeg mi traži da unesem korisničko ime i lozinku, gde ja to i učinim ali ne može... (?) Neko ko je povezivao 3 uređaja mogao bi me posavetovati šta, kako...
Pretpostavljam da samo dva mogu direkt iz rutera (LAN 2, 3), a treći mora preko switch-a, ili... (?)
Bio bih vam zahvalan na pomoći!
Mozes i sva 3 vezati preko swicha. Trazi im swich, ako vec nisi.
 
kod mene su sva tri IPTV STBa vezana preko swicha, ne secam se da sam unosio korisnicko ime/lozinku na bilo kom od njih.
 
Da, 2 mi idu direkt, a treći će morati preko switch-a, jer mi je trenutna takva Feng Šui filozofija u kući, pa mi je lakše ovako. :)
Kažem, za treći mi traži korisničko i lozinku ... hm. 'Bem li ga sad ...
 
Imam SAmsung J serie iz 2015 i nema app da se skine,vidim Apolon i Supernovu ,ali ove nema.
Region je Srbija.
Jel ima neko ideju kao da dobijem u izboru i ovu applikaciju?
 
Mozda je starija verzija Androida koju app vise ne podrzava, koliko vidim trazi minimum 5.0, vidi sta imas na tom telefonu.
 
Tri max, i tri max u isto vreme
 
ja nisam ni prihvatio da mi aktiviraju hbo baš iz takvih razloga, inače zvali su me da li želim da mi aktiviraju
 
Ljudi jednostavno neće, ne mogu, ne žele ili nisu u stanju da deaktiviraju HBO paket. A sve to uz dodatak i decidnu tvrdnju da neće biti naplaćeno jer na vreme sam odjavio uslugu. Pro forme sam obavio chat sa njima preko fb i zvaničnog sajta gde mi to rekoše a onda se ''latih pera'' i zvaničnim dopisom na mejl mi potvrdiše da će to odraditi, da nema naplate jer 12.1. preko govornog automata sam odjavio i evidentirano je to i vidim na mts aplikaciji i sajtu u rubrici ''podrška'' da otvoren nalog na iptv, ono kao kad se prijavljuju neki kvarovi ili tome slično.

Nešto slično je bilo i pre dve godine, nikako da izgase, tek posle nekoliko zvanja to uradiše, prošle godine nisam aktivirao. Mene samo zanima taj fakat u čemu je problem ? Nemaju ljude da to odrade, velik broj zahteva, poslovična neažurnost, žele na mufte da proguraju plaćanje paketa ili nešto deseto. Neću više uopšte ubuduće aktivirati ovaj paket jer čemu sve to kada treba da se zivka i moljaka svaki čas da isti ugase. Čak i na njihovom sajtu gde je ona ''mila'' interaktivni vodič stoji obaveštenje da ko god je pre 15.1. odjavio uslugu neće mu biti naplaćeno a izgasiće se docnije ali malo je sve to iritantno, degutantno i začuđujuće da nisu u stanju da nešto odrade kada i kako treba.
 
Moj drug HBO kanale odjavio 13.1, ja 14.1, obojica uvece zvali. 16.1 su ugasili i meni i njemu.
 
Mene samo zanima taj fakat u čemu je problem ? Nemaju ljude da to odrade, velik broj zahteva, poslovična neažurnost, žele na mufte da proguraju plaćanje paketa ili nešto deseto. Neću više uopšte ubuduće aktivirati ovaj paket jer čemu sve to kada treba da se zivka i moljaka svaki čas da isti ugase. Čak i na njihovom sajtu gde je ona ''mila'' interaktivni vodič stoji obaveštenje da ko god je pre 15.1. odjavio uslugu neće mu biti naplaćeno a izgasiće se docnije ali malo je sve to iritantno, degutantno i začuđujuće da nisu u stanju da nešto odrade kada i kako treba.

Pa šta misliš zašto možeš da kupiš paket kroz nalog, a ne možeš da ih odjaviš. Da su hteli da bude lako bilo bi lako.
 
Do sada nije bilo problema ni za jedan paket koji sam kupovao godinama....jedino to sa HBO pre dve godine par dana ostalo iza roka i nisu naplatili tih par dana.
 
Danas iris box izgleda pokupio neki update , slika nešto jasnija , zvuk na pojedinim kanalima više ne škripi.
 
I meni se malo pre updejtovao ali ne primecuhem neke razlike. Juce mi se i IrisGo updejtovao i isto ne primecujem razlike...
 
Meni i dalje nije jasno kako da nateram IrisGo da radi kad nisam na wifi mrezi,vec na mobilnoj
 
Je l može neko od vas koji ste dobili ažuriranje da pogleda koja je verzija trenutno aktuelna? Kod mene trenutno 1.33.6
 
@Joki123 Ma nije do toga... pre je radilo,a posle prestalo.I na play prodavnici postoji komentar nekog lika sa istim problemom,al i istim uredjajem (galaxy tab s7+)
 
Restartovao sva tri stb-a hph07 i nema apdejta, i dalje stoji 1.33.6
 
Isti slučaj i kod mene, sad sam restartovao hph07 i još uvek je 1.33.6. Sekvencijalno se pušta update.
 
I kod mene je hph07 na 2.5.1, razliku ne vidim, osim što moram ponovo da sortiram kanale.
 
Pise 2.5.1
Ugasi box na dugme na njemu pa ga upali, tad bi trebalo da povuce update
Inace ja imam box hp07
I u cemu je razlika?
Inace kod mene na sva tri Q11 je 1.33.5 , cak nije ni 1.33.6 .
 
Poslednja izmena:
Kod mene isto 2.5.1 hp07 (nisam gledao na ostalim Q11), vdsl.

Razlika je da mi više ne "izbacuje" kad hoću da pustim nešto unazad i bolji je odziv na premotavanje. Recimo, gledam Arenu i pritisnem levo i motam unazad i tražim neki fudbal ili slično. To mi je izbacivalo skoro uvek na prvo motanje, kad premota 2-3-4 emisije unazad, pa onda moraš opet levo od početka... ne znam gluplje da objasnim :)
Realno me to baš zezalo i primetio sam. Da nije spomenut update ne bi ni znao da su popravljali.
Koristim inače i tv vodič ali kada idem nekoliko dana unazad.

DTX kanal je idalje aktivan za plus HD paket. Ne znam da li su ga sad uvrstili ili jednostavno nisu blokirali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno