Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neczbm.to:80 ima F1 TV Helmet & Race grupu,nešto slično imaju i muttsnutts.shacknet.biz,apc171.com:80 i thisisforusall.uk liste
 
ova apc171.com:80 lista mi radi samo u sfvip playeru,na androidu u tivimate ne,inače odlična lista za sport
 
Хвала на информацији за apc171.com - да је не скенитрам, јер ми треба за тивимејт.
 
  • Like
Reagovanja: gec
možda ju ti uspiješ natjerati da radi ;)
ja sam pokušao i u ott navigatoru ali jok
 
neće ju niti učitati niti tivimate niti ott navigator,samo sfvip
 
Još nekoga zeza Nordic lista?

edit: proradilo na drugoj adresi

Kod:
http://iptvworld.nl:2095/c/
http://uhdtv.one:2095/c/
Sa kojim playerom puštaš ovu listu, probao sam u OTT navigatoru ali ne ide?
Koliko vidim trebalo bi da se koristi VPN za Stocholm?

Hvala
 
Box 3 sa tv ili box 2 + tvviet?
 
Koliko sad kosta pretplata za godinu dana TiviMate premium? Znam da ima 5 dana free, ali mi nije jasno jel prvo moras da uplatis nalog ili je dovoljna samo registracija da bi se dobilo tih 5 dana da isprobas opcije?
 
Koliko sad kosta pretplata za godinu dana TiviMate premium? Znam da ima 5 dana free, ali mi nije jasno jel prvo moras da uplatis nalog ili je dovoljna samo registracija da bi se dobilo tih 5 dana da isprobas opcije?
Godinu dana sada je 949 rsd.
 
Baš se uspavala tema. :D

Kako vam radi Nordic unazad par nedelja? Često 502, raspada se. Otvaranje kanala 5-9 sekundi, update nekada toliko spor da ga TiviMate zaustavi kao timeout. Zatim iznenada počne opet da radi sjajno ali ne baš zadugo.
 
Evo na primer pre Lige šampiona se raspadao skroz još od 20:00, ma ni update nije radio probao sam desetak puta. Evo probao sad radi kao zmaj, dokle hmm...
 
Jel ima neko da podeli neku mac adresu za stb. Koristim preko eona a treba mi za veceras,pre svega UK kanali ,bio bih zahvalan. Moze i u pp. Hvala unapred
 
Koju IPTV listu za kupiti preporučujete? Koristio sam ProMaxHD, ali je više nema, sa Alija,bila je odlična... Pandar tv sa alija probao, ali nije mi baš neka lista... Da ima lep kvalitet i veći izbor Serbia i ex yu kanala, Da Arene i SK rade u 1080p ili bar 720p.. Hvala unapred
 
I ja bih zamolio za neku preporuku liste, ako je zabranjeno, moze u pm.. hvala vam unapred! 😊
 
Koju IPTV listu za kupiti preporučujete? Koristio sam ProMaxHD, ali je više nema, sa Alija,bila je odlična... Pandar tv sa alija probao, ali nije mi baš neka lista... Da ima lep kvalitet i veći izbor Serbia i ex yu kanala, Da Arene i SK rade u 1080p ili bar 720p.. Hvala unapred
Pandar je reseller sansata, jedna od listi koja se vrti na aliju, mislim da je lista porjeklom iz nekih islamskih zemalja, probaj sa gotit(livego, homebee) i megaott sto se tice tih jeftinih listi sa alija po meni su to 2 najbolje
 
@Goran86 Ajd da ne trazim test listu, imaju li Arena sport premium kanale ?
Imaju, ali uzmi demo, čisto da vidiš sam odgovara li ti...
Pandar je reseller sansata, jedna od listi koja se vrti na aliju, mislim da je lista porjeklom iz nekih islamskih zemalja, probaj sa gotit(livego, homebee) i megaott sto se tice tih jeftinih listi sa alija po meni su to 2 najbolje
može linkovi za te dve najbolje i koja je od te dve najbolje bolja?
 
Jedino nordic je imao odlican kvalitet kod srpske arene sad i kod njega ne rade vise arena 1,2,3,5 😭😭😭
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno