Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko zna za sta sluze 2 usb prikljucka i jos jedan prorez sa strane iris tv HP4024 STB
Pozdrav...
 
MTS najavljuje otključane kanale i promo zbog 25 godina rada. Video klub isto. Negde videh. Lepo
 
Na Box4 plavi lite, stari, pre poskupljenja, da li je moguće gledati Iris, preko mi boxa, na kompu ili mobilnom i uz koju app, da li samo Iris go?
Na mts portalu piše da je besplatno, ali to je možda sada uz nove box4 plavi lite pakete, u call centru kažu da mora da se doplati 200din mesečno i pored 12m po dinar.
 
Na Box4 plavi lite, stari, pre poskupljenja, da li je moguće gledati Iris, preko mi boxa, na kompu ili mobilnom i uz koju app, da li samo Iris go?
Na mts portalu piše da je besplatno, ali to je možda sada uz nove box4 plavi lite pakete, u call centru kažu da mora da se doplati 200din mesečno i pored 12m po dinar.
Radi i Iris go i Iris smart, bez doplate. Licno koristim od Decembra.
 
MTS najavljuje otključane kanale i promo zbog 25 godina rada. Video klub isto. Negde videh. Lepo
Солидно, али такође сам видео да неке ствари мораш и да угасиш на крају да не би наставио да плаћаш што ме увек иритира...
Заборавио сам тачно шта и где и да ли ово спада под то или ће сами, али проверите...

ПС
Ја бих радије да им је поклон/изненађење да су напокон поправили слику и апликацију ;)
 
Mislim da se sve MTS usluge po defaultu bezobrazno automatski produžavaju, dok otkazivanje uglavnom ide preko operatera.
 
Ovi dodatni kanali što su ih sad pustili automatski se gase po isteku promocije, isto kao i za novu godinu što daju do 15.1.. A posebna je priča HBO, on uvek mora da se otkaže preko automata, operatera ili kako već.
 
Ima li nekih najava o Arenama u 4K ili bar povećanje protoka. Ili se čeka početak Premijer lge. Ili mozda uopšte neće biti? Lučić najavljuje neka iznenadjenja. Bilo bi zaista suludo da sa ovakvim paketom ostanu tekgnički u full HD slici
 
A mi koji nemamo MTS optiku pa samim tim nemamo ni HD verzije kanala već samo SD sa čime mi da se iznenadimo?
Ili ovi jadnici koji osim ADSL-a u 2022god. nemaju nikakvu alternativu za kvalitetniji i brži internet?
Čime tek oni da se iznenade?
Milion ljudi trenutno je dostupno na optici. Verujem da je to dovoljan broj da krenu 4K kanali. To može biti i motiv da ljudi kojima je dostupna optika predju na nju. Drugo rešenje da čekamo godinama da svi dobiju optiku da bi gledali 4 K kanale.
 
Milion ljudi trenutno je dostupno na optici. Verujem da je to dovoljan broj da krenu 4K kanali. To može biti i motiv da ljudi kojima je dostupna optika predju na nju. Drugo rešenje da čekamo godinama da svi dobiju optiku da bi gledali 4 K kanale.
Rešenje je da MTS odmah ali smesta u roku od juče završi kompletno GPON mrežu jer je jedan od posljednjih ako ne i poslednji provajder/telekom operater koj to nije završio na celoj svojoj mreži.
Napredni i kvalitetni (ja bih dodao i odgovorni) provajderi/telekom operateri u Evropi su to završili pre 20god.
Samo se ovi naši vuku ko creva i ljube u d**e lopove na vlasti i posle narodu u ponudi prodaju m**a za bubrege naravno po ceni najkvalitetnije usluge koju smo ikada videli i doživeli.
E to je prvo i osnovno rešenje za MTS pa kada počnu da rade kao i kolege iz Evrope, onda svakako treba unaprediti servis na novu tehničku lestvicu.
 
Sve ok ali trenutno za milion korisnika je dostupna optika. Realna cifra mogućih je oko 1.6 miliona domaćistava. Prema tome nema prepreke da krenu Arena 4K kanali koliko juče od da završe kompletnu optiku što pre. Možda ih preduhitri I 5G mreza koja je isto rešenje a i brže za delove Srbije gde je teško dovesti optiku. Prema tome 4K što pre ne vidim šta ih sprečava. Uostalom optiku u odnosu na Beograd neki Leskovac kod SBB čeka godinama pa odavno SBB ima 4K kanal. Nisu čekali da Leskovac dobije optiku.
Valjda neko iz Telekoma prati ovu temu na ovom sjajnom forumu i valjda će da reaguju na zahtev velike većine koronisma. Ako ne 4K nek bar pojačaju protok na Arenema kad imaju takav sportski paket koji je realno vrhunski po ponudi.
 
Možda ih preduhitri I 5G mreza koja je isto rešenje a i brže za delove Srbije gde je teško dovesti optiku.
Pre svega nema 5G gsm mobilne mreže bez optike tj. da bi uopšte postojala tako napredna mobilna mreža na fizičkom nivou mora svaka bazna stanica da se poveže optičkim kablom. To je osnovno jer samo preko njih je moguć toliko brz i tolika količina informacija.
Uostalom optiku u odnosu na Beograd neki Leskovac kod SBB čeka godinama pa odavno SBB ima 4K kanal. Nisu čekali da Leskovac dobije optiku.
Da ali zaboravljaš da SBB ima docsis 3.0 koaksijalnu mrežu koja je iako u suštini bakarna tehnički miljama od POTS MTS takođe bakarne mreže. Tako da SBB je u ogromnoj prednosti u odnosu na MTS. Zašto? Zbog relikvije iz 19. veka zvana telefonska parica.
Ako ne 4K nek bar pojačaju protok na Arenema kad imaju takav sportski paket koji je realno vrhunski po ponudi.
Pa prvo i osnovno kada su vam već dali optički priključak što vam ne dozvole da ko ne želi ugasi fiksni telefonski priključak?
Nego vas i dalje za njega šišaju ko ovce
 
Sve ok ali Telekom sa sve fiksnim telefonom ima povoljniju ponudu SBB a. Do sad. Akcija 12 meseci po dinar je podsticaj koji SBB nama. Ja samo pišem o 4K što se tiče Telekoma. Koji po svim dostupnim parametrima za poslednje 4 godine u delu IPTV apsolutno dominira pri tom povrćava prihode poboljšava EBIDA i dobit.
 
Као прво прекините са 4К канали, нема тога ,-)
УХД су канали као еволуција ФХД тј ФХД пута 4, 4К је званично 4096 линија дакле мало шире.
Шалу на страну наравно да ће сви од продавница до нета понављати 4К.
Искрено ништа осим спорта се не емитује уопште у већој резолуцији од 1080и или 720п...
Али да, могли би као што каже Марко да уведу 4К ,-) спортске кад су већ толико платили квалитетну понуду.

Мада ја углавном слабо гледам било шта осим борилачких спортова и тениса и наравно репрезентације, а задња два углавном иду на РТС-у или ЕС...
Али ето за остале ,-) а и било би лепо гледати следећу олимпијаду тако, бар отварање и затварање ,-)
Sve ok ali Telekom sa sve fiksnim telefonom ima povoljniju ponudu SBB a. Do sad. Akcija 12 meseci po dinar je podsticaj koji SBB nama. Ja samo pišem o 4K što se tiče Telekoma. Koji po svim dostupnim parametrima za poslednje 4 godine u delu IPTV apsolutno dominira pri tom povrćava prihode poboljšava EBIDA i dobit.
Нема више 12 месеци динар ,-) Плус нема ни 2 СТБ-а осим ако нису погрешно свуда укуцали ,-)
Ко је на време узе узео ,-)
 
Da li neko zna, zašto ne mogu naći seriju "Vikings" u video klubu?
Na sajtu su napisali:

"Otključali smo sve kanale Max TV paketa, osim HBO kanala, i aktivirali Pickbox Now paket."
 
Da li neko zna, zašto ne mogu naći seriju "Vikings" u video klubu?
Na sajtu su napisali:

"Otključali smo sve kanale Max TV paketa, osim HBO kanala, i aktivirali Pickbox Now paket."
Не знам за сигурно, али можда има везе са тим да је кућа викинга History канал...
 
Не знам за сигурно, али можда има везе са тим да је кућа викинга History канал...
Produkcijska kuća serije "Vikings" jeste History.
Koliko se sećam, prošle godine sam gledao prvu, drugu, treću i četvrtu sezonu, ali tada sam imao Max TV paket (tu je bio automatski aktiviran Pickbox Now dodatak).
 
Pozdrav. Novi sam ovde.
Interesuje me kako da obrišem film iz video kluba što sam gledao.
Tražio na iris pdf o video klubu.
Iris video objašnjenje o video klubu.
Al nigde nema kako da se obriše lista gledanih filmova.
 
Ne možeš to nikako da uradiš. Jednostavno to tako stoji.
To je do softvera box-a.
 
Produkcijska kuća serije "Vikings" jeste History.
Koliko se sećam, prošle godine sam gledao prvu, drugu, treću i četvrtu sezonu, ali tada sam imao Max TV paket (tu je bio automatski aktiviran Pickbox Now dodatak).
Зато сам и написао да не знам за сигурно разлог, не бих ни одговарао да неко други јесте, али ето...
Опет нагађам, али ако си сигуран даје било преко пикбокса, можда је истекао уговор по ком је пикбокс могао да пушта Викинге,
често стриминг сервиси мењају шта имају, где имају, које сезоне имају које немају итд
Ако си већ гледао остале сезоне да се не смараш зашто и како нема... сигуран сам да знаш како да дођеш до осталих ;) (+ бољи квалитет)
 
Зато сам и написао да не знам за сигурно разлог, не бих ни одговарао да неко други јесте, али ето...
Опет нагађам, али ако си сигуран даје било преко пикбокса, можда је истекао уговор по ком је пикбокс могао да пушта Викинге,
често стриминг сервиси мењају шта имају, где имају, које сезоне имају које немају итд
Ако си већ гледао остале сезоне да се не смараш зашто и како нема... сигуран сам да знаш како да дођеш до осталих ;) (+ бољи квалитет)
Hvala na odgovoru!😁
Znam, znam.😀
 
Može li neko da postavi Iris smart APK?i da li ima jedan jedini stari APK ili su malo napredovali pa ima jos neki noviji? Hvala
 
Bila grmljavina i iskljucio sam sve cak i STB za IPTV,a kad sam ga ukljucio trazi da se ulogujem - korisnicko ime i lozinka i kada se ulogujem prikazuje mi da je neuspesno logovanje.Da li neko zna o cemu se radi,tj.kako da se ulogujem da bih gledao IPTV?
Da prepravim prosli post
Imam dva televizora i dva STB.Bila grmljavina i iskljucio sam sve cak i STB za IPTV,a kad sam ga ukljucio trazi da se ulogujem - korisnicko ime i lozinka na jedan STB,a drugi STB na drugom televizoru radi normalno,a kada se ulogujem prikazuje mi da je neuspesno logovanje.Da li neko zna o cemu se radi,tj.kako da se ulogujem da bih gledao IPTV?
Imam dva televizora i dva STB.Bila grmljavina i iskljucio sam sve cak i STB za IPTV,a kad sam ga ukljucio trazi da se ulogujem - korisnicko ime i lozinka na jedan STB,a drugi STB na drugom televizoru radi normalno,a kada se ulogujem prikazuje mi da je neuspesno logovanje.Da li neko zna o cemu se radi,tj.kako da se ulogujem da bih gledao IPTV?
 
Onaj user i pasword kada se prijavljuješ na moj mts koristiš, mislim da ima i u ugovoru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno