Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
#1397# je na 4024, trebalo bi da radi i na 07.
Na Iris 2 nepostoji mogucnost kucanja znakova,nemogu se kucati * i #.

Bas sam se pitao da li postoji neko na planeti ko gleda sadrzaj 30 dana unazad i eto, ipak ima. :D

Za HD kanale je na mestu, ili jos bolje, svi kanali koji mogu da budu u HD da se postave, ovo sto je SD, jednostavno izbaciti iz ponude.



Pa 07 i 4024 nemaju istu verziju fw-a. Na 4024 je 2.6.7.
 
На 4024 нисам пробао без # али куцањем #1397# ушао сам у подешавања. Отворио сам и девелопер мод али унутра је празно, пише нема опција за овог корисника.
 
Supraboy: pa idem na teren i provedem duže vreme, nije mi do TV-a tada...
Onda se vratiš, pogledaš šta voliš i šta si propustio...
Eto sad znaš da nas ima svakakvih 🙂
 
dobih IRIS 2.0 . Lepsi fludniji logiciniji moderniji .Brzi je dosta ton je cini mi se glasiniji i bolji .Slika cini mi se bolje kalabrisana ...Moze na boksu HP7 07 day se udje sa #1397# ne moze vise sa zvezdicom i kodom zvezdica vise ne radi. Nema bek dugme za vracanje kanala sto je bez veze a ima migucnost da se napravi fejvorits lista ... Nema vise ni promene audio feeda sto je bas sranje pogotovo za sportske prenose na Areni Sport ... Info traka traje mnogo krace sada kada se program premotava 5 minuta postoji traka sa obavestenjem .... eto neki prvi utisci ..
 
dobih IRIS 2.0 . Lepsi fludniji logiciniji moderniji .Brzi je dosta ton je cini mi se glasiniji i bolji .Slika cini mi se bolje kalabrisana ...Moze na boksu HP7 07 day se udje sa #1397# ne moze vise sa zvezdicom i kodom zvezdica vise ne radi. Nema bek dugme za vracanje kanala sto je bez veze a ima migucnost da se napravi fejvorits lista ... Nema vise ni promene audio feeda sto je bas sranje pogotovo za sportske prenose na Areni Sport ...eto neki prvi utisci ..
Koji grad/mesto?
 
И трећи бокс НР4024 прешао са 2.6.5 на 2.6.7, иако стигао Ирис 2.0 пре пар дана. Не примећујем разлику.
 
@mata06
Meni regularno prolazi #1397# na hp4024 (dobio sam ga umesto v5)

Supraboy: pa idem na teren i provedem duže vreme, nije mi do TV-a tada...
Onda se vratiš, pogledaš šta voliš i šta si propustio...
Eto sad znaš da nas ima svakakvih 🙂
Ma nista licno, ne pamtim kada sam nesto uzivo gledao osim ako nije neka utakmica, nego ako nesto ne gledam u roku od dan ili dva, velika je sansa da necu nikad pogledati. Pa uzmi onaj rts 1 i vrti npr 27 dana unazad, dobices zuljeve na prstu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa i sport je u pitanju. Pročitam ja vesti, ali volim da odgledam i to je to.
Pa koristi pretragu, ili gore na tv listi klikni na datum... nije baš da lopataš.
 
Novi IRIS 2,0 mi je prebacio sliku na 4K odnosno setovan na automatsku rezoluciju obzirom da u pitanju 4K tv .Kada udjem u servis meni i namestim sliku na 1080 I ili 1080 P imam sliku ali nemam ton na tv .Ranije mi pre Irisa 2.0 radila promene rezolucije i ton sam imao .Sta moze da bude problem ? Probao sam restart boksa gasenje tv vadnje HDMI kabla i isto nema tona kad spustim rezoluciju ispod 4K . Sta moze biti problem i ima li neko neku ideju kako da resim problem ?
 
Kakav je ovaj HP4024 u rangu sa ostalim što nudi MTS? Danas se ažurirao posle montaže na 2.5.7 ali je stari Iris :/
 
Pozdrav svima!
Ranije nikad nisam probao, ali posto vidim da svi pisu o raznim namestanjima, hteo sam da vidim sta ima od toga kod mene...
Ustanovio sam da imam Q11.
E sad kada pisem kod zvezda 104030 zvezda, onda mi trazi maintenance code, u ovom forumu sam nasao da ste pisali da je kod 8288, ali meni to ne prihvata, da li ima neki drugi kod koji bih mogao da probam???
 
HP4024,2.6.7 i jos nista od iris 2.0,u pitanju je Valjevo.Da li treba da se restartuje stb ili ce se update sam pojaviti...
 
HP4024,2.6.7 i jos nista od iris 2.0,u pitanju je Valjevo.Da li treba da se restartuje stb ili ce se update sam pojaviti...
Ista situacija u na. Odbijamo da gledam onu skrnavstinu od Irisa :D sreća pa supernovina cam kartica šljaka u TV-u.
 
Nov softver ver.1.97.1 ne mogu da udjem u servisni meni ni pomocu zvezdice ni pomocu tarabe.
Stb Q11.
U Krusevcu.
nece#1397#
 
Ulazio sam ja do pre dva dana na starom sofveru zvezdica 104030 zvezdica pa onda 8288.
Sada sa novim softverom ne mogu vise.
Daljinski je beli.
 
Može pomoć oko uparivanja ova dva daljinca? AGC_20230211_112232690.jpg
 
Imas video na YT kako se uparuje daljinac,ali mozes upariti samo dugme za gasenje i jacinu + -, ostalo ne moze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno