Šta je novo?

IRIS MTS TV Box (2024)

Pitanjce, ima li neko iskustva da mu treba zaneksi daljinac za IRIS box?
Pri selidbi je izgleda greskom zavrsio u kanti... moze li u mts-u da se kupi drugi ?:)
 
Može, ''cijena prava sitnica'', 600 kinti. Bolje i to nego na KP gde se novi prodaju i po 800-1000 plus poštarina. Mada, ako prvi put menjaš onda je možda i samo dinar, tako meni bilo pre par meseci uz obaveznu napomenu da je sledeći put tih 600.
 
Vidim da se prica o "novoj" platformi, novom boxu, zameni uredjaja od juna... Prilicno sam siguran da nece biti nista za dz. Bice to kao svojevremeno sa EON-om, ko zeli, potpisi novi ugovor na dve godine uz novi paket za novi uredjaj i platformu.
Ne da neće biti za dž, nego će davati samo novim korisnicima. Pa ogroman broj korisnika ima još uvek one cigle od stb-ova i neće da ih zamene
 
Све сте ви у праву наравно али није тако, еон бокс или ти СББ на уређају нема сертификонан нетфликс, док ће овај уређај имати сертификонан нетфликс, то многима значи дефинитивно, како год то звучало, у колико СББ не уради ништа по питању нетфликса изгубиће доста клијената, живи били па видели, ја очекујем одговор СББ по овом питању, да ли ће да одговоре и на који начин!!!
 
Све сте ви у праву наравно али није тако, еон бокс или ти СББ на уређају нема сертификонан нетфликс, док ће овај уређај имати сертификонан нетфликс, то многима значи дефинитивно, како год то звучало, у колико СББ не уради ништа по питању нетфликса изгубиће доста клијената, живи били па видели, ја очекујем одговор СББ по овом питању, да ли ће да одговоре и на који начин!!!
Дефинитивно после овог потеза од стране Телекома, СББ озбиљно размишља да напусти наше тржиште.🤣🤣🤣
 
Све сте ви у праву наравно али није тако, еон бокс или ти СББ на уређају нема сертификонан нетфликс, док ће овај уређај имати сертификонан нетфликс, то многима значи дефинитивно, како год то звучало, у колико СББ не уради ништа по питању нетфликса изгубиће доста клијената, живи били па видели, ја очекујем одговор СББ по овом питању, да ли ће да одговоре и на који начин!!!
ludi su za netflix lol :D
 
Kakav Vam je signal Arene Sport posle sinoćnjeg sređivanja signala? Slika? Ton?
После ноћашњег унапређења, приметио сам да су сви Арена Спорт канали пребачени у 8К резолуцију.😂😂😂
 
Znam to, pokusavam da povezem preko WiFi drugi STB/TV. Pratio sam uputstvo sa https://forum.benchmark.rs/threads/...-smart-aplikaciji.476186/page-23#post-6360037:
  • napravio drugi SSID za IPTV, vezao IPTV samo za njega (ne i internet)
  • povezao WiFi extender na taj SSID
  • povezao WiFi extender Eth port na drugi STB
  • dobijem gresku "Code:bootstrap_url_error" i "Platform is not reachable"
  • kada vratim STB na kabl iz ONT-a onda signal proradi, pa ako tada zamenim kabl iz Eth WiFi ripitera, upostavi se signal, nastavi se TV program, ali ne radi menjanje kanala itd.
ZAVISI OD RIPITERA NEĆE TI SVaki preneti signal za televiziju.. Ako ti je Tv smart možda imaš irit tv go aplikaciju, šta će ti onda stb .

Mala Tajna idi u MTs i traži pšromenu ugovora da ti daju wifi extender za 1 dinar mesečno a STB za drugi tv plaćaj 150dinara
 
Treba mi pomoć što pre
Majka je pritisla neko dugme na daljincu i krenulo je da treperi zeleno.Ništa ne reaguje .Stisnuo sam svako dugme
Vadio sam baterije ,vratio i dalje treperi ,palio gasio box... i dalje ništa ne može da se radi
Da ga otvorim?
 
Treba mi pomoć što pre
Majka je pritisla neko dugme na daljincu i krenulo je da treperi zeleno.Ništa ne reaguje .Stisnuo sam svako dugme
Vadio sam baterije ,vratio i dalje treperi ,palio gasio box... i dalje ništa ne može da se radi
Da ga otvorim?
Isključiti stb iz struje na 5 ili 10 minuta, možda to pomogne.
 
Ili stavi nove baterije. Ja sam imao sličan problem i nove baterije su ga rešile
 
Везано за упаривање даљинског.
Покушавам да упарим даљински али ми на Ирис даљинском не светли она прва лампица кад притиснем Standy него она друга за где се пали Бокс.
Овај даљински је предходно био упарен са другим ТВ.
Да ли треба да се поништи то прво сетовање и како?
 
Bilo je samo da ga raspariš sa tim prethodnim TV-om.
Ako hoćeš da upariš preko bluetooth-a sa Iris STB uređajem, onda moraš u onaj pun meni pa bluetooth uparivanje, OK i Video klub dugme na daljinskom, itd...
 
Kakav li nas to novi interfejs IRISA čeka kad još uvek nije krenuo. Mora da će to biti čudo nevidjeno. Evo 2 meseca Euronjuz i Arena se sele u nove prostorije mora i da je to nestvarno čim ovoliko traje. Verovatno i šteluju 4K signal da bude tu za EP u fudbalu i Olimpijadu. 😁
 
Biće u ponedeljak zvanično obaveštenje o tome 😄
 
Jel sam se ja to danas iznenadio ili je sa aplikacija na WebOS IRIS ista sa kanalima kao i STB Uredjaj? Pre su falili kanali nije bio isti sadrzaj, sad kao da pustam Iris sa STB. Jedini smor sto ne zapamti na kog korisnika da se loguje kad otvorim app. Kad bi to resili samo bi skinuo STB, pod uslovom da Arena ne stuca ko nekad :)
 
Mts vec mesecima (godinama) konstantno kako tako unapredjuje svoju iris tv uslugu posebno korisnicima koji imaju tehnicke mogucnosti za HD uslugu... od danas su u HD kvalitet prebacili i kanale Face tv na poziciji 655, CNN na 660 i France 24 tv na 666... definitivno imaju u ponudi najveci broj HD kanala putem iris iptv usluge... cak i veliki broj lokalnih i regionalnih kanala su u HD...
 
Sve su to temeljene i opsežne pripreme za novi interfejs kao i dugo čekani 4K signal. Sledeći koji će u HD je Sky News bilo bi prebrzo da su sada sve odjednom prebacili u HD i veliki stres za sistem da se tako naglo uradi toliki broj kanala za tako kratak period.
 
Nazad
Vrh Dno